Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. nov 2009

zuci ja som si myslela, ze sa dole bojis hajat, a to si pisala o tom prelaknuti tak vo vseobecnosti, ze jo? 😅 ja truba

zuci ale presne tak, ked sa drahy nahodou niecim nakazil., tak uz to nezvratime, skus na to nemysliet. a ked nezacne do dvoch dni kaslat, je snad za vodou x;o)

kati idem si dat ten nazov do csfd.cz, lebo mozno som to videla, len nepamatam nazov...ja si malokedy nazov pamatam, kedze manzelik mi zvykne filmiq pustit a ja sa sustredim uz na to, co pojde, a nie na nazov, mam na to deravu hlavu, hehe x;O)

no tak skor, nez som to dala do csfd.cz opytala som sa mileho, je online...tak mi odpisal, ze som to nevidela, lebo to malo nizke hodnotenie, chiiiii....takze...x;o) on mi vzdy vyberie filmiq, a tam to kukneme a ked je nizke hodnotenie ani nekukame x;o)

hajdy moj mangelik miluje zemlovku x;o)

olifcek
17. nov 2009

kati ja ani neviem, ci ma mala stikutku, ale pevne verim, ze ano, nakolko je to vraj super na posilnenie branice babatiek...

no, mam plno chlebika a dost vajicok, tak si este urobim x;O)

ked ja som leniva si cosi varit, ked je drahusik prec...

mam aj rybu v mraznicke, filety, ale je to z ryby, o ktorej sa nedavno pisalo, ze sa moc neodporuca, no uzas...a ja neviem, ci si ju dat, aob nie..uz zase neviem ten nazov, ale kebyze ho vidim, viem, ze je to toto...

hajdylca
17. nov 2009

olif ja som prvy krat skusala, ale nedala som hore sneh- ja ho nelubim, a je super, som zvedava co povie moj drahy na nu... podla mna ked skusis dat na youtobe,nejaku ukazku rychlo spomenies ci si to videla, ci nie 🙂

hajdylca
17. nov 2009

olif pangasius, ci ako sa to pise? ja som tiez o tom citala, ze by sa mu mali hlavne tehotne vyhybat, neviem, co je natom pravdy, vsak 😒 😒

olifcek
17. nov 2009

hajdy ani ja som sneh hore nedavala...ja som to robila zatial len raz, ale podarilo sa. i mamka, co je uz veeela rokov kucharkou, mi to pochvalila vtedy, som bola hrda na seba x;o) len...robila som to len na pekaci, aj to dost nizkom, lebo nemame nakupene vecicky na take...ale drahy priniesol janske sklo, tak asi skusim urobit znova a v tom, to by malo byt ovela lepsie...hmmmm

hajdy jj, ale nevidela x;o) zatial x;O)

olifcek
17. nov 2009

hajdy joooooooooo, tuto rybu. kupila som si ju v piatok, a v pondelok mi prisla mailom od kamosky, ktora netusi, ze som si tu rybu kupila, info, ze sa nema...tka ja fakt neviem x;o((( 

nikdy som nebola na take keci, ale teraz je to predsa ine...x;o( vraj i nejakeho koka mozu mat...

mamka vravela, ze je to v pohode, ale, ze niektore chutia za bblatom akoby...ale inak, ze je to fajna ryba. tusim je to lososovita ryba, ze? ach jaj...ja len, ze to bezne predavaju v obchode, keby to bola fakt pravda, nestiahli by to z predaja?

zucana
17. nov 2009

ja zapeknane palacinky zo vcera...zajtra budem robit lososa...
inak hajdy no isto vydrzi bez tepovania ale ked si ja predstavim ze moj muz 2 roky tu maval chlapov na fotbal a fajcili vnutri a potom este nas byvaly pes co porabal na tej sedacke...tak toto rozhodnutie bolo spravne a uz som nad tym vela rozmyslala ako to vycistit....
no a hodku oddychnem a pojdem na dolok a zajtra je streda?
to mam predporodnu doobeda a poobede zubara...a potom uz stvrtok to ideme do ikea na ten nakup donakup a piatok gyndak...a potom uz vikend...a potom uz budem spat s muzikom ...
inak toto mi napisala moja mama na skype ked som je povedala ze ty mi vravis ze som nenormalna a baby na konikovi by sa tiez bali...
"ty si taka naša konikova debilka"

olifcek
17. nov 2009

hajdy bolo to este minuly tyzden, nie tento...povodne som si tu rybu chcela urobit pocas minuleho vikendu, no nastastie som tak neurobila...

toto Ti napisala maminka????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zucana
17. nov 2009

tak konecne som pochopila co su tie pravidelne kopky 🙂
ja ze to tak srdce tlce ze sa omotava pupocnikova 😅

olifcek
17. nov 2009

ta stikutka ale moze trvat kratko, ze?

ja citim niekedy take pravidelne pohyby, dost silne niekedy, ale trva to mozno 10sekund? mozno o cosi dlhsie... ale mozno i kratsie

katina2209
17. nov 2009

ja som mala dnes pangasiusa na obed a bola výborná, ja si myslím,že keby to bola pravda tak by to stiahli z predaja a pritom tá ryba je aj dosť drahá myslím,že je kvalitnejšia ako obyčajné filety z tresky
olifcek chlapa sa nesmieš pýtať na taký film pretože,to je úžasná romantika ako sa upír zalúbi do dievčaťa alebo vlk
do jahniatka 🙂

katina2209
17. nov 2009

tá štikútka tak pravidelne zo 10 krát asi to vraj keď bábu niečo chutí a rýchlo pije plodovú vodu tak dostane štikútku 🙂 to bude ono olifcek

hajdylca
17. nov 2009

zuci mami to mysli v dobrom 🙂 urcite nie vazne...

olif, a v tom emaily, boli take zlee veci popisane, ze preco by ho tehule nemohli jest, ze?
ja neviem, mne sa zda ze som ho prave v prvom trimestri papala... ale ja verim, ze ked sa to poriadne upecie, tak je to ok, teda aspon dufam...
inak si pisala, ze keby sa dal vratit cas, ze nevyberiete ten bytik za ten peniaz- bol moc drahy na to ake zariadenie Vam tam ostalo?

zucana
17. nov 2009

my sa tak volame...ze debilky...to je akoze sprostucka...
a o tej rybe som nepocula...len vseobecne...filety a tak z daleka...

hajdylca
17. nov 2009

olif skoda, ze si tak daleko, mohla by si prist a kukli by sme si to spolu 😀 ja tom mam domka, a som to nevidela ani raz, lebo sama to pozerat nechcem- nemam to komu komentovat 😀 drahy ze nevidi na titulky, a ani neviem, ci by ho to tak bavilo ... som to videla "len raz" v kine ☹ ale uz sa tesim na nov 😀 😀 😀

lienka2
17. nov 2009

baby, preco sa pangasius nema jest v tehu? 😕 to som este nepocula..

katina2209
17. nov 2009

hajdy ja to mám doma už aj s dabingom minule som prehovorila manžela aby to so mnou kukol a kukol a ani veľmi nefrflal 🙂 ja som bola aj v kine a už to mám aj na dvd s dabingom

olifcek
17. nov 2009

kati tak ja si myslim s tou rybou to iste x;o))) a mam ryby rada, papam ich od maleho mala, lebo moj otec je vasnivy rybar...ale ryby neje x;o)))

no moj manzelik a ja sme to len kukli na csfd.cz, lebo som to chcela kukat, no ludia, co to tam hodnotia, to okomentovali ako slabinu...ale kuknem, ked pride polovicka, kuknem si to x;o)))))

katina ahaaaa, tak sa malej stikutka v poslednej dobe castejsie, mam pocit, chiiii, to je super x;o))) hned sa mi nezdalo, ze by to len tak pravidelne rucickou, ci nozickou, a celkom rychlo kopkala, ci buchala a na to iste miesto x;o)

hajdy no stal 1650 000, zariadenie ziadne, len mala kuchynska linka, neskutocne spinavy sporak, drhla ho mamina, a spinave radiatory, jeden mamina cistila dve hodiny.... okna prefukava, tak je tam tesnenie, co som kupila a uz je to omnoho lepsie, tesnenie ale muselo ist aj na vchodove dvere, lebo fukalo...klucka pada...jadro povodne, ale v celku zachovale, bateria v kuchyni vymenena,inak sa nedala voda pustat, lebo bolo vsetko dole mokre, este je nutne vymenit i nad vanou...trubky na vodu stare zelezne, voda v kuchyni sa da vypit az po kratkom odpusteni, inak je divnej chuti...wc vymenene, lebo to povodne tieklo...steny vyrovnane stierkou, lebo boli krive, premalovane...luster tu neostal ani jeden a ani haciky na ne...mohla by som pokracovat, ale uz radsej nie...

su tu plavajuce podlahy v spalni, detskej a v obyvacke, v spalni urobili riadnu ryhu, ked sa stahovali odtial, lebo im tam padlo zkradlo, ale podla mna tam cosi tahali, lebo je to oblukove a dlhsie, nie ako keby tam len cosi padlo, v kuchyni je linoleo, menene, ale uz kusok poskodene, na chodbe, v kupelni a na wc dlazba, ale stara a hrozne urobena, dvere su na obyvacke, spalni, wc a kupelni rovnake, az na to, ze kupelna ale i wc maju dole diery, cize tie na wc nejak upcham, to len hlupa hlava mohla take kupit i na wc, v kuchyni dvere niesu, ale tie sa tam ani nehodia a na detskej su stare este....

no...

zuci mne sa nepaci oslovenie debilka...ts...a este mamina...

olifcek
17. nov 2009

hehe, moj manzelik somnou kukne aj romantiku, a ked ho to nebavi, tak ide cosi robit na notaku...i ked teraz je to tazsie, kedze mame len tento jeden...moj nechce ist, a PC, co mame, nejde, lebo treba na ventilator kupit srubky, ktore nie a nie zohnat, hehe

zucana
17. nov 2009

olif to debilka to je vpoho...to my sa tak volame...islo skor o to konikova.... 😉 🙂
inak vikine sa prave stikuta...som jedla mandosku...ale uz dlho dokelu...

olifcek
17. nov 2009

ze ju pozdravujem x;)

zoska
17. nov 2009

o tych rybach som aj ja pocula...mam ich velmi rada,a su aj zdrave, ale ze mozu obsahovat tazke kovy a to je pre tehotne nevyhovujuce 🙂
manzel mi tu doniesol zasoby mandariniek,pomrancov,citronov, cajov... a teraz zaspal...chudatko moje ma v noci obskakoval a teraz je hotovy 😅
inak ta kysla kapusta mi nesadla a vyvratila som ju...no niet nic lepsie ako vracat kyslu kapustu 😖 este teraz ma stipe v krku...ale ulavilo sa mi
zuci mamina je klasicka 😎

zucana
17. nov 2009

zosi no mamina je...ale debilka sme vymysleli my so segrou 😎
prave si idem robit zoznam co vsetko potrebujem este dokoncit...

katina2209
17. nov 2009

neboj olifcek postupne si všetko prerobíte veď nemusí byť všetko naraz aj my sme tak postupne a už máme skoro všetko okrem tej dokončenej kuchyne a ešte by som potrebovala novú chladničku a sedačku a to zase keď našetríme a môj maťko tiež po mandoškách štikúta zuci 🙂

olifcek
17. nov 2009

zoska takze papat tie ryby? x;o)))

juuuj, a zajtra ide prec, co? a na ako dlho zase? x;o(

zuci uz aj ja si pisem, lebo paq zabudam na to, co skutocne treba...hech...bud zabudam, alebo je toho fakt dost teraz...x;o)

olifcek
17. nov 2009

kati jj, uz sme si kupili i pracku, policku do kupelne,to nove wecko, sedacku s kreslom do obyvacky, rozkladaciu, aby som mala kde spinkat, kym pride do kiky postel do spalne co sme si objednali, uz mame i stolik pod pc pre draheho, konferencny stolik v obyvacke, skrinu na chodbe, regal ako botnik na chodbe, skrine v spalni,kuchynsky stol so stolickami, chladnicku sme kupili niekedy v marci, aprili ale nie novu, od kolegovej maminy, mikrovlnku sme kupili tiez tak nejak...

no a jadro nechame ako je, len ho oblepime tymi samilepiacimi tapetami, bude to peknucke x;o) a okna...pokial bude kosa, tak do buducej zimy vymenime, ak nie, este to vydrzi x;o)

este nam treba kupit obyvaciu stenu a mala spalnicka sa tak postupne zariadi, to ma cas x;o)

zucana
17. nov 2009

baby kto robi zoznam vybavicky ??? 😲 😅

olifcek
17. nov 2009

mikrovlnku ale novu x;o)

olifcek
17. nov 2009

niekto to uz aj urobil, ze? neviem, ci to zoska aj nema v obrazkoch x;o)

olifcek
17. nov 2009

na markize ide madagaskar x;o)

skoda, ze to nemozu dat s ceskym dabingom...ten sa mi paci omnoho viac...a aj pesnicky su po cesky lepsie v tej rozpravke...

ale niekto spominal, ze je prirovnany k tej hrosici, ze? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre