• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat ďakujem za odpoved ak by to tak bolo tak super aj by som si zarobila aj rodicak by mi ostal :slight_smile:
17. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa mati, mapis aj ip @elise a @gapa, pokial budes pracovat, musis nejake papiere vybavit, tusim socialku, i ked tam nahlasi zmenu zamestnavatel, ale pre istotu ich oslov :dizzy_face:
17. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda neviem, ci musis, ale istota je gulomet :wink:
17. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dakujem oslovim ich ja este pojdem aj na urad osobne odkial mi chodi rodicak len dopredu zistujem ci niekto nevie lebo keby som prisla o rodicak tak sa mi to neoplati ale viem ze kamaratka robi mala ma 2 roky do skolky nechodi a ona berie aj rodicak este
17. máj 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukiii, a my uz domaaaa... v ke je teplooo, uff uff, a na sobotu hlasia este o hodne teplejsieeeee, co ale neva, ak vydrzi, lebo ideme do mestaaaa na 12tu x;o)
17. máj 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Tebe sa nechce prist v sobotu do ke?

http://www.denrodiny.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=146&Itemid=114

deticky ponatierame, dame klobuciky so siltikom i krytim na krku a bude veselo x;o)

@blumka ak nepojdes k rodicom ides, ze?
@svetlankat ides, tak je?
@lienka2 a ako Ty s rodinkou?
@katka888 budes u svokrovcov, ci v ke?
@garonka?

:dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Oli my pravdepodobne v sobotu nie sme doma, ideme po mojho tatka k bratovi, vysli mu velmi zle vysledky na imunologii, tak si musi ist po lieky, diagnostikovali mu astmu.
17. máj 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat :frowning2: tatko snad uz ine vysledky bude mat v poriadku
17. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja budem vediet na 100% vo stvrtok ci idem k nasim alebo nie...ak ostaneme v ke tak jasne ze prideme do mesta..
dnes muselo byt fak horuco ked uz aj terezka zahlasila fuuuuj, ale je teplo :grinning:

17. máj 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek oli my sme planovali v sobotu ist do zoo :slight_smile:
17. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 zoo bude aj v iny deeeen, pod do mestaaaaaa, paci sa mi, ze tam bude extra pre deticky prograaam :dizzy_face: :dizzy_face: a itak ma byt teplo a vtedy su zvieratka v tieni, vo vnutri, chudacikovia.... popremyslas esteeee?

@blumka tesiiiim, teda, ak zostaneteee ak ee, tak budem priat chladnejsie pocasie ako mame tu, bleee

TeTe je podarenucka, chi
17. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, dakujem za tipy, nasla som nakoniec na mmb, tuto : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11442576&tab=0, mi ju pani doporucila, ze je lepsia ako ta s tou okrasou a ma aj pravdu, lebo uz si viem zivo predstavit ako by to matko ohryzal a potom odtrhol, bude dobra uplne obycajna, ked bude starsi, tak mu kupime tu :wink: Som dnes uchodena, sme boli cele popoludnie vonku. idem si vas este pocitat a popritom kukat na panelak :wink: Som len zbehla po strane a citam ze zase nejake spory su tu, fakt to nechapem :confused:
17. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek este pokukame s mm ten program a dam vediet :slight_smile:
17. máj 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 spory? snad uz nebudu, budeme to tu totiz mat take, ake si to urobime a kedze sme skoro dva roky vydrzali v pohode, ukocirujeme i toto, no nie? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lienka2 okiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: ja sa na to mesto strasne moc moc tesiiiiim a ked sa pridate i vy, bude veselsie :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@raa2 fiiha, zaujimavy popis ma ta snurka
17. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja by som rada prisla ale my ideme na navstevu dalsia oslava narodenin aj to idem len ja s detmi mm stale v robote ja sa vlastne divim este stale ze mal 2 dni volna ked sme boli na chate inak ho skoro nevidime

@svetlankat dakujem za link tak to mam radost
17. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ved dam vediet, ked dojde :slight_smile:
17. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa ides na leto do nemocnice niekam pracovat?
17. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 som fakt zvedavaaaa :dizzy_face:
17. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa inak aj kamaratka pracuje na dohodu a nadalej pobera rodicak..
17. máj 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 aj ste boli niekde specialne sa dnes kuknut?
@raa2 a naco je ta snurka? ma chranit?
my ideme s matkom v pondelok vlakom do ziliny, tak som zvedava ako bude cesta prebiehat, dufam ze neosediviem :grinning: zacal behat na odrazadle, tak uz beha rychlostou blesku, len teliatko on je este, dneska chcel ist po schodoch :slight_smile: som taku ciaru za nim vystartovala , ze som si skoro ja hubu rozbila :grinning:
17. máj 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat , pastnem z toho linkuuuu, co dala @raa2
červená šnúrka sa stala synonymom Kabbalah...obmotávaná je 7x okolo hrobu Ráchel a následne je potom strihaná na dĺžku náramku a ktorá sa neskôr viaže na ľavé zápästie....
Ráchel je považovaná za jednu zo 4 matiek židovského národa a jej hrob sa nachádza pri severnej časti vjazdu do mesta Betlehem.....

jedným z hlavných ochranných vlastností červenej šnúrky je ochrana pred deštruktívnym pohľadomtzv urieknutím.....

MODLIDBA:

"Ben Porat Yosef ben Porat Alaia, ayin hamalach hagoel OTI mekol ra yivorach et han´arim vyikare bahem shim vshem avotai Avraham, Jicchak v´yidgu larov bikerev Haaretz".

Skutočný preklad tejto modlitby je často interpretovaný rôznymi spôsobmi, ale hlavným posolstvom je, že duch Yosef (Joseph), Rachelin syn, ktorý je pôvodom z patriarchov Abraháma, Izáka a Jákoba, bude chrániť proti zlu vplyvmi "Ain ha Goel" - Evil Eye.
VÝROBCE: KABBALH IZRAEL
17. máj 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 mozem sa ta opytat ake odrazadlo mate? nedas tu link? prosim
17. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som to citala ale nedocitala, tak uz som v obraze dikes
@svetlankat vraj v lidli budu mat vo stvrtok odrazadlo motorku za 6e ... miske sa ako paci to auticko, sveti?
17. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok