• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
:confused: to neviem....
18. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hajdy no...radsej nech nechodia..ale mozno sa rozhodnem inak ked tam uz budem x;O)))

hajdy uz mam vsetky papiere podpisane na OP x;OD ale jasne, pocka...

jasneeee, gatulkyyyyyyy ;)
18. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif, zober si aj nejake krizovky, sudoku... ja som v nemocke furt nieco lustila :dizzy_face: a este sluchatka na mobil, aby si mohla radio pocuvat alebo MP3 ak mas :wink:
18. nov 2009 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este ponozky si zober :wink:
18. nov 2009 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif držím palce neboj dobre to dopadne moja kolegynka tiež takto bola a ležala týždeň a potom už len doma na pn a kľudový režim
18. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lolka tak toto je jake super? jasne, ze sluchadkaaa...hned aj beriem...x;o)

jo ponozky..ja bez nich nezaspim x;O)

kati takto nejak i ja dufam, ze bude. ja doma len na to wc pojdem...ani len postarke dvere neotvorim...xo)
18. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja keď som bola na gynekol.vo štvrtok tak všetko v poriadku a panvové kosti a kostrč neprechádza a už ma to veľmi bolí aj keď sedím ešte že ma manžel vozí do práce a z práce ...
kojenie super síce som sa nevyspala rok ,ale dieťatko má všetko čo potrebuje v mliečku, pokiaľ som kojila nebol vôbec chorý ani soplíky nemal
18. nov 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif ja ked som isla si pre vodicak, tak on uz bol nachystany, ja som to musela podpisat na takej speci podlozke, a to mam teraz na tom vodicaku naskenovane... no mozno sa to teraz uz tak nerobi...
18. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif aj ja držím palčeky, všetko bude v poriadku, poležíš si, oddýchneš..a vrátiš sa domkov a zase budeš len oddychovať..vidíš, ja keby som mala problém s krčkom, tak na to nijako neprídem, zase sa len musím poľutovať :frowning2: Posielam Ti pozitívnu energiu!!
18. nov 2009 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hajdy no ja som podpis hadzala uz teraz....ale neviem, ci to daju i do OP a aj do vodicaku ten isty, ale asi ano x;O)

ale ved...vodicak zatial mam, ale auto nemame, takze to neponahla a namiesto OP mam taky A4papier, takze pohodka x;o))) pockaju
babce na chvilu sa lucim idem zubosovi...snad vsetko oki bude...jazyk ako vzdy hrozny...cely jak dorezany...podla obvodaka chybaj vitaminy a mam mat pestrejsiu stravu ale spytam aj zubara....
olifcek dobre je, že sa ti neotvára krčok skrátený nie je až také hrozné hlavne treba myslieť optimisticky
18. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriesok no ono lekar to vidi. on to zistil hmatom a paq i vnutornym ultrazvukom, ci sonom, ci jak sa tomu nadava...

a krcok mi skracovali pred par rokmi...takze uz tak bol o cosi kratsi x;O)

DAKUJEM
18. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuci ja mám stále povlak na jazyku tiež nemám pekný jazyk a zubára sa mi spravil ešte aj kútik tak držím palce ja mám dva kazy
18. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuci drizim palce x;o)

kati dakujem. verim, ze to, ze sa neotvara, ze je tuhy. je je velke plus pri tom velkom minuse v podobe moc kratkeko krcku...
18. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ale ja mam nielen povlak ale take rany na noc...akoby vyzrate od sava :sweat_smile:
olif inak aj jedna januarkovka bola kvoli krcku v nemocke 2 tyzdne a uz je domka...
tak neboj vsetko bude len oki oki
no letim
chcem este muzikovi trisko kupit v meste pred zubosom...len ci stiham dokelu....
vika sa zas rozblaznila...ale cii ze idem k zubosovi :sunglasses:
18. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuci, držkaj sa u zubára!
olifcek, ja viem viem, lekár to vidí, ale keď tu sa gynekologické prehliadky nerobia, fakt, ja si to nevymýšľam :frowning2: :frowning2: možno až tesne pred pôrodom do mňa niekto nazrie, ale už aj o tom pochybujem.. :rolling_eyes: olif, btw, Ty berieš Euthyrox?
18. nov 2009 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriesok jo, beriem...jeden den 25, druhy 50
18. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bambulky, idem vas docitat..ste toho zase popisali :dizzy_face:
Olif ,drzim palceky, iste vsetko dobre dopadne a Ty si aspon odpocinies :wink: , neboj v nemocke sa o Teba postaraju!
ides do Sace??

Inak my sme dnes mali gluk. test, zvladli sme to,ale bola to zbrnda a mali sme aj 3D, juj malinke bolo nadherne :dizzy_face: , krasne sa na nas usmievalo, otvaralo pusinku a cumlalo si palcek, aj nam zamavalo :dizzy_face: nadherny zazitok :wink:

a co to bude? no prekvapenie, nic blizsie nevieme :wink: nechcelo sa ukazat :wink:
18. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem sa ja balit baby...a nieco spapat...x;o)

je mi lepsie, dakujem...aj manzelik je zlaty, len skoda, ze tak daleko

maculik nech Ti to rychlo ubehne, kym sa manzelik vrati, chjo
18. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif, ja som mala 50, ale teraz mi to zvýšili na 50/75
18. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzulik jo, do sace veru. ale budem tam uz o 6.15, kedze auticko nemame a nechcem nikoho otravovat na tak skoro rano...inak by som prisla neskoro, a to nechcem x;o)

zuzu poznas sacu? x;o))

inak...ja som mala glukozu super. povodne uplne v pohode, po hodke o cosi zvysene a po dvoch uz nazad ako na zaciatku, vraj mi dobre spaluje x;O) chi, aspon nieco
18. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:sunglasses: no uz fakt idem a potvrdzujem orieskove slova ako to funguje v UK ...
a zuzulik mne sa to fakt nezda ze sa nechce ukazat...ved dam nieco sladke alebo sa prejdem....no nic tak to bude hanblivka
18. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriesok, ja beriem len preventivne...x;O) vraj
18. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif, dakujem, on uz vecer, akurat som volala segre, ze uz o chvilu prechadzaju holandske hranice, tak som rada, ze zatial je cesta ok.

Adelka je uz hore, tak idem nam urobit nejaky ovocny mix, nech mame vitaminky a pojdeme sa zase prevetrat, nech mame aj cerstvy vzduch :slight_smile:

a neboj, mozno budes mat super spolubyvajuce, s ktorymi ti to rychlo ubehne, kym manzelik v pondelok rano za tebou dojde :slight_smile:
18. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuci, Ty sa akosi nevieš odtrhnúť :grinning:
18. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuci este si iste tu, vsaaaaaaaak? x;o)

maculik jo, dufam, ze ho pustia, a ze ja nespustim plac...ved ho uvidim po dvoch tyzdnoch a nech sa paci, v nemocke uvitanie...teda po 18dnoch to bude v pondelok...

jo, a aj z prace asi budu telefonovat, ved ja som novu kolegynu este mala zaucat, glg
18. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pistee tu o ekg moja sestra musi ist so svojim malickym na ekg ma 8 mesiacou a velmi rychlo mu bije srdiecko a vraj aj nepravidelne ...tak dufam ze to neni nic vazne
18. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som smutna vy viete ake mate dlhe krcky ake su velke babetka a kolko vazia a mne doktorkamoja nepovie nic...preco nemala by som j aj takee veci vediet ?
18. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif: ano, poznam Sacu... vraj su tam najlepsi odbornici, tak sa neobavaj :wink:

Zuci: :wink: nam to vobec neprekaza, kedze je jedno co sa narodi,len nech je zdrave! :dizzy_face: aj tak su len 2 moznosti :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok