Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
zusikaautor
3. júl 2009
to chapem.... cukru.... 😎
zucana
3. júl 2009
my tiez bez milovania ale snad bude vsetko ok a v auguste mozme 😃 :-p
cukruska1920
3. júl 2009
moj muz povedal ze nic nebude lebo ked uz bude babo vacsie tak ho nechce pichat do hlavy... 😃 dilino
zusikaautor
3. júl 2009
no to si aj my robime srandicky....
cukruska1920
3. júl 2009
uz aj kupujete vybavicku?
zusikaautor
3. júl 2009
to absolutne nie...v tomto som trochu poverciva...nemam doma jedinu vec.... teda mam - kupila som si jeden tehu top cez net....
no ale pre babo nie...tak najskor 4-5mesiac.... ked si uz budeme takmer 100% isti ze to bude OK... nechcem to este "zakriknut"
cukruska1920
3. júl 2009
ja tiez..ja mam doma len veci co som nakupila v akcii ked som este nebola tehu a to je vsetko...ja zacnem kupovat az ked budeme vediet co to bude... 🙂
olifcek
3. júl 2009
a co to moze narobit? my sme sa prvy mesiac milovali f pohode x;o) si treti tyzden sa nie...
alex
3. júl 2009
my tiež sexík e e, teraz sa bojím, aj keď mužík by aj chcel :-N

Čo sa vecičiek týka, tak ja mám len ponožtičky, čo som dostala od švagrinej, inak nič. Tiež počkáme.
fatimuska
3. júl 2009
blumka: stále mi to vyhadzuje, že so to tam už nenachádza🙂
fatimuska
3. júl 2009
olifcek: ten film sa volal Safari,,,hral tam napr. Dočolomanský, Kocúriková....ako malá som to rada pozerávala
alex
3. júl 2009
fatimuska, pozri si albumy, februarovky2010.
fatimuska
3. júl 2009
cukrudku1920: no myslíš vážne že tak dlho...mi na netoto 2 dni a sa pýtam drahého čo sa deje...🙂
olifcek
3. júl 2009
co sa teda moze stat ked sa milujeme pocas tehu? ja neviem o nicom x;o) tak nestraste x;o)
olifcek
3. júl 2009
no, my sme uz daavno kupili jedny nohavice vo vypredaji, ale to som ja este na babatko nebola velmi pripravena, takze to sa nerata x;o) dalsie budeme kupovat, az az az x;o)
olifcek
3. júl 2009
i ked teraz mame od lekara neodporucanie, takze sa nemilujeme, hech
zucana
3. júl 2009
olif to je velmi individualne nviem co sa moze stat max.ze trochu krvacas....nemboj vsetko bude ok
olifcek
3. júl 2009
ja viem, ye bude, musiiiiii....joj, uy bz som domov slaaa....grrrrr...uz davno som tu byt nemala / v praci / .
cukruska1920
3. júl 2009
tak som si schrupla a som tu... :-N
cukruska1920
3. júl 2009
kde ste vsetky??? 😕
blumka
3. júl 2009
tuuuu...uspala som draka a tu soooooooom 😃
cukruska1920
3. júl 2009
no konecne... uz som sa tu skoro ususila od nudy :-p
njonja
3. júl 2009
Ahojte kocky, som tu znova na kratko, predtym ako zaspim nadobro:-) Ja tiez este nekupujem vybavicku, aj ke d ma dnes poriadne mykalo, lebo v Chibe maju nadherne vecicky pre malicke! Tak som stala pred vykladom a spekulovala, ci mam alebo nemam...Ale bola oms silna😉 a odolala som!
Inac s tym sexom - my sme sexovali do 6 tyzdna ako kraliky niekolko raz denne! to som nevedela, ze som tehu a snazili sme sa malicke splodit🙂 odkedy viem, ze som tehu, mam dako pred tym respekt..si hovorim, ze sa radsej budeme krotit..
blumka
3. júl 2009
vybavicka? no ak bude dievcatko tak asi sa nebude kupovat nic, alebo len tak nieco pre radost a ak bude chlapec, tak hned ako sa to dozviem nabehnem do obchodu. A samozrejme ze uz budem kupovat len oblecko, kedze kocik, sedacka, postielka, stolicka a take veci sa budu dedit...a su zelene neutralne... 😉
vejinka
3. júl 2009
cukrus nedus saaaa 😉 teraz potrebujes ovela viac kyslika ako predtym 😉
blumka
3. júl 2009
cukrus, poziciam ti mojho certa..nuda nehrozi 😃
cukruska1920
3. júl 2009
veji... 😃 ty ma sledujes.... 😃 je mi teplo jak hovadovi uz som bola styri razy pod sprchou a pachtim jak pes

blumi... no pozicaj.aspon sa zacvicim 😃
blumka
3. júl 2009
cukru, velmi rada..aspon by som si cez den pospala..som strasne spava poslednu dobu...ma to tehu a to teplo vycerpava :-x
a dnes sme skoro cely den boli same, tato bol na stavbe, tak ufff...asi zaspim nad pc
cukruska1920
3. júl 2009
ja budem musiet ist tiez spat...zajtra ideme k nasim a vstavam o siestej :-p
blumka
3. júl 2009
no mna bude budit zivy budicek ako vzdy zhruba o siedmej. Juj, kde su tie casy, ked som mohla spat rano do desiatej :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli