Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

@svetlankat ďakujem za odpoved ak by to tak bolo tak super aj by som si zarobila aj rodicak by mi ostal 🙂

olifcek
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa mati, mapis aj ip @elise a @gapa, pokial budes pracovat, musis nejake papiere vybavit, tusim socialku, i ked tam nahlasi zmenu zamestnavatel, ale pre istotu ich oslov 😵

olifcek
17. máj 2011

teda neviem, ci musis, ale istota je gulomet 😉

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

@olifcek dakujem oslovim ich ja este pojdem aj na urad osobne odkial mi chodi rodicak len dopredu zistujem ci niekto nevie lebo keby som prisla o rodicak tak sa mi to neoplati ale viem ze kamaratka robi mala ma 2 roky do skolky nechodi a ona berie aj rodicak este

olifcek
17. máj 2011

kukiii, a my uz domaaaa... v ke je teplooo, uff uff, a na sobotu hlasia este o hodne teplejsieeeee, co ale neva, ak vydrzi, lebo ideme do mestaaaa na 12tu x;o)

olifcek
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa Tebe sa nechce prist v sobotu do ke?

http://www.denrodiny.sk/index.php?option=com_co...

deticky ponatierame, dame klobuciky so siltikom i krytim na krku a bude veselo x;o)

@blumka ak nepojdes k rodicom ides, ze?
@svetlankat ides, tak je?
@lienka2 a ako Ty s rodinkou?
@katka888 budes u svokrovcov, ci v ke?
@garonka?

😵 😵

svetlankat
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a-rodina/sta... hned prva veta, cize na 100 percent o rodicak neprides.

svetlankat
17. máj 2011

@olifcek Oli my pravdepodobne v sobotu nie sme doma, ideme po mojho tatka k bratovi, vysli mu velmi zle vysledky na imunologii, tak si musi ist po lieky, diagnostikovali mu astmu.

olifcek
17. máj 2011

@svetlankat ☹ tatko snad uz ine vysledky bude mat v poriadku

blumka
17. máj 2011

@olifcek ja budem vediet na 100% vo stvrtok ci idem k nasim alebo nie...ak ostaneme v ke tak jasne ze prideme do mesta..
dnes muselo byt fak horuco ked uz aj terezka zahlasila fuuuuj, ale je teplo 😀

lienka2
17. máj 2011

@olifcek oli my sme planovali v sobotu ist do zoo 🙂

olifcek
17. máj 2011

@lienka2 zoo bude aj v iny deeeen, pod do mestaaaaaa, paci sa mi, ze tam bude extra pre deticky prograaam 😵 😵 a itak ma byt teplo a vtedy su zvieratka v tieni, vo vnutri, chudacikovia.... popremyslas esteeee?

@blumka tesiiiim, teda, ak zostaneteee ak ee, tak budem priat chladnejsie pocasie ako mame tu, bleee

TeTe je podarenucka, chi

raa2
17. máj 2011

Ahojte dievcata, dakujem za tipy, nasla som nakoniec na mmb, tuto : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11442576&tab=0, mi ju pani doporucila, ze je lepsia ako ta s tou okrasou a ma aj pravdu, lebo uz si viem zivo predstavit ako by to matko ohryzal a potom odtrhol, bude dobra uplne obycajna, ked bude starsi, tak mu kupime tu 😉 Som dnes uchodena, sme boli cele popoludnie vonku. idem si vas este pocitat a popritom kukat na panelak 😉 Som len zbehla po strane a citam ze zase nejake spory su tu, fakt to nechapem 😕

lienka2
17. máj 2011

@olifcek este pokukame s mm ten program a dam vediet 🙂

olifcek
17. máj 2011

@raa2 spory? snad uz nebudu, budeme to tu totiz mat take, ake si to urobime a kedze sme skoro dva roky vydrzali v pohode, ukocirujeme i toto, no nie? 😵 😵 😵
@lienka2 okiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 ja sa na to mesto strasne moc moc tesiiiiim a ked sa pridate i vy, bude veselsie 😵 😵

olifcek
17. máj 2011

@raa2 fiiha, zaujimavy popis ma ta snurka

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

@olifcek ja by som rada prisla ale my ideme na navstevu dalsia oslava narodenin aj to idem len ja s detmi mm stale v robote ja sa vlastne divim este stale ze mal 2 dni volna ked sme boli na chate inak ho skoro nevidime

@svetlankat dakujem za link tak to mam radost

raa2
17. máj 2011

@olifcek ved dam vediet, ked dojde 🙂

olifcek
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ides na leto do nemocnice niekam pracovat?

olifcek
17. máj 2011

@raa2 som fakt zvedavaaaa 😵

raa2
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa inak aj kamaratka pracuje na dohodu a nadalej pobera rodicak..

olifcek
17. máj 2011

@raa2 aj ste boli niekde specialne sa dnes kuknut?

svetlankat
17. máj 2011

@raa2 a naco je ta snurka? ma chranit?

raa2
17. máj 2011

my ideme s matkom v pondelok vlakom do ziliny, tak som zvedava ako bude cesta prebiehat, dufam ze neosediviem 😀 zacal behat na odrazadle, tak uz beha rychlostou blesku, len teliatko on je este, dneska chcel ist po schodoch 🙂 som taku ciaru za nim vystartovala , ze som si skoro ja hubu rozbila 😀

olifcek
17. máj 2011

@svetlankat , pastnem z toho linkuuuu, co dala @raa2
červená šnúrka sa stala synonymom Kabbalah...obmotávaná je 7x okolo hrobu Ráchel a následne je potom strihaná na dĺžku náramku a ktorá sa neskôr viaže na ľavé zápästie....
Ráchel je považovaná za jednu zo 4 matiek židovského národa a jej hrob sa nachádza pri severnej časti vjazdu do mesta Betlehem.....

jedným z hlavných ochranných vlastností červenej šnúrky je ochrana pred deštruktívnym pohľadomtzv urieknutím.....

MODLIDBA:

"Ben Porat Yosef ben Porat Alaia, ayin hamalach hagoel OTI mekol ra yivorach et han´arim vyikare bahem shim vshem avotai Avraham, Jicchak v´yidgu larov bikerev Haaretz".

Skutočný preklad tejto modlitby je často interpretovaný rôznymi spôsobmi, ale hlavným posolstvom je, že duch Yosef (Joseph), Rachelin syn, ktorý je pôvodom z patriarchov Abraháma, Izáka a Jákoba, bude chrániť proti zlu vplyvmi "Ain ha Goel" - Evil Eye.
VÝROBCE: KABBALH IZRAEL

svetlankat
17. máj 2011

@raa2 mozem sa ta opytat ake odrazadlo mate? nedas tu link? prosim

olifcek
17. máj 2011

@raa2 😅 😕

svetlankat
17. máj 2011

@olifcek ja som to citala ale nedocitala, tak uz som v obraze dikes

olifcek
17. máj 2011

@svetlankat vraj v lidli budu mat vo stvrtok odrazadlo motorku za 6e ... miske sa ako paci to auticko, sveti?

olifcek
17. máj 2011

@svetlankat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre