Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. máj 2011

no ja som kukla film a ze idem sa pozriet co nove ale mrzne mi pc, tak sa mi ani moc neda pisat, jeden prispevok pisem 10 minut 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
14. máj 2011

bruuuuuuu

teuska
15. máj 2011

caute baby 😅 Dlhsie som nestihala a uz vas zasa neviem docitat 😀
Do piatku nam vyrazky zmizli a dostali sme nadchu, ale dnes uz je bez soplikov. Skoda, ze je take blbe pocasie, chceli sme ist do arboreta pozriet. Inac ak niektora pojde v lete do Arboreta Mlynany, dajte vediet, byvame kusok, dame spolocne kavicku. Je to nadherna botanicka zahrada a pre deti je to raj.

teuska
15. máj 2011

@olifcek som si precitala, co si pisala o tej stuzkovej a babke a vyratala som, ze ked bude mat Petko stuzkovu, ja uz budem naozaj babka 😕 😕 strasne. Doteraz som myslela len na to, ze ked pojde do 1. triedy, isto budem najstarsia, ale stuzkova ma nenapadla 😨 😵

olifcek
15. máj 2011

@teuska 😀 😀 😀

kuk, uz doma sme... 😵

svetlankat
15. máj 2011

@teuska 😀 😀

blumka
15. máj 2011

a teraz vsetci rataju kolko budu mat ked budu ich deti na stuzkovej 😝 😀 😀
@teuska, v arborete som uz bola je tam naozaj nadherne 😵

mmaarrttiinnaa
15. máj 2011

ahojte my sme uz doma od maminky oslava narodenin super az na to blbe pocasie

svetlankat
15. máj 2011

Caute baby, tak vikend za nami, uprsane pocasie pred nami, takze asi zajtra to MC isti.

blumka
16. máj 2011

hmmm..akosi tu je ticho...kde sa vsetky flakate? ved prsi 😀

katka888
16. máj 2011

@blumka
ved prave to, prsi tak vsetci zaliezli pod perinu 😀 .. ticho zavidime...
my dnes ideme na ockovanie, chudacik nas drobec malicky ☹

blumka
16. máj 2011

@katka888 no by som chcela vidiet ako su pod tou perinou 😀
drzim palce na ockovani 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. máj 2011

@rivatha my sme boli nedavno na spievankove 😉 juli to mala trosku na haku ale terezka tancovala na podiu 😀
ked budem mat nejaku fajnu foto tak dam prec panacku 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. máj 2011

@rivatha sa vyhrazas? no len prid prid 😉

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

ahojte ja mam za sebou strasny zazitok matthyasko sa rad hra s klucami od auta .Isli sme k lekarke na kontrolu ja som si dala do auta veci tasku mobil maleho do sedacky (aj s klucami v rukach) a buchla som dverami a matko vtedy zvak zamkol sa s centralom .Ja mu vravim ze urob pik on sa zasmial a hodil na zem kluce pozeram cez okno a aj nahradne kluce v aute aj mobil mm nedoma tak som bezala k susedom nech volaju mmmatthyasko samozrejme plakal v aute ja sa este teraz neviem spamatat mm prisiel za 5 minut mal auto otvorene .Matthyas tam bol aso Pol hodky nic sa mu nestalo len si neviem predstavit ze by bol mm daleko ja som uz chcela rozbit sklo .Musim to predychat 😖 Ale stale nechapem to bola sekunda co som jedny dvere zavrela a chcela otvorit druhe 😒

katka888
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa
verim, ze sa trasies este.... joj, nech uz len prijemne zazitky mate.
sesterku tak zavrela na balkon tusim vtedy 2 a pol rocna dcera, tiez kricala z okna dole na susedov nech volaju mm

blumka
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa uff...tak to si ani neviem predstavit....to su fakt sekundy a clovek si ani neuvdeomuje co sa moze stat..ale chvalabohu ze vsetko dobre dopadlo 😉

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

@katka888@blumka dakujem za podporu uz je dobre len to uz nikdy nechcem zazit

olifcek
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa juj, esteze je to uz za Tebou. Snad sa nad tym coskoro len zasmejes. Ale super si sa vynasla @blumka @rivatha ja spod paplonika som vysla, idem robit obedik, Oliv este haja. Boli sme hore medzi 7-9, paq zalomili. Pisem z mt, paq napisem dnesnu skusenost

teuska
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa normalne si ma nastrasila, presne to iste robievam aj ja, Petko v autosedacke v aute, mobil, taska tiez tam, maly kluce v ruke, brrrrrrrrrr, len mojho mm by som sa asi tazko dopatrala. Aspon si dam na to lepsi pozor.

@katka888 drzim palce, nech je to rychlo za vami

blumka
16. máj 2011

@olifcek som zvedava 😉

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

olifcek uz som volala mamke a som sa na tom aj zasmiala 🙂 juj a tebe zavidiiim ze tak hajkate s oli aj ja by som esze zaliezla mozno pojdem ale doteraz som mala este v sebe tolko adrenalinu ze by som kludne nelezala 🙂

@teuska tak to nerob ja som povedala ze v zivoze malenu do ruky kluce nedam aj keby sa rozdrapil a to som mala stasie ze mm nebol v praci ale len v susudnej dedine pomoct kamaratovi a este jedno stasie ze okolo mna byvaju dochodcovia ktory su doma lebo ja nemam prvnu linku tak by som sa ani nikam nedovolala

svetlankat
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa Fuha, sikula maly, ale dobre to dopadlo

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

@svetlankat naštastie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre