• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
autor
to chapem.... cukru.... :sunglasses:
3. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez bez milovania ale snad bude vsetko ok a v auguste mozme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz povedal ze nic nebude lebo ked uz bude babo vacsie tak ho nechce pichat do hlavy... :grinning: dilino
3. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to si aj my robime srandicky....
3. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj kupujete vybavicku?
3. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to absolutne nie...v tomto som trochu poverciva...nemam doma jedinu vec.... teda mam - kupila som si jeden tehu top cez net....
no ale pre babo nie...tak najskor 4-5mesiac.... ked si uz budeme takmer 100% isti ze to bude OK... nechcem to este "zakriknut"
3. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez..ja mam doma len veci co som nakupila v akcii ked som este nebola tehu a to je vsetko...ja zacnem kupovat az ked budeme vediet co to bude... :slight_smile:
3. júl 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to moze narobit? my sme sa prvy mesiac milovali f pohode x;o) si treti tyzden sa nie...
3. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiež sexík e e, teraz sa bojím, aj keď mužík by aj chcel :sweat_smile:

Čo sa vecičiek týka, tak ja mám len ponožtičky, čo som dostala od švagrinej, inak nič. Tiež počkáme.
3. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka: stále mi to vyhadzuje, že so to tam už nenachádza:slight_smile:
3. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek: ten film sa volal Safari,,,hral tam napr. Dočolomanský, Kocúriková....ako malá som to rada pozerávala
3. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatimuska, pozri si albumy, februarovky2010.
3. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrudku1920: no myslíš vážne že tak dlho...mi na netoto 2 dni a sa pýtam drahého čo sa deje...:slight_smile:
3. júl 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa teda moze stat ked sa milujeme pocas tehu? ja neviem o nicom x;o) tak nestraste x;o)
3. júl 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my sme uz daavno kupili jedny nohavice vo vypredaji, ale to som ja este na babatko nebola velmi pripravena, takze to sa nerata x;o) dalsie budeme kupovat, az az az x;o)
3. júl 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ked teraz mame od lekara neodporucanie, takze sa nemilujeme, hech
3. júl 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif to je velmi individualne nviem co sa moze stat max.ze trochu krvacas....nemboj vsetko bude ok
3. júl 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ye bude, musiiiiii....joj, uy bz som domov slaaa....grrrrr...uz davno som tu byt nemala / v praci / .
3. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si schrupla a som tu... :sweat_smile:
3. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky??? :fearful:
3. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuu...uspala som draka a tu soooooooom :grinning:
3. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne... uz som sa tu skoro ususila od nudy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, som tu znova na kratko, predtym ako zaspim nadobro:slight_smile: Ja tiez este nekupujem vybavicku, aj ke d ma dnes poriadne mykalo, lebo v Chibe maju nadherne vecicky pre malicke! Tak som stala pred vykladom a spekulovala, ci mam alebo nemam...Ale bola oms silna:wink: a odolala som!
Inac s tym sexom - my sme sexovali do 6 tyzdna ako kraliky niekolko raz denne! to som nevedela, ze som tehu a snazili sme sa malicke splodit:slight_smile: odkedy viem, ze som tehu, mam dako pred tym respekt..si hovorim, ze sa radsej budeme krotit..
3. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vybavicka? no ak bude dievcatko tak asi sa nebude kupovat nic, alebo len tak nieco pre radost a ak bude chlapec, tak hned ako sa to dozviem nabehnem do obchodu. A samozrejme ze uz budem kupovat len oblecko, kedze kocik, sedacka, postielka, stolicka a take veci sa budu dedit...a su zelene neutralne... :wink:
3. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus nedus saaaa :wink: teraz potrebujes ovela viac kyslika ako predtym :wink:
cukrus, poziciam ti mojho certa..nuda nehrozi :grinning:
veji... :grinning: ty ma sledujes.... :grinning: je mi teplo jak hovadovi uz som bola styri razy pod sprchou a pachtim jak pes

blumi... no pozicaj.aspon sa zacvicim :grinning:
3. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru, velmi rada..aspon by som si cez den pospala..som strasne spava poslednu dobu...ma to tehu a to teplo vycerpava :zipper_mouth:
a dnes sme skoro cely den boli same, tato bol na stavbe, tak ufff...asi zaspim nad pc
3. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem musiet ist tiez spat...zajtra ideme k nasim a vstavam o siestej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna bude budit zivy budicek ako vzdy zhruba o siedmej. Juj, kde su tie casy, ked som mohla spat rano do desiatej :sweat_smile:
3. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok