Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. nov 2009

bola som na KVP

blumka
18. nov 2009

maculik, chcem tam byt uz ako otvoria labak, asi necham malu doma s muzom a ked bude musiet ist na stretnutia tak mi ju dovezie...

blumka
18. nov 2009

mna poslali na Rastislavovu...

olifcek
18. nov 2009

blum pod kludne na KVP x;o)

blumka
18. nov 2009

olif, no nevieeeem co by mi na to povedal moj doktorko 😀
mojko a kedy ides do nemocky? uz zajtra? a do Sace?

maculik
18. nov 2009

blumka, veru urob to tak, ved ak ti ju aj bude musiet doviezt, tak to aj tak uz bude lepsie, kedze to bude uz len na kratsie 🙂

olifcek
18. nov 2009

blum jo, zajtra..este premyslam, ci fakt neskusim nejakeho kamosa poprosit, nech nejdem busom, ale...

a Ty mozes ist na glukozu kam chceees x;o))))

olifcek
18. nov 2009

blum a ano, do sace...;o)

blumka
18. nov 2009

olif, mozem? ked mna sestricka poslala priamo na Rastislavku...no ved ale v podstate to je jedno...
tak si poriadne popozeraj tu Sacu a potom mi das info 😉
joj baby, a som strasne hladna, mozem jest ked idem zajtra na cukrovku?

olifcek
18. nov 2009

blum jasne, mozes. mna napriklad na NT poslali do zeleznicnej a dnes jednu posielali do novej nemocnice na neviem uz ani ake poschodie, ale dost vysoko...x;O)

lenica81
18. nov 2009

blumi, mozes papat, len nie sladke... 😉
a olif, ked mas koho poprosit, tak skus... nech sa nemusis trepat za mesto este aj s taskou...
baby... moja kamoska rodila obe baba v saci a velmi si pochvalovala... len sa nedajte skoro naviazat na stol... 😎

lenica81
18. nov 2009

no idem ja do hajan... otec si tu pozera nejake vtakoviny, co dostal ako mms... a rehoce sa mi tu uz 10 minut... 😕 takze cela pointa csi je v prd... jaj...

olif, blumi, zajtra sa drzte a dajte vediet, ze co a ako... dobru noc... maly uz kope... je to take mile... 😵

som poslala mangelovi foto bruska, ked sa rano zobudi, tak ho dostane... teda tak o 2 hodky nasho casu... v cine bude pol siedmej... dufam, ze sa potesi...

olifcek
18. nov 2009

leni jak naviazat na stol? co co co? x;o)

dakujem a bru nocku, leni

olifcek
18. nov 2009

ja som mala prvy den posl. menstruacie 05.05. a pisu, ze babo, ak by sa i narodilo, ma 90percentnu sancu, ze bude v poriadku...fuuu....

ale jasne, nic take nehrozi, ja tam idem na par dni, potom ma pustia a oliv sa narodi, ako pise stranka, medzi 25.2-22.2., no ideal je 8.2, takze tak to bude x;o)

katina2209
18. nov 2009

olifka jasné,že to bude ako hovoríš a ja mám podľa tej stránky termín 20.2.2010 a chcem rodiť 22.2.2010 taký pekný dátum tak ešte dva dni podržím 🙂

janielah
18. nov 2009

moje spolutehulky, ake ste mile na mna....veru tak, opustenie mojho bytiku ma trapi, kazdy den balim a manzel to odvaza na etapy...
iba sa divam na to, ako musim opustit vsetko, co som vybudovala...je to neprijemny pocit, uplne smutny..
srdce mi puka, ked sa pozeram na moje veci, ktore som si sanovala a vazila, ako ich bude teraz pouzivat bez srdca niekto iny...
nemozem na to ani mysliet, lebo budem zasa plakat....
je to tazke...ani neviem, ci som taketo tazke obdobie vobec niekedy mala...(ja bez prace - bez materskej, manzel dosiel o pracu, do toho leasingi, hypoteky, ucty... - tehotna...musim opustit moj bytik... ☹

olifcek
18. nov 2009

kati tak pekne malemu hovor, ze dostane taky a taky pokyn ako znamenie, ze uz je cas x;o)

jani jo...mas to naozaj tazke a verim, ze je Ti skutocne smutno ☹

katina2209
18. nov 2009

jani drž sa určite bude ešte lepšie ešte slniečko zasvieti na lepšie časy 🙂 jani a kam sa to sťahujete?

katina2209
18. nov 2009

babulky tak ja si idem pomaly lažkať pekné sníčky vám prajem všetkým

maculik
18. nov 2009

kati, dobru noc 🙂
jani, nebud smutna ☹ Viem si predstavit, ake je to tazke, no neboj, vybudujete si nieco nove spolocne s manzelom a malinkou a to bude vas novy domov a tam si to casom pekne zdomacnis 🙂
olif, aj ja sledujem na tejto stranke, aj ked musim priznat, ze toto tehu uz nestiham kazdy tyzden, no pri prvom som poctivo citala kazdy tyzden 😉

pridala som par jesennych foto z prechadzky a este zopar fotiek z porodnice, ked malu fotili na ich stranku (to kazde babo tam ma svoju fotku, nie ze by Adelka bola nieco extra 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

olifcek
18. nov 2009

mala je zlatunka x;o)

idem ja skusit pospat kusok, snad to vyjde. a neberiem si ani zupan, je velky, musela by som brat dalsiu tasku...ved ked mam lezat, itak mi to nebude treba. beriem ale jednu mikinu, tak snad postaci x;o)

kakatka1
19. nov 2009

Dobre ranko! Olifcek, drzkajte sa!!! Viem ze sa bojis, ale urcite vsetko nakoniec dobre dopadne a hlavne ze v nemocke budes pod kontrolou. 😉 Ja mam tiez stale strach typu CO AK, od poslednej poradne ako mi doktorko povedal ze mam krcok na spicku prsta otvoreny, tak ma hnusne myslienky prenasleduju stale. Ja viem ze musim mysliet pozitivne, tak sa snazim. 😵 Este raz Vam s banbulkou drzim palce a ozvi sa nam ako sa mate. 🙂

andrea2603
19. nov 2009

Dobré ránko,
olif, myslím na Teba, už si asi v nemocnici, tak Ti želám aspoň príjemné spolubývajúce a nech si šup-šup doma 🙂 . A máš pravdu, že dieťatko ktoré sa narodí okolo 30.tt., tak je už veľká pravdepodobnosť, že bude o.k.,ale na také ani nepomyšlaj, ver si, že to bude ten február.

Kakatka, takže aj tvoj krčok štrajkuje 😨

Macu, pekný pokladík máš doma a teší sa na bratčeka?

katina2209
19. nov 2009

Pekný dník bambulky tak ako sa máte ja som dnes zase vôbec nespala a tak by som si túžila ľahnúť na brucho mimochodom pred tehu moja najoblúbenejšia poloha...
babulky neviete kedy by v najbližšej dobe mali brať krv?

katina2209
19. nov 2009

Maculík malá je zlatunká také slniečko 🙂

andrea2603
19. nov 2009

kati, ja idem na krv 1.decembrový týždeň, to budem tak v 30.tt

katina2209
19. nov 2009

aha tak ja v piatok začínam 28.týždeň tak to tak za dva týždne

katina2209
19. nov 2009

Dnes je tu nejako tichúčko všetky ešte asi spinkáte 🙂

katina2209
19. nov 2009

A tie prietoky sa kedy robia a treba sa asi niekde objednať, keď gynekolog ku ktorému chodím tak nemá ultrazvuk?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre