Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
19. apr 2011

@zoska to ti verim, aj ja furt striehnem co dava do ust, dneska skoro plot zacal olizovat, skoro ma vystrelo...ale mas pravdu, neustriehnes vsetko 😒 to sa neda...Drzte sa!

lenica81
19. apr 2011

ahojte...

@zoska bozinku, dalsie sviatky v nemocke, to by bola tragedia... som zvedava, co to bude tentoraz... drzim palce, nech je to rychlo za vami... 😔

my sme doma alebo vonku, doma sa snazim co to upratat a nachystat sa na sviatky, piatok budem kuchtit, tak hadam prva velka noc v mojej rezii dopadne dobre... 😅
vcera mi mm urobil radost, mi priniesol kvietky iba tak... 🙂

s Vilkom cupkame po vonku, ale zatial za rucicku, lebo akonahle ho pustim, sup na travnik a trhat travu, kvety a hrabat sa v hline... 😀 tak ho musim trochu krotit... 😨

@alex ja dufam velmi, ze pocko vyjde, aj tento vikend sme boli u znamych v rodinnom dome a grilovali sme... sme sedeli pol dna na slnku... ma caplo a svieti mi celo aj nos... 😎 ale dobre to padne po tych depresivnych dnoch... ozaj, kde sa tu v BA a okoli da opekat tak, aby ma nezavreli... 😕

svetlankat
19. apr 2011

@zoska chod si lahnut a trosku sa zrelaxovat, ja si myslim ze je to viroza, s tymi ocami mas uplnu pravdu, neda sa vsetko ustriehnut

blumka
19. apr 2011

@maculik @mmaarrttiinnaa @teuska @hribikana @katka888 baby, odpisali mi z penziona ze maju len tri postielky, tak sa dohodnite medzi sebou ako si ich rozdelite...

@zoska, skore uzdravenie nelke, pevne verim ze nemocnicu nebude treba,ze je to len nejake obycajna viroza (aj ked si ani neviem rpedstavit ako sa trapis a este ked si sama) a ze nelke sa velmi rychlo polepsi...

@alex, ak bude dobra nalada, nepotrebujeme pekne pocasie 😉

alex
19. apr 2011

@lenica81 opekať sa dá na Železnej studničke.
@blumka jasné, jasné, určite bude super, my sa už veľmi tešíme. 🙂

My sme celé dni vonku, keď je takto krásne, aj dnes sme boli. Len naobedovať sme sa boli doma, potom sme vybehli autom do obchodu, kúpili sme Jakubkovi nový kočík, tak sa vytešujem. Jakubkovi sa v ňom páči, pekne v ňom sedká, nie ako v tom starom, kde bol taký zošuchnutý stále. Kúpili sme tento:
http://mimi-vyskov.com/10525-esprit-vegas-2011/...

katka888
19. apr 2011

@zoska
prajeme skore uzdravenie, nech je uz len lepsie 🙂

olifcek
19. apr 2011

@zoska Peti, prajem skore uzdravenie Nelinke... ja tak dufam, ze cez leto sa da Neli dokopy a uz ju vsekto obide... fnuk 😒 aspon, ze Ti maminka prisla helfnut, inak by to asi bolo viac minus ako tie dve kila 😢

@svetlankat jo, uz funguju len v tajnej teme ako vidis 😝

olifcek
19. apr 2011

@blumka istotne bude bra nalada... 😉 ja sa idem zrelaxovat, pokecat, poprechadzat, takzeeeee ja bru naladu prinesiem a nik ani nic mi ju nepokazi 😵 😵

olifcek
19. apr 2011

uz ale ideme haji, bru nocku

mmaarrttiinnaa
20. apr 2011

@blumka ja sa postielky vzdavam Matthyasko posledne noci aj tak spi s nami takze @maculik @teuska @hribikana @katka888 sa dohodnite

maculik
20. apr 2011

@teuska @hribikana @katka888
ahojte kocky, tak ja budem mat teda cestovnu, volala som tuto takej kamoske Ceske, co si ju vzdy berie domov, a teraz budu tu, tak mi ju pozicia. Takze uz je to aj vyriesene 🙂

napisem potom viac, amm tu teraz segru s frajerom, tak sa im venujem, plus Petrik ma hnacky a uz 2 ci 3noci vracal, asi ho napinalo z dusiveho kasla, ideme dnes k dr. Potom sa ozvem, pekny den zatial 🙂

lolka
20. apr 2011

ahojte 😉
vonku je krasne, tak travime dni podobne ako @alex Viki uz od rana bucha do kociku resp. stoji pri balkone 😅 uz sa nam stihli opalit aj rucicky. teraz mi malu zobrala svokra, konecne som sa odhodlala na umytie okien, zaclony sa mi uz vyprate susia na balkone.
od vcera mame nausnicky, zvladli sme to hrdinsky 😉
@zoska aka bola noc ? dufam, ze Nelke je uz lepsie a vyhnete sa nemocnici. clovek ani nevie, kde moze co chytit 🙄
@alex krasny kocik 😉

a.....uz sa tesim na Liptov, bez ohladu na pocasie 😉

katka888
20. apr 2011

kedy planujete v piatok dorazit na chatu? mm riesi volno, tak uvazujeme, kedy vyrazime 😉

andrea2603
20. apr 2011

ahojte.
Aj ja sa teším na stretko 😵 , len dúfam, že nebudem musieť byť zavretá s Liv v izbe 😝 . Nie a nie si zvyknúť na ľudí. Keď sa jej niekto prihovorí, tak hneď reve. Z každého obchodu vychádzame s plačom, lebo veď predavačky sa jej prihovoria a koniec 😝 , rev ako by sme ju z kože drali, do škôlky keď ideme, tak ju pustím dnu, že nech sa tam chvíľu hrá s deťmi, dovtedy o.k., pokým je učiteľku na druhom konci herne 😅. Ale aj tak sa teším, veď možno ma tam prekvapí 😵

@lolka máte už naušničky?, veď potom budem vidieť aké pekné ste kúpili. Ja rozmýšľam, že by som Liv iné kúpila, teraz má ružové, ale mne sa veľmi páčia s modrým kamienkom 🙂 .

Tak a idem makať 😝

jja
20. apr 2011

Ahojte...
@andrea2603 u nas je to opacne, ked ideme do mesta alebo na prechadzku tak Karolina sa s kazdym vykeciava, kazdemu kyva, na kazdeho sa usmieva...proste tej sa huba nezatvori a tym padom sa aj ludia k nej otacaju a ona je vtedy vo vytrzeni ked je stredobodom pozornosti 🙂 z obchodu ani nemozem vyjst kolko keca s predavackami,...vcera som bola v hodinarstve, mala som pockat 5 minut..takze pockame vonku , bolo krasne slnecno..ale mlada si zmyslela ze pojdeme do predajne a kecala s predavackou🙂

vidim ze sa uz chystaju pripravy na chatu...no zavidim vam...ale poviem vam ,tak ako chcel mm v ten vikend robit na stvabe, tak moc nebude, petoze svagrina robi oslavu narodenin( prosim pekne 35) 😀 takze ideme tam.....

garonka
20. apr 2011

@alex perfektny kočík 😵 😵 😵

garonka
20. apr 2011

@jja Kajka musi byť zlata 😵 v hodinarstve Ti chcela nejaku zľavu zjednať 😀

blumka
20. apr 2011

@katka888 ubytovat sa mozes od 14:00..my vyrazime aby juli spala okolo desiatej-jedenastej 😉
len momentalne sme vsetci chori ale myslim ze do buduceho piatku budeme ok

@andrea2603 ja riesim ako my budeme na chate spat..juli sa totiz skoro kazdu noc budi a je hore aj 2-3 hodiny..niekedy je ticho ale niekedy place...dnes v noci mali koncert obidve, neviem co bolo terezke, ale kazdych 5 minut tvrdila ze ju boli nieco ine, nozka, rucka, usko, noc..potom sme smrkali sople...do toho sa zobudila julinka s plnym nosom, tak sme sli odsavat...mm dospal s Terezkou rano, ja s juli som bola hore od pol siedmej..
dufam, ze zmena prostredia na nu zaposobi a ked uz neprespi celu noc tak aspon sa nebude budit 😅

@lolka, my sme vcera menili juli nausnicky, od 8. mesiaca mala tie nastrelene a vcera s mm sme jej dali tie co dostala este na krstinach 😅 😀

katka888
20. apr 2011

@blumka
diky, asi to tak vidime aj my, aby mala coto pospala, lebo ona neznasa cestovanie autom

lolka
20. apr 2011

@jja aj nasa Viki je taka ukecana a skeri sa na kazdeho. bezne mava ludom na ulici a ked stojime na cervenu na prechode a niekto sa na nu usmeje, hned hadze usmevy 🙂
@blumka my sme dostali nausky k 1. roku, tak po cca 6 tyzdnoch vymenime. aj si obcas chyti usko, ale myslim, ze ju to neboli, nema to ani cervene.
@katka888 my uz tiez moc nemusime dlhe trate, nudi sa 😖

lenica81
20. apr 2011

@blumka noc bola divna, aj ja som strasne zle spala... a k tomu tie vtaciky uz od pol 4 hvizdali... 😠 🙄 rano jak mrtvola...

baby, tak vy mate paradnice... ja osobne nausnice milujem a nosim von vzdy... mi babka povedala, ze dama ma mat nausky vzdy...

@alex fajny kocik... ako ste dnes otestovali... viem, ze na zeleznej sa da, ale som myslela mensiu masovku... 😅

@andrea2603 ved sa bude hrat s detickami, si nas mozno ani vsimat nebude... 😉

@zoska, no ako vytery...

a co je so @zucana... 😕 davno som ju nevidela... 😔

blumka
20. apr 2011

@lenica81 ja nausnice nosim len obcas a tak som si odvykla ze staci ze ich mam hodinu a uz mi pripdaju strasne tazke na usiach 😀 ale dievcatam som dala.. 😉
my sme zle spali kvoli zubom, kvoli soplom a z terezky nam rastie hypochonder, kazdu chvilu ju nieco ine boli..ona je schopna nas presviedcat ze ma modrinu na kolene, samozrejme tam nic nema, zacne krivat a robi sa ako velmi ju to boli..najviac samozrejme ked ma upratoat hracky 😝
ale mam pocit ze si len vydobija svoje miesto, lebo juli mojkame ked sa udrie, ked ju bolia zuby atd..a ona ako velke dievca uz predsa neplace ked sa udrie...minule mi zahlasila ze aj ju zuby bolia..takze sa snazim mojkat aj ju aby nejak sa necitila odstrcena, ale ked o polnoci zacne revat ze ju bolia nozky a o 10 minut na to ze brusko a aj jazyk tak to uz sranda nie je 🙄

olifcek
20. apr 2011

kuk,

my sme sa pred cca 20minutami vratili... s oliv sme boli od 12tej vonku o 16tej sme sli za mm do prace, o 45minut sme uz lobzovali vsetci traja vonku a v optime 😵 😵

olifcek
20. apr 2011

@jja oliv podobne, hehe

svetlankat
20. apr 2011

@blumka 🙂 moja zlata tete

olifcek
20. apr 2011

oliv dierky na nausnicky este nema a bude mat, az sama bude chciet... ja nosim, ale nie vzdy... zlato sa mi nelubi, po porode mi striebro nerobi dobre, uvidime, ci mi to ostane i po ukonceni kojenia, ale na narodky som dostala dvoje z chirurgickej ocele, tie su super /sama som si vybrala, chi/ 🙂

olifcek
20. apr 2011

@blumka podarena TeTe

blumka
20. apr 2011

@svetlankat 😉

olifcek
20. apr 2011

inak... vraj je skutocne crevna viroza ☹ snad pojdu z chaty vsetky deticky zdrave...

svetlankat
20. apr 2011

@katka888 my ako @blumka a potom ideme vsetci spolu aj s @olifcek na obed do restiky, tak sa pridajte a samo ze aj ini sa mozno pridaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre