Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
19. máj 2011

@andrea2603 tesime sa 🙂

olifcek
19. máj 2011

@svetlankat ved supeeer 😵 😵 a do vysky moc nema po koooom, chi, aleee saq sa naraz moze vytiahnuuut... my stale okolo 11kg a vysku sme namerali 83cm, uvidime, co bude u lekarky. tam ale ideme asi o 3 tyzdne az 😀

svetlankat
19. máj 2011

@olifcek dikes, ty si si ake ciapky vybrala?

olifcek
19. máj 2011

@svetlankat oranzovu a ruzovu x;o) do vecera dam vediet, ci fakt x;o) bojim, ze sadnut nemusia...

svetlankat
19. máj 2011

@raa2 mozem sa ta opytat este na to odrazadlo, predava sa to puky a tiez pukylino, to pukylino je mensie. Mozem sa ta opytat aku ma maly vysku? Miska ma len 74 cm, tak neviem ci to pukylino by nebolo pre nas vhodnejsie, ale zase medzi tymi dvoma je len 2 cm rozdiel vo vyske sedadla, tak sa neviem vobec rozhodnut ktore vziat

raa2
19. máj 2011

@svetlankat matko ma cca 78 cm, ale uz dlhsie vedel na nom sediet, ma ho od vianoc, ale nevedel sa hybat na nom 🙂 to pukolyno nepoznam, cenovo je tam aky rozdiel? ja doporucujem toto puky, je sice drahsie, ale aj stabilitu ma, on sa este naklana na nom z jednej strany na druhu a nespadol zatial 😉 a zase ak je o 2 cm vacsie, tak dlhsie vydrzi si myslim 🙂
a ahojte 🙂

svetlankat
19. máj 2011

@raa2 ahoj a dakujem

katka888
21. máj 2011

dnesny den rodiny ... bez ocka ... 😒

olifcek
22. máj 2011

@katka888 jeeeeej, aj my sme boli 😵

katka888
22. máj 2011

@olifcek
hej, som myslela, ze am zavolame, ale viki vstala vynimocne az o pol piatej, a kym sa najedla a dosli sme, tak bolo aj cez pol siestej.

olifcek
22. máj 2011

@katka888 kockaaaa, ved Tebe sa to bliiiziiiii ako sa citis?

no a sme doma, na opekacke bolo supeeeer, oliv sa vychodila, pohadzala lopticku, lietajuci tanier, pohrala sa s novym kamaratom dankom, my sme pokecali s kamosmi,paraaaadaaaa, uz sa tesim na dalsiu akciu, super vikendik za nami 😵 😵

blumka
22. máj 2011

@katka888 ja ked vidim tvoju viki tak si vzdz spomenime na jej tanec na chate..rozkosna bola 😵

katka888
22. máj 2011

@blumka
🙂 dakujem 🙂 a to sme nekukali vtedy superstar 😀 😀 musime ju natocit, dnes vynasla novy sposob, ohyna jednu nozku v koienku 😀

hajdylca
22. máj 2011

@blumka Julinke vsetko najlepsie prajeme 🙂 i @rivatha I Tebe len vsetko dobre 😉
@raa2 Matko je velmi sikovny, nas na odrazatku este vobec nevie ist, trosku dozadu cuval...
@alex nie som si ista, ale podobne som videla v predeti na kosickej, ale nie som si ista, ci to bola ta ista znacka...

blumka
22. máj 2011

@hajdylca dakujem za juli 😉

svetlankat
22. máj 2011

@katka888 super fotos, Viky rastie do krasy.

mmaarrttiinnaa
23. máj 2011

ahojte vonku je posledne dni tak krasne stale sme von od rana do vecera .Dnes ideme s Matthyaskom na kontrolu na urologiu tak sa tešime 😖
@blumka julinke dodatocne vsetko naj nech rastie do krasy 🙂
aj my sme oslavovali den rodiny bez ocka ale esime sa lebo sme si naplanovali vylet do ZOO

hribikana
23. máj 2011

ahojte,
tak ja sa hlasim po dlhsom case, ale pozeram, ze aj tu to nejak viazne ... vsetky si uzivame krasne slnecne dni von s detmi 🙂
@andrea2603 - minule Nina pred spanim spominala ze lubi Lenku a ja ze aku Lenku ... tak podlhom vysvetlovani sme dosli, ze tvoju 🙂 ... kedze spomenula, ze aj Petko tam bol
pekny dnik

teuska
23. máj 2011

caute babulky 🙂 Pozeram, ze vsetky zaneprazdnene 🙂

@blumka gratulujem Juli k meninkam, vsetko len to naj, naj, naj
@mmaarrttiinnaa drzim palce. Boli ste v ZOO? Ja chcem ist s deturencami v lete. Uz sa tesim.

Babenky, ktore mate chlapcekov, treba im stahovat predkozku a cistit zalud? Lebo stiahnut sa mu da pekne, len neviem ci to treba robit pravidelne a ci treba aj vycistit a ako?

mmaarrttiinnaa
23. máj 2011

@teuska do zoo chceme ist ale az zaciatkom juna
Ak sa da malemu stiahnut predkozka tak mu to vycisti po kupani .Ja malemu cistim ked sa okupe ale to sme len teraz zacali lebo doteraz sa mu tazsie stahovala a nasilu sa nema aby mu nepopraskala

No na urologii sme pochodili asi tak ze oblicky uz ok ale zas prisiel pan doktor na to ze jedno vajicko mu vyskakuje z mieska da sa chytit a stiahnut dole ale ak sa to neupravi tak pojdeme po druhom roku zivota na operaciu ☹

teuska
23. máj 2011

@mmaarrttiinnaa a ako to treba vycistit?
To je fajn, ze oblicky su o.k. a snad sa to upravi.

mmaarrttiinnaa
23. máj 2011

@teuska ja malemu len stiahnem predložku este vo vani ked stoji a ja pouzivam vatu a prevarenu vodu vycistim siahnem spat a hotovo .neviem ako sa to robi spravne doteraz som mala len dceru atam sme take neriesili 🙂

blumka
23. máj 2011

@teuska @mmaarrttiinnaa dakujem za julinku 😉

olifcek
23. máj 2011

@mmaarrttiinnaa mne kozna vravela, ze male deticky nemaju pouzivat vatu, teda neutierat im nic vatou, ze gazou alebo bavlnenou plienkou najlepsie... super, ze su oblicky OK a to... drzim paste aby sa to dalo do poriadku 😵 😵

mmaarrttiinnaa
23. máj 2011

@olifcek dakujeme dufam aj ja ze sa to da do poriadku a vatou mi to kazala pediatricka cistit tak neviem ale spytam sa este raz ked pojdeme na poradnu

olifcek
23. máj 2011

@mmaarrttiinnaa lepsie je koznej sa take opytat... ta mi to vravela v decembri, ci v januari? ked osm tam bola s olivkou... ze nie, s vatou nenatierat, vata sa u malych deticiek pouzivat nema, lebo obsahuje vlakna/nepamatam coho/, ze ju mrzi, ako to lekari nevedia mamickam povedat... tak ale vies ako to je... kolko lekarov... 😒

ked pediatricka tak vravela, tak rob, ved i uska cistime vatovymi... 😉 ci tie robia z ineho cohosi? normalne musim kuknut

olifcek
23. máj 2011

idem si skusit s oliv lahnut, ked to nepojde, ideme opat von, snad nezmokneme, vyzera, ze burka ide...

olifcek
23. máj 2011

@mmaarrttiinnaa vidis, este.. a Matthyasko je uz uplne ok teda, ze? ten miesok neratajme, isto sa upraviii 😵 😵

no letim... paq precitam odpoveeed 😵 😵 😵 😵 😵

mmaarrttiinnaa
23. máj 2011

@olifcek musim sa koznej spytat idem tam s Vanesskou na kontrolu v piatok .Aj u nas asi bude burka 😒

olifcek
23. máj 2011

@mmaarrttiinnaa no, tu uz riadne hrmi a fuci, takze v posteli sme.mne sa haji chce, len neviem, ci aj sidielku Olivke. Ja pojdem tiez na kozne, tu, na poliklinike, tak tiez sa opytam, chi, som zvedava, ci to iste mi povie. Lucim sa, skusime spinkat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre