• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lienka2 a vy neviete čo čakáte, alebo už nechcete vedieť?
27. apr 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 gratulujem veľmi, veľmi, veľmi :dizzy_face: a snáď "nakazíš" aj ostatné tu, že @zucana ?:wink:
27. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex zatial nevieme.. urcite chcem vediet, ale zatial sa drobec neukazal :sweat_smile: mozno na najblizsom usg uz ukaze co ma medzi nozkami :slight_smile:
27. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ja si myslim ze chlapcek, lebo ho casto oslovujes v muzskom rode. Mozno je to tym ze mate Lukyho, ale ja si myslim, ze nie. Zahajujem stavky
27. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat fakt? som si to neuvedomila.. co si pamatam tak ho volam drobec kedze neviem co je :sweat_smile: vsetci naokolo rataju s dievcatkom, tak uvidime.. brusko mam ine ako pri lukaskovi, ale na to sa nespolieham..
27. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka zlatý je tvoj mm, že ma dáva za príklad, ale fakt som nechcela zbytočne brať veľa oblečenia, však nejdeme na módnu prehliadku :wink:
27. apr 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat, @lienka2 ja ti doprajem dcérenku :dizzy_face: , ale zatiaľ mi k tebe pasuje chlapec :slight_smile:
27. apr 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 preco ti pasuje ku mne chlapcek?
27. apr 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 to je môj tip, asi preto, že máš peknú profilovku :wink:
27. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 aha :slight_smile: ved uvidime.. hlavne aby bol drobec v poriadku :slight_smile:
27. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 jasná vec, zdravie prvoradé, či dievča, či chlapec :confused: , aj s tým aj s tým sú radosti aj starosti :wink:
27. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 tak ja ti prajem dievčatko, nech máte párik. Starší brácho bude na sestričku dozerať. :wink:
27. apr 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku prajem
27. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, blba otazka, beriete aj nocnik? :grinning: :grinning:
nasa kaka do nocnika, tak ho asi hodime do kufra.

a ako poriesite jedlo pre deti? urcite berieme nejake plnene pecivo a vyzivy, no rozmyslam ako s teplym jedlom.
28. apr 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja som nepostrehla beriete aj plavky je sa tam kde okupat nejaky bazen alebo ... vie niekto niecom takom
@katka888 ja beriem malemu tie hotove prikrmy aspon3 kusy to staci len ohriat a je hlavne jedlo a nejake vyzivky na desiatu a rozky moj maly nechce nic sladke a pod. len cisty rozok do ruky a je spokojny
28. apr 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 ahoj, ziadna otazka, na ktoru chces odpoved, nie je hlupa. Vezmi i nocnicek. Jedlo? Berieme v skle, ked sa ohreje bude to i teple, ale ak nebude papa pre nas moc korenena, dam Olivke z mojho taniera.
28. apr 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa ja osobne neviem, ci beriem plavky x;o)
28. apr 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa
kukala som na ich stranku a je tam nejaky vonkajsi termalny bazenik, teda... diera v zemi :grinning:
ja sa kupat nemozem, ale mm asi zbalim pre istotu plavky.

nasa take hotove prikrmy nema rada, ale ako pise @olifcek zvazujem, ze poprosim tam kde budeme papat my, ci nam nedaju nieco menej korenene a solene. ved dva dni vike neublizia, predsa len uz je na normalnej strave.

@olifcek dobry napad to s tym jedlom v skle. este skusim pozistovat chladnicku, asi tam rovno zavolam
28. apr 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 Kati ked zistis tu chladnicku, daj mi prosim info, aj mna zaujima, ja Miske navarim a vezmem so sebou, Miska este nepapa plnene rozky, ale ved na ranajky su svedske stoly, tak urcite sa nieco ujde aj drobcom, s tym si hlavu vobec nelam a popripade urobis nejaky roztek aj na neskor. No a nocnik aj my zvazujeme, tiez kakame do nocnika, tak ale my mame taky velky, tak este uvidim.Ale ved auto odvezie
28. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
ved to, auto odvezie.
oki, napisem to sem, volat budem ked viki zaspi, lebo inac sa pri nej neda telefonovat :grinning:
chcem sa spytat aj na net, ci je tam wifi.
28. apr 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 na stranke pisu ze je, ale na net zabudnite, ved ideme relaxovat :grinning:
28. apr 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat
to chce vediet mm, ma stresy, ze nikoho nepozna
28. apr 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka 888 v pohode ani moj mm nikoho nepozna a ani ja osobne nikoho z vas nepoznam ale sak na to tam ideme aby sme sa spoznali takze na net zabudneme :slight_smile:
28. apr 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A našla som na ich stranke aj take sluzby ako masaze vírivka bazen tak plavky berieme pre istotu dufam ze som pozerala dobry penzion :grinning:
28. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dokonca teraz citam ze v cene ubytovania je bazen :slight_smile:
28. apr 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nas tam caka kraaasne počasie :frowning2: ale naladu apon mne to nepokazi ale idem malemu pribalit gumaky
28. apr 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak bude liat, stretneme sa v spolocenskej miestnosti a budeme sa socializovat :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak aj bazen tam je??super :dizzy_face:
no pocasie nic moc,ale tak nieco sa vymysli....
a ja urobim malej len polievku(pre istotu),kupim aj v skle jedlo,ale neviem,ci bude chciet,ked nie je zvyknuta na to a inak budem tiez davat z naseho :slight_smile:
@katka888 ved vacsina ich tam nikoho nepozna :wink: zatial... :dizzy_face:
cafte,musim ist makat zakial mala spi :slight_smile:
28. apr 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok