• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
kocky, ja zacnem balit rano o 10,00 a o 11,00 vyrazame... ja balim takmer kazdy vikend, tak som uz vycvicena, za pol hodku nemam co robit :grinning:
28. apr 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, a este som chcela, velmi by som sa na obchod v lipt. jane nespoliehala... sice este nie je sezona, ale no... :confused: :sweat_smile:
28. apr 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ja pod casovym stresom balim lepsie, lebo inak nakladam a odkladam a zbytocne nad tym rozmyslam, tak zbalim, co zbalim a to podstatne som zatial klop klop nezabudla... :sweat_smile:
28. apr 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby u nas pobalene, uz len zajtra nejake drobnosti a je to, dufam ze nic nezabudneme
28. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru baby
28. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ked sa zajtra pri to vsetkom co treba porobit, kym opustime byt pobalime, tak to bude zazrak. ani tepla voda nam netecie dufam, ze zajtra doobeda uz pojde.... tak dufam, ze nedojdeme, ked uz vy vsetci pojdete vecer spat :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat bruu :slight_smile: davno nebolo

@maculik,@rivatha, :pensive: to je skoda....
dufam,ze aspon zbytok sa stretneme :slight_smile:

@maminnka ,dufam,ze aj ja sa raz tak vycvicim :grinning:
momentalne mam par veci ulozenych na skrinke a inak nic,teraz som si tu chvilu sadla,ze nieco zjem... :sweat_smile:

@lenica81 tak aj ja to skusim az zajtra pred jedenastou,ci mi to nepojde lepsie balit... :sweat_smile: :grinning:
28. apr 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 neboj,ja chodim neskoro spat :grinning:
28. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my urcite nieco zabudneme ...... :confounded:
28. apr 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny vikend prajem a prosim foto :wink:
28. apr 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa tesim na fotocky, baby :slight_smile: Vela sa pofotte a popridavajte do galerie :slight_smile:
28. apr 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nam stale nejde tepla voda, riady neumyte, nepoprane, mala neokupana, nezbalene, nenakupene..... dojdeme my dnes do jana? :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky :sweat_smile:
Tak ja balim, robim kopky a Petko to roznasa po byte, asi ho zbalim do nejakeho kufra :sweat_smile: Chcem sa opytat kde budeme prevarat vodu pre deturence? Kanvicu mame velku, ta sa mi nechce brat.
29. apr 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 vy uz chodte, tam snad tepla voda tecie :sweat_smile:
29. apr 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska my prikupime ruzovu lucku, co sa neprevara, ale nam to staci na cajik aj neohriate... mam cestovnu kanvicu jednolitrovu, ak sa zmesti tak pribalim
29. apr 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska vy ruzovu lucku neprevarate? kupim teda aj ja taku, diky
29. apr 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska ruzova flasa a ruzovy vrchnacik- ta sa nemusi :slight_smile:
29. apr 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tak sa nam to tu pomaly vyludni na tento vikend :wink: Stastnu cestu vsetkym!
29. apr 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja balim, Viki nastastie s mojou mamou vonku, lebo to by som vela nepobalila :sweat_smile: jednym ockom kukam svadbu teda to co zatial ukazuju na STV1
my odchadzame az okolo 13.00, mm ma este nieco vo firme :unamused: ja som Lucku nikdy neprevarala :confused:
29. apr 2011 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, pekne si uzite chatu! ja som bola dnes u doktorky a riesili sme ovcie kiahne, a viete co mi povedala? ze ona ked ho zaockuje napr. teraz tak ho potom neviem ci za 6 tyzdnov preockuje a ze je to na cely zivot :confused: tak som zirala ako puk, ale nedala som ho zaockovat!
29. apr 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim sa z chaty je tu supeeeeer :slight_smile:
29. apr 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Parada! Tak pekne dalej podavaj hlasenia, pripadne fotocky. Budeme cakat! :sunglasses:
29. apr 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zelame Vám krasny vikend na chate a uz teraz sa tesime na fotky...uzite si to!
29. apr 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vikend:slight_smile: no baby, cakame ktora bude prva a porozprava dojmy z chaty a samozrejme aj foto :slight_smile:
1. máj 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru, urcite bolo super, aj ja som zvedava.
1. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ešte nie sme síce doma, ale už sme v BA, ale teda idem napísať, keď už toľko čakáte. Bolo super, aj počasie sa dalo, aj keď aj popršalo ale aj slniečko bolo. Nálada super, aj chlapi sa hneď dali do reči, len to strašne ubehlo. No dúfam, že sa takéto akcie budú opakovať, my sa budeme tešiť.
1. máj 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, my sme uz doma. Ako to spravime s fotkami?
1. máj 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, ze som nenapisala viac, ale drobec nedovolil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bolo super, penzion bol velmi pekny aj fajn partia sme sa zisli, deticky milucke, myslim ze sme si padli do oka :sweat_smile: Uz sa tesim na dalsiu akciu. A ozaj Petko zacal chodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. máj 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja možem len suhlasiť bolo super chlapi sa dali dokopy ako keby sa poznali už roky .Nálada super baby ktoré boli tiež super tiež mám pocit že to taaak rýchlo ubehlo .Škoda ale dufam že to nebolo posledne stretko a na buducom bude ešte viac mamičiek a detičiek
1. máj 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska jej gratulujem
1. máj 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok