• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Zuci, Ty si uz poradis, chi
20. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sely ked vies co ti poradime tak utekaj k doktorke nech ti potvrdi ze je vsetko oki :wink: :grinning:
20. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
selyma urcite chod k doktorke vytok treba liecit,neliecene nem dobreeee :unamused: a zuci no take normalne myslim mala na sebe kabat zapnuty,male alwe nebolo v telke vyzera mensie :wink: neviem ako to robia
20. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sely sup volat lekarke, ona uz povie, ze co. Nech nedopadnes ako ja...
20. nov 2009 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Robia to oblecenim a tym, ze ju beru len zpredu, nie zboku
20. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja mám výtok stále ale nemení farbu takže vraj to je v pohode ja mám výtok celý život :slight_smile:
20. nov 2009 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja mam teraz v tehu skoro furt aj teraz liecim
20. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Urcite pojdem v pondelok isto, vikend budem sediet doma povinne
Olif, myslim na teba, drz sa
20. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a hlavne to treba preliecit pred porodom ale no zalezi aj teda ze o co ide o aky vytok
20. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to záleží či je biely alebo žltkavý to je v poriadku ak ťa nič nesvrbí, nebolí , bruško tvrdne aj mne to keď sa malý naťahuje vystiera potom to prejde však už má nejaký 37 cm tak to je už dosť veľký
20. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nic nesvrbi, nebolii, vytok ciri
20. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je v poriadku však v tehotenstve je zvýšený výtok následkom hormonov :slight_smile: ale ak by si sa necítila dobre tak choď k doktorke
20. nov 2009 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne je len to divne, ze tvrdne, ked chodim ked som von, ale doma nic
20. nov 2009 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif, neboj, malinka sa narodi vtedy ked bude pripravena ist vonku...a keby sa aj narodila skor, tak neboj, 3 tyzdne pred terminom sa povazuje babo za donosene :wink: ..ja som sa narodila 3 tyzdne pred a som oki :grinning: :grinning:
sely, ja by som tiez sla radsej k lekarke, to tvrdnutie je mozno preto lebo vela sa namahas ked chodis...mozno ti lekar povie ze sa mas setrit...radsej nech ta pozrie :wink:
20. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sely ja vytok nemam, ale dost som vzdy chodila a citila som bolesti pri chodeni v podbrusku. Neskor aj na kratke vzdialenosti. Keby som vedela, ze to moze krcok skracovat, ze to nemusi byt len kvoli roztahovaniu sa...
20. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif to fakt sa vtedy skracuje ked su take bolesti????ja mavam pri chodzi take zdola v podbrusku,ze ako keby sa mi to tam trhalo :unamused: a baby prosim surne nebyva vam niektorej zle od zaludka casto aj kazdy den na zvracanie,poprip.zvracanie pocity na odpadnutie.bolesti hlavy ale silne a nahle zvysenie tlaku.....piste prosim a ak nie neviete niektora co to moze byt???a este strasne sucho v ustach ak ked vela pijem diky
20. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petuska, sucho v ustach moze byt aj znak tehu cukrovky, ale nemusi :wink:
mna tiez tak niekedy vsetko dolu boli ale som ok...lekar ma prehliada odspodu kazdu poradnu a krcok je v poriadku...zatial teda
20. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petus fyzicka namaha a stress mozu sposobovat to skracovanie, ale neviem, ci to citit. No ja som hodne chodila, takmer kazdy den a mala som aj velke bolesti, az ma to nutilo krivat. Myslela som, ved i lekar, ze to je kvoli tehu, no od posl.poradne sa mi strasne krcok skratil-vela namahy.
20. nov 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petus, s tymi priznakmi by som isto volala doc...

a sely, vytok je teraz ok... ako baby hovoria, keby stipal a pachol, je problem... co sa tyka bruska, nejako mi netvrdne, takze k tomu neviem co by som dodala...

je pravda, netreba sa namahat... aj ja si hovorim, zeby som uz nemala dobehovat na bus... ale niekedy mi to neda... :grinning: a potom nielenze dychcim jak slon, este aj maly protestuje... :sunglasses:

inak veceriam, zapiekla som si chlebik so sunkou a syrom... a kecup k tomu... nie je to bohvieco zdrave... ale na obed som mala salat a kura... :grinning: a nieco v tom chlebe bolo... rozkusala som nieco cierne... hadam to bol len nejaky popol alebo uhlik... budem verit, ze v tej pekarni pecu v peci.l.. :grinning:
20. nov 2009 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no babce uz sme spat...tak vsetko oki krcok zatvoreny nemeral ho ale pozeral sonom a povedal ze je vsetko ok...
potom meral hlavicku ktora presne sedela s datumom iba o den este viac...29+6 a ze rastieme ako mame...este pozeral ze je to dievca a nieco premeral a ze o 2 tyzdne spravi dalsi ultrazvuk kde pomera vsetko v 32 tt...
inak sa pytam na prietoky a on ze to sa robi keby dietatko spravne nerastlo a ze posledne tyzdne tehu sa itak chodi na monitorovanie...ze 14.12. mam prist..buduci tyzden idem na krv. 14.12. mi bude brat ster a poto dalsia kontrola zac.januara a pripravime program...
a ze ma odrodi on...ze monitorovanie mi kazdy druhy den bude robit on a ked bdue vidiet ze babo moze ist von tak ma vtedy odrodi a keby ma to chytilo po polnoci ze mi da papier nech na neho pockaju....tak toto ma zasa trosku nastrasilo :sweat_smile:
no ale ved uvidime...
a ze on sa nedava ockovat a ani by sa nedal na mojom mieste...
a tak....
a sme hlavickou dole :wink: tak nech tak len ostane
jaaj a idem na kardiologiu na EKG
20. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a tlak 140 na 80 ze hranica...ale bola som trochu vystresovana z vysetrenia som sa bala...tak snad to iba preto...
20. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super, zuzi dobre spravy :slight_smile:
20. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supis zuci... hlavne, ze rastie ako ma a uz je i v dobrej polohe... ten moj betar sa zda, ze este ma cas... tak sa hadam umudri... :grinning:
20. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja si v pondelok skocim kdr. Dovtedy sa setrim, Istota je istota. Zuci blahozelam ku krasnym vysledkom, teda az na ten tlak
20. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik logi len som taka...ze mohol ma pozerat dlhsie a tak...a vsetko vzdy hrr hrr hrr
a veeelka sranda s mojim muzom...
inak baby, vy uz ake mate velke bruska... mne moje tiez zacalo riadne rast... ale v podstate som si ho nejako intenzivne nefotila... ale vidim to kazdy den v zrkadle... :sweat_smile:
baby co si myslite je lepsia postielka borovicova alebo bukova?
20. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni sak uz daj nejaku foto :wink:
sely a nepisala si ze je do hneda ten vytok?
inak kolk mavate tlak?
ja som mala vzdy 130/80 a teraz 140/80 ale fakt som bola taka vystresovana....
20. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat som zistila, ze mam vybity fotak... takze v nedelu sa posnazim... :dizzy_face: a pofotim aj nekake tie satocky...

a co sa tyka postielky... to ti neviem... ak je to original masiv, tak buk by mal byt tvrdsi... ale ked je to len preglejka... tak borovica... no nie...
nasi vyhrabali nasu postielku... :confused: len ju musim nejako pospajat, obrusit a namalovat, lebo chcem bielu... musim skocit do baumaxu na farbu... aby bola nejaka netoxicka... sak si nechcem dieta otrovit...

boze, take dobre mandarinky som si kupila... uz som 4 zjedla... musim ich odlozit... lebo zozeriem cele kilo... :angry:
20. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tlak mam skor nizky 120/60
leni ja neviem ci ej to preglejka...snad nie
20. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok