• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
autor
zoska, co je na tej otazke, normalna.....
no my patrime asi k tym stastnym - tuk, tuk, tuk..... v aprily sme zacali, ale este sme to brali tak light...a v maji hned bum a bolo to..... :slight_smile:
30. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme teraz zazili tak trosku sok, nakolko som otehotnela hned na prvy a jediny krat, pri Simkovi to trvalo 9 mesiacov.
30. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata vy ste deti stasteny... ja po tej mojej zlej skusenosti mam velky strach
30. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru neboj dobre bude uz si 11tt, hadam to nazranitelnejsie obdobie je uz za tebou...
zusi- ja len ze pre niekoho to moze byt neprijemna otazka ak sa snazil dlho za podpory liekov a tak... teda ja take poznam a neradi o tom hovoria...tak aby som sa nikoho nedotkla :zipper_mouth:
30. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru...byva mi zle a to pravidelne vecer ked idem spat..predvcerom sa so mnou vsetko krutilo skoro som ani do postele nestihla prist..no a potom rano...samozrejme ked vstanem, musim ist rychlo jest na chvilu to prejde a potom mi je znova zle...a tak dokolecka..niekedy sa aj v noci zobudim na to ako mi je zle...ale nie je to taka typicka zaludocna nevolnost..neviem to ani popisat...pri prvom tehu mi nic nebolo do toho 4. mesiaca a potom znova pohoda...unavena som ale bola rovnako, akurat ze teraz si nemozem pospat kedy sa mi zachce :sweat_smile:
zoska, nam sa Terezka zadarila na druhy krat a toto babo hned na prvy sup..
zusika a kde si to kupila? manzel mi minule nenapadne ukazoval prazdnu flasticku :grinning:
30. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nesmies mysliet na nic zle, aj ked verim ze je to tazke a ten strach a obavy nas obcas riadne pohltia. Ja vtedy rychlo zacnem mysliet na nieco pekne, alebo sa niecim zamestnam, co odputa moje cernoty. Neboj vsetko dobre dopadne a v roku 2010 budes mat babo pri sebe. Niektore veci neovplyvnis a co sa ma stat sa stane. :wink:
30. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru, neboj...tentokrat to potiahnes az do konca..a v deviatom mesiaci ked budes fucat ako lokomotiva sa nebudes vediet dockat kedy ti to brucho konecne splasne :wink:
30. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi...praveze niesom....kon mi to nejak blbo ukazuje... ked som bola v piatok u lekara tak babo zodpovedalo 8tydznu... tak neviem...
30. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie kalkulacky su na jedno kopyto..mne napr. na tehotensvto. academy.sk ukazuju termin porodu 18.2, tu 16.2 a vraj najvyssia pravdepodobnost otehotnenia bola 28.5 aj ked viem ze ovulku som mala 30.5...no su to len kalkulacky, to co vidi doktor je lepsie...
30. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi...to je pravda...dufam ze ked k nemu pojdem nabuduce tak uz bude vediet presne aj datum porodu...
30. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukru, ak to je taký rozdiel, zmeň si v nastaveniach priemernú dĺžku cyklu a skočí to na menej tt.
Ale tých 11 je celkom pekných, ja by som si ich nechala. :slight_smile:
30. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria...a to aku priemernu dlzku si tam mam dat? necham si to tam a o dva tyzdne idem k dokymu tak potom si to upravim
30. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlastne to je blbosť, to má vplyv len na predpokladaný dátum pôrodu. Tak nič.
30. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak je to len statistika...presne to aj tak najlepsie povie doktor...
30. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď hej.
Do tej našej tabuľky si viem nejako pripísať údaje, alebo to môže robiť len olifcek?
30. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moze len ona..posli jej udaje cez IP a ona ich tam dopise
30. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie kocky mozte si dopisovt udaje aj vy...tak ako v exceli to funguje...ak mate ten link od olif tak sa prihlaste a doplnte si udaje
30. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte buduce maminky:slight_smile: pridavam sa k vam:slight_smile:)
30. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby tak sa hlasim....
tak baby prisli sme ukazali krv a potom hned na sono...najprv hovori ze vyzera ze sme pozadu ale potom maly oriesok normalne preskocil na druhu stranu a mal 22,5 mm a sme presne ako podla konika 9tt a 2 dni...srdiecko bije a 17.idem na geneticke testy a 30.jula na kontrolu k mojmu dokymu tak ak bude vsetko ok tak budem velmo velmo statna....
cukrus takze neboj mozno bol len schuleny a nabuduce sa uz omera lepsie a dozenie to :wink:
termin mam 3.2. podla doktora...
oriesok vitaj nastav si v nastaveniach terminy .... a oriesok tak volame to nase v brusku ....preco ty oriesok ?
30. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dodala som si aj foto :sunglasses:
30. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak sem konečne i píšem, posledné dni som vás ako-tak bleskovo čítala, len som nestíhala akosi písať :slight_smile: Tie, ktoré už máte doma jedno šidielko, tak viete o čom píšem :wink: Celé dni trávime vonku na ihriskách a tak :wink:

Inak aj ja mám desné nevoľnosti, ktoré prichádzajú a odchádzajú počas celého dňa - proste kedykoľvek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som z toho trošku "vyšišvorená" keďže pri prvom som nič také nepoznala no a teraz je to ešte o to ťažšie, že si len tak kedykoľvek neľahnem a pod. :slight_smile: No nevadí....najviac mi asi robí problém nakupovanie, v obchode mi je úúúúplne nevoľno, dnes som chcela kúpiť nejaké ovocie na trhu no prešla som pár stánkov a otočila som sa na opätku lebo by som sa tam asi zložila :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak pekný deň dievčatá, neskôr podvečer sa zastavím :slight_smile:
30. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte 02/10 maminky:slight_smile:) pridavam sa k vam..stastna prestastna:slight_smile:)
30. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, pridalo ma dvakrat:slight_smile:))
30. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj oriesok :slight_smile:
30. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriesok a odkial si? napis nieco o sebe a o tehotenstve a silta ty si sa stratila predtym?
30. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja som dnes 1x po troch tyzdnoch PN v robote a uz mam dost :sweat_smile: rano bola trocha nevolnost ale zatial v pohode.. nestiham vas citat co ste vsetko popisali, nechapem kedy to stihate :grinning:
30. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci... tak gratulujem.... ja to mam cele nejake divne... babo bolo velkostou na 8tt...uvidim ako to bude teraz ked pojdem buduci stvrtok
30. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukru a kedy ideš znova na kontrolu?
Ja idem zajtra, ale asi mi bude len brať krv.
30. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte nove buduce mamicky!!! :slight_smile:
blumka...este k tomu parfemu...mne ho doniesla jedna kocka z rakuska...je to akoze Tester - ale je to uplne rovnake balenie aj vona samozrejme, len skatulku to malo cisto bielu.... no ide o obsah..preto ta cena :slight_smile:
30. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria...9.7 idem na sono a pre knizku plus odbery
30. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok