Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
8. okt 2012

@svetlankat ahoj Svetim ako u Vas skolka a askolne? dali Vam na 50 eur?

svetlankat
8. okt 2012

@katka888 Jasne ze dali, je to zo zakona, co uz. Inac dobre, dnes sme boli prvy krat po dvoch tyzdnoch 😀 , uvidime na ako dlho 😀 A vy ako?

katka888
8. okt 2012

my sme iba 2 dni vynechali, raz mala plny nos rano a nevedela vyfukat, tak som ju nechala doma, ze budeme odsavat a kedze to bol stvrtok,ostala uz aj piatok . dnes vraj boli v triede iba 3 dievcatka / je ich tam zapisanych tusim 9 alebo 10

svetlankat
9. okt 2012

@katka888 to je super, k nam chodia dost chore deticky, aj vcera ked sme prisli pochorobe, och joj, ukaslane usiplene, ale co clovek narobi ked rodicia musia ist do prace. Hadam to nejak zvladneme

katka888
9. okt 2012

@svetlankat hej a j u nas stretavam deticky s takym kaslom... na jednej strane chore dieta nema ist do skolky, na druhej ak rodicia musia do prace, ale obcas mam pocit, ze ani neriesia to, ci do tej prace ozaj musia, ze sa nesnazia riesit cez babky, oteckov a pod, samozrejme, cest vynimkam..... nechcem odsudzovat, co ak nastane to, ze budem nutena takto postupovat aj ja, no nie je to fer.

darka54
18. nov 2012

ahojte je tu mamicka ktora porodila 15.2.2010? na antolskej?

teuska
22. nov 2012

@darka54 ahoj. Ja som rodila 15.2.2010, ale nie na antolskej 😀

janielah
4. jan 2013

Ahojte dievky, tak sa nam to krasne obdobie skonci coskoro....budem musiet prihlasit Krpku do skolku, ja si najst nejaku robotu....preco to tak rychlo ubehlo? Je to vobec mozne? ze tri roky.... ☹

Poradite mi, kam sa ist nahlasit, co povybavovat, ked sa konci materska a ja som tym padom vlastne nezamestnana?

zusika
autor
4. jan 2013

Ahojte februarky!!! 🙂 Pozdravujem vas a myslim na vas v tieto dni.... Nas anjelik by mal tiez uz 3 roky....a druhi dvaja coskoro 2... leti to veru, @janielah, nam vsetkym. Verim, ze sa mate vyborne, dufam, ze mate uz aj dalsie deticky....o niektorych viem... a ani mne sa ani nahodou nechce ist do prace... mam sice este chvilu cas, ale zastavit ho neviem....

blumka
11. jan 2013

@janielah @zusika ahojte baby 😉 veru, cas bezi ako splaseny, ja som si dnes pozerala nase stare videa a az mi prislo luto, ze uz su tie nase babatka vlastne velke detuchy 😉

olifcek
19. jan 2013

@janielah ahojky Jani ;)

ked Ti skonci RP a nemas pracu, do ktorej sa vratis, tak si nezamestnana od nasl. dna, kedy ma kocka 3r. a 1den.

takze pojdes do SP i na UPSVaR. stihnut to mas do 7 kal. dni. teda, co sa UPSVaR tyka, SP do 8. paq nezabudni este na ZP.

ak si ale zamestnana, len vies, ze PP skonci, ked sa vratis, povedz im, ze si zelas vycerpat dovolenku, co Ti navysi denny vymeriavaci zaklad, a tym padom vyssia podpora v nezamestnanosti bude 😵

janielah
21. jan 2013

Oli, dakujem Ti pekne za cenne rady, mna sa tyka ten prvy pripad, takze ma caka behanie po uradoch, uf....no nic moc, veru....

Ako sa inak mate? Vy ste uz v skolke? Asi ano, vsak? Pozdravujem Vas 🙂

hajdylca
21. jan 2013

@janielah ahooooooooooj 🙂
Janulka a mas krpku prijatu do skolky? prihlasky sa davali cca pred rokom- zvacsa okolo 15.2.

ako sa inak mate?

janielah
22. jan 2013

Hajdyyyy 🙂 ahojky, nemam ju prijatu do skolky, ja by som chcela az nech od septembra by chodila...tak pojdem az teraz podat prihlasku, uvidime...

Vsetko ok, mame sa super, teda az na to, ze budem nezamestnana 🙂

U vas ako?

supi
23. jan 2013

Ahojte, zucane sa dnes narodil Riccardo 🙂

lucia411
12. feb 2013

Ahojte dievcata strasne davno som tu nebola, pozdravujeme vas vsetkych zo zasnezeneho Swiss mame sa fajn, Celi vyrastla, je to riadna paradnica, rozumne a sikovne dievcatko, uz 2 rok navstevujeme jasle, je to super, my pracujeme vsetko klape ako ma...a druhe??este si uzivame trojku 😀 vas som tu prebehla tak letmo uz mate niektore aj 2 deticky blumka uz 3...suuuper!!!vsetkym Vám gratulujem....drzte sa baby"

lucia411
12. feb 2013
lucia411
12. feb 2013

@lucia411 to je moje dievcatko baby...rastie ako z vody🙂

olifcek
18. feb 2013

@janielah ahoj Janka, jj, Olivka chodi do skolky od septembra 🙂 ja v praci, ale zvladame vsetko super, mame i viac konickov 🙂

pobehala si si urady? 🙂

@supi zucane gratulujem k chlapcekovi... vela zdravicka a nervov prajem 🙂

@lucia411 kocka mala 😵

kikina84
30. okt 2013

@katina2209 pekny den,mozem a Vas spytat ako to prebieha na tom strasidelnom zamku v Bojniciach?chystame sa pocas sviatkov teraz aj s dcerkou..je to vhodne aj pre deti? dakujem pekne za info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre