• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
no ja som kukla film a ze idem sa pozriet co nove ale mrzne mi pc, tak sa mi ani moc neda pisat, jeden prispevok pisem 10 minut :angry:
14. máj 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak ja som dnes vecer K.O., hlava ma boli jak slak. Idem si lahnut. Ze mi to aj trklo, co? :grinning: Akosi som sa zacitala do receptov a mudrych rad :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobru nocku!
14. máj 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuuuuu
14. máj 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :sweat_smile: Dlhsie som nestihala a uz vas zasa neviem docitat :grinning:
Do piatku nam vyrazky zmizli a dostali sme nadchu, ale dnes uz je bez soplikov. Skoda, ze je take blbe pocasie, chceli sme ist do arboreta pozriet. Inac ak niektora pojde v lete do Arboreta Mlynany, dajte vediet, byvame kusok, dame spolocne kavicku. Je to nadherna botanicka zahrada a pre deti je to raj.
15. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek som si precitala, co si pisala o tej stuzkovej a babke a vyratala som, ze ked bude mat Petko stuzkovu, ja uz budem naozaj babka :confused: :confused: strasne. Doteraz som myslela len na to, ze ked pojde do 1. triedy, isto budem najstarsia, ale stuzkova ma nenapadla :fearful: :dizzy_face:
15. máj 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska :grinning: :grinning: :grinning:

kuk, uz doma sme... :dizzy_face:
15. máj 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz vsetci rataju kolko budu mat ked budu ich deti na stuzkovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
@teuska, v arborete som uz bola je tam naozaj nadherne :dizzy_face:
15. máj 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme uz doma od maminky oslava narodenin super az na to blbe pocasie
15. máj 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak vikend za nami, uprsane pocasie pred nami, takze asi zajtra to MC isti.
15. máj 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm..akosi tu je ticho...kde sa vsetky flakate? ved prsi :grinning:
16. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka
ved prave to, prsi tak vsetci zaliezli pod perinu :grinning: .. ticho zavidime...
my dnes ideme na ockovanie, chudacik nas drobec malicky :frowning2:
16. máj 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 no by som chcela vidiet ako su pod tou perinou :grinning:
drzim palce na ockovani :wink:
16. máj 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte :sunglasses:
@katka888 @blumka My nie sme pod perinou. Sice vela cuckame kvoli zubkom a oddychnem si pri tom aspon, ale lezat pod perinu by som drobca nedostala takto skoro, skoda :grinning: Ale ved on sa nauci, kde je najlepsie cloveku :grinning:
16. máj 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 Drzte sa na ockovani!
16. máj 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ty kedy das prec tu panacku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. máj 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme inac vcera na Spievankove a paradne to bolo! Odporucam! Prvu pol hodinu ten nas drobec len kukal a sledoval uplne sustredene, vela asi spoznaval z CD-ciek, zlatunky bol :sunglasses: Potom sme aj papali, aj si pobehali, o rok mi uz aj na podium ujde myslim :slight_smile: Kurnik, ale v tombole sme vyhrali prd, skoda :grinning:
16. máj 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my sme boli nedavno na spievankove :wink: juli to mala trosku na haku ale terezka tancovala na podiu :grinning:
ked budem mat nejaku fajnu foto tak dam prec panacku :grinning:
16. máj 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No ked to nebude coskoro, tak ta pridem hadam aj pofotit :grinning:
16. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha sa vyhrazas? no len prid prid :wink:
16. máj 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam za sebou strasny zazitok matthyasko sa rad hra s klucami od auta .Isli sme k lekarke na kontrolu ja som si dala do auta veci tasku mobil maleho do sedacky (aj s klucami v rukach) a buchla som dverami a matko vtedy zvak zamkol sa s centralom .Ja mu vravim ze urob pik on sa zasmial a hodil na zem kluce pozeram cez okno a aj nahradne kluce v aute aj mobil mm nedoma tak som bezala k susedom nech volaju mmmatthyasko samozrejme plakal v aute ja sa este teraz neviem spamatat mm prisiel za 5 minut mal auto otvorene .Matthyas tam bol aso Pol hodky nic sa mu nestalo len si neviem predstavit ze by bol mm daleko ja som uz chcela rozbit sklo .Musim to predychat :confounded: Ale stale nechapem to bola sekunda co som jedny dvere zavrela a chcela otvorit druhe :unamused:
16. máj 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa
verim, ze sa trasies este.... joj, nech uz len prijemne zazitky mate.
sesterku tak zavrela na balkon tusim vtedy 2 a pol rocna dcera, tiez kricala z okna dole na susedov nech volaju mm
16. máj 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa uff...tak to si ani neviem predstavit....to su fakt sekundy a clovek si ani neuvdeomuje co sa moze stat..ale chvalabohu ze vsetko dobre dopadlo :wink:
16. máj 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888@blumka dakujem za podporu uz je dobre len to uz nikdy nechcem zazit
16. máj 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa juj, esteze je to uz za Tebou. Snad sa nad tym coskoro len zasmejes. Ale super si sa vynasla @blumka @rivatha ja spod paplonika som vysla, idem robit obedik, Oliv este haja. Boli sme hore medzi 7-9, paq zalomili. Pisem z mt, paq napisem dnesnu skusenost
16. máj 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa normalne si ma nastrasila, presne to iste robievam aj ja, Petko v autosedacke v aute, mobil, taska tiez tam, maly kluce v ruke, brrrrrrrrrr, len mojho mm by som sa asi tazko dopatrala. Aspon si dam na to lepsi pozor.

@katka888 drzim palce, nech je to rychlo za vami
16. máj 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek som zvedava :wink:
16. máj 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek uz som volala mamke a som sa na tom aj zasmiala :slight_smile: juj a tebe zavidiiim ze tak hajkate s oli aj ja by som esze zaliezla mozno pojdem ale doteraz som mala este v sebe tolko adrenalinu ze by som kludne nelezala :slight_smile:

@teuska tak to nerob ja som povedala ze v zivoze malenu do ruky kluce nedam aj keby sa rozdrapil a to som mala stasie ze mm nebol v praci ale len v susudnej dedine pomoct kamaratovi a este jedno stasie ze okolo mna byvaju dochodcovia ktory su doma lebo ja nemam prvnu linku tak by som sa ani nikam nedovolala
16. máj 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Fuha, sikula maly, ale dobre to dopadlo
16. máj 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok