• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat ahoj Svetim ako u Vas skolka a askolne? dali Vam na 50 eur?
8. okt 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka888 Jasne ze dali, je to zo zakona, co uz. Inac dobre, dnes sme boli prvy krat po dvoch tyzdnoch :grinning: , uvidime na ako dlho :grinning: A vy ako?
8. okt 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme iba 2 dni vynechali, raz mala plny nos rano a nevedela vyfukat, tak som ju nechala doma, ze budeme odsavat a kedze to bol stvrtok,ostala uz aj piatok . dnes vraj boli v triede iba 3 dievcatka / je ich tam zapisanych tusim 9 alebo 10
8. okt 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka888 to je super, k nam chodia dost chore deticky, aj vcera ked sme prisli pochorobe, och joj, ukaslane usiplene, ale co clovek narobi ked rodicia musia ist do prace. Hadam to nejak zvladneme
9. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat hej a j u nas stretavam deticky s takym kaslom... na jednej strane chore dieta nema ist do skolky, na druhej ak rodicia musia do prace, ale obcas mam pocit, ze ani neriesia to, ci do tej prace ozaj musia, ze sa nesnazia riesit cez babky, oteckov a pod, samozrejme, cest vynimkam..... nechcem odsudzovat, co ak nastane to, ze budem nutena takto postupovat aj ja, no nie je to fer.
9. okt 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu mamicka ktora porodila 15.2.2010? na antolskej?
18. nov 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@darka54 ahoj. Ja som rodila 15.2.2010, ale nie na antolskej :grinning:
22. nov 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievky, tak sa nam to krasne obdobie skonci coskoro....budem musiet prihlasit Krpku do skolku, ja si najst nejaku robotu....preco to tak rychlo ubehlo? Je to vobec mozne? ze tri roky.... :frowning2:

Poradite mi, kam sa ist nahlasit, co povybavovat, ked sa konci materska a ja som tym padom vlastne nezamestnana?
4. jan 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
Ahojte februarky!!! :slight_smile: Pozdravujem vas a myslim na vas v tieto dni.... Nas anjelik by mal tiez uz 3 roky....a druhi dvaja coskoro 2... leti to veru, @janielah, nam vsetkym. Verim, ze sa mate vyborne, dufam, ze mate uz aj dalsie deticky....o niektorych viem... a ani mne sa ani nahodou nechce ist do prace... mam sice este chvilu cas, ale zastavit ho neviem....
4. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janielah @zusika ahojte baby :wink: veru, cas bezi ako splaseny, ja som si dnes pozerala nase stare videa a az mi prislo luto, ze uz su tie nase babatka vlastne velke detuchy :wink:
11. jan 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janielah ahojky Jani ;)

ked Ti skonci RP a nemas pracu, do ktorej sa vratis, tak si nezamestnana od nasl. dna, kedy ma kocka 3r. a 1den.

takze pojdes do SP i na UPSVaR. stihnut to mas do 7 kal. dni. teda, co sa UPSVaR tyka, SP do 8. paq nezabudni este na ZP.

ak si ale zamestnana, len vies, ze PP skonci, ked sa vratis, povedz im, ze si zelas vycerpat dovolenku, co Ti navysi denny vymeriavaci zaklad, a tym padom vyssia podpora v nezamestnanosti bude :dizzy_face:
19. jan 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli, dakujem Ti pekne za cenne rady, mna sa tyka ten prvy pripad, takze ma caka behanie po uradoch, uf....no nic moc, veru....

Ako sa inak mate? Vy ste uz v skolke? Asi ano, vsak? Pozdravujem Vas :slight_smile:
21. jan 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielah ahooooooooooj :slight_smile:
Janulka a mas krpku prijatu do skolky? prihlasky sa davali cca pred rokom- zvacsa okolo 15.2.

ako sa inak mate?
21. jan 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hajdyyyy :slight_smile: ahojky, nemam ju prijatu do skolky, ja by som chcela az nech od septembra by chodila...tak pojdem az teraz podat prihlasku, uvidime...

Vsetko ok, mame sa super, teda az na to, ze budem nezamestnana :slight_smile:

U vas ako?
22. jan 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zucane sa dnes narodil Riccardo :slight_smile:
23. jan 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata strasne davno som tu nebola, pozdravujeme vas vsetkych zo zasnezeneho Swiss mame sa fajn, Celi vyrastla, je to riadna paradnica, rozumne a sikovne dievcatko, uz 2 rok navstevujeme jasle, je to super, my pracujeme vsetko klape ako ma...a druhe??este si uzivame trojku :grinning: vas som tu prebehla tak letmo uz mate niektore aj 2 deticky blumka uz 3...suuuper!!!vsetkym Vám gratulujem....drzte sa baby"
12. feb 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
12. feb 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lucia411 to je moje dievcatko baby...rastie ako z vody:slight_smile:
12. feb 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@janielah ahoj Janka, jj, Olivka chodi do skolky od septembra :slight_smile: ja v praci, ale zvladame vsetko super, mame i viac konickov :slight_smile:

pobehala si si urady? :slight_smile:

@supi zucane gratulujem k chlapcekovi... vela zdravicka a nervov prajem :slight_smile:

@lucia411 kocka mala :dizzy_face:
18. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katina2209 pekny den,mozem a Vas spytat ako to prebieha na tom strasidelnom zamku v Bojniciach?chystame sa pocas sviatkov teraz aj s dcerkou..je to vhodne aj pre deti? dakujem pekne za info :slight_smile:
30. okt 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok