• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Jeeej ostavate tam zit, alebo sa vratis? My by sme strasne radi zili v IT v niekde v Alpach, to je nasa srdcovka :slight_smile: Sudtirol :slight_smile: hmm Merano, Latsch :slight_smile:
26. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe: peknucke fotky, naozaj x;o)
26. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa holenia týka, tak ja úplne na hladko, nemám rada chlpy, ja si depilujem aj ruky. A keď bude bruško, tak manžel bude pomáhať s holením :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvazujem, ci by som draheho nemala zacat ucit holit ma :grinning: nech ma potom neporeze alebo co x;o)
26. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, asi by sa zišlo :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: ten moj to vzdal, normalne sa bal, ze ma poreze a nechcel ma holit
26. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neviem neviem....sice sa holim pred nim v pohode, ale na toto by som ho cvicne asi nenahovorila..jasne ze smesa bavili o tom, ze to bude potom robit on, ale ked netreba, tak sa do toho asi pustat nebude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
myslite si, ze ten strojcek v tych miestach neboli.... ja som klasik so ziletkou, raz som sa dala depilovat a do smrti na tu bolest nezabudnem!!!! tak dajte vediet ak uz mate skusenost....
26. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panecku baby ale pisete, fakt nestiham :unamused:
26. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ten zastrihavaci strojcek neboli :slight_smile:
depilaciu mi ani nespominaj a laser tiez nie, au aua au. :confounded:
Ja draheho na holenie nenahovorim :cry:
26. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Ewelyne, mame skoro rovnako starych Simkov :dizzy_face:
26. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, aj tie dalsie budu skoro rovnako stare :slight_smile: sranda :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mohli by to byt aj baby, nie? :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pamatam si ze to bolo v tom obdobi popularne meno :slight_smile:
ake by ste vybrali teraz? ja Sofia/Andrej...... u mna vsetko (zatial) jasne...a nediskutujem..... ved to ja porodim...
26. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe: ja som zase hanbliva, tak ho asi nepoziadam x;O) chii...

zusi: ja tiez pouzivam ziletku...ale za zatvorenymi dverami, ja som hanblivka ako som pisala vyssie x;o) ale milovanie za svetla mi zas nevadi, nooo x;o)

ja si epilujem, nohy, podpazusie a brusko x;o) chcela som aj ruky,ale kaslem na to...raz som skusila i dole, ale brrr, boliii a viac som neopakovala, mozno skoda, ale nedalos a mi x;o)

epilacia - vytrhavanie
depilacia - strihanie
tak je? x;o) myslela som vytrhavanie
26. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Olivia a chlapcek mozno Jozko, ale to necham na tatinka...ved babo je na 50 % moj, na 50 % jeho.

sice si to odrodim, i len ja priberiem, a pod., no on sa krasne stara a bude starat, kzm ja budem na MD, RD..i ked MD nebudem mat zlu, ak teda nebudem musiet na PN, a RD chcem len pol roka...po roku by som i do prace sla, ale uvidi sa...x;o) zalezi od babatka
26. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcatko je jasne-Simonka (budu mat naraz meninky aj narodeninky) a chlapcek je vlastne tiez jasny- Stevko po tatikovi. Pri Simkovi som sa vyhla so slubom ze druhy ak bude, bude urcite Stevko.
26. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
depilacia je vosk mojaaa...mne minule siblo a kupila som si voskove pasiky ze na nohy...a skusila som aj bikiny...no to radsej si ohrezat ruku, fakt!!! nechapem ze to niektora dokaze....
zvarujem este tie veet - taka ta pena co sa akoze zoskrabne,ale to je asi blbos, ze? na nohy...
no mozno sa prekonam a kupim si strojcek....len ked s ziletkou je to take prakticke rychle a vsade...
juj a ze hanbit...tak mi sme potom nudisti.... :zipper_mouth: dost casto pobehujeme po byte nahi (rano ked sa obliekam, po sprche...) budeme sa to musiet odnaucit, ked pride mimi.....
kocky idem ja od vas.... zachvilu mam padlaaaaa!!!!
piseme asi asi az v pondelok, mam nabity vikend...resp. ked nemusim PC ani nezapinam doma....
uzite si vikend!!! papa!!!!
26. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, no mohli by to byt aj baby :slight_smile: inak sme chceli tiez Simonku :slight_smile:
26. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika: a mne sa zdaloooo, takze to u nas v jednom obchode maju opacne napisane, pcheee...ja mam depilacny strojcek, takze pouzivma ten..ale mam aj voskove pasiky weet, ale tie sa mi nepacia moc....

mna bikiny este nebolia az tak, ale ist hlbsie, auu...x;o) ale je faktom, ze som to robila den, dva po menstruacii, ked je telo menej bolestive, chiii

no, ta pena je dost chemikalia, takze ja ju nemusim...

no, ja zo sprchy do zupanika a tak smer drahy, drahusik pobehuje v slipkach a tricku, ale nahy tiez nie x;o)

jo, i ja idem onedlho domkov, juchuuu...jaj, to je len tolko hodin? tak o hodinu, nooo :unamused:
26. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....sice to uz viete ale chcem sa pochvalit aj ja...kontrola dopadla dobre...babo ma 13,4mm a srdiecko pekne bije a sme 8tt+4dni ...aj mi vybehla slzicka ked som to videla... ak chcete fotka je v albume...
26. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe mu tu ostavame lebo muz je talian takze ja som sa musela stahovat lebo maju rod.business....
cukrus gratulujem....
mena? baba viktoria a chlapec damian :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru: skutocne Ti zo srdca gratulujem
26. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukruska gratulujem
take veci ste vselikjake popisali, o dvojickach o vselicom, ze sa teraz tiez na toho 7meho normlane bojim. Som to brala najprv ako olifcek optimisticky, ale nejak uz stresujem, ci je vsetko ok..
26. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet: aaaale, urcite je vsetko ok x;o))
26. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe dufam... si zlata :wink:
26. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caftee :wink:

cukrusk gratulujeeem moc moc :slight_smile: jaj ja sa tiez tesim na utz...

co sa tyka mien- dievcatko nela, chlapec este nieje vybraty :slight_smile:
26. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte februarovky :slight_smile: ak mozem rada sa k vam pridam a zelam krasne tehulkovanie :wink:
26. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte rychlopisatelky :slight_smile:
tak vcerajsi utz ma pekne vysokoval - su tam 2 machulky!!! :slight_smile: :slight_smile:
sme 5+2tt, vobec som to necakala, lebo prve hodnoty hcg neboli take vysoke
dufam, ze vsetko bude ok a ja mozem zacat rozmyslat co ma (nas) caka :wink:
27. jún 2009 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...nespite... slniecko je uz vysoko.. :grinning:

inak vitam nove tehulky
27. jún 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha loginka ozaj dve machulky? :slight_smile: neboj vsetko bude tak ako ma byt.

inak dobre ranko tehulky :wink:
27. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok