Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
3. júl 2009

to chapem.... cukru.... 😎

zucana
3. júl 2009

my tiez bez milovania ale snad bude vsetko ok a v auguste mozme 😀 😝

cukruska1920
3. júl 2009

moj muz povedal ze nic nebude lebo ked uz bude babo vacsie tak ho nechce pichat do hlavy... 😀 dilino

zusika
autor
3. júl 2009

no to si aj my robime srandicky....

cukruska1920
3. júl 2009

uz aj kupujete vybavicku?

zusika
autor
3. júl 2009

to absolutne nie...v tomto som trochu poverciva...nemam doma jedinu vec.... teda mam - kupila som si jeden tehu top cez net....
no ale pre babo nie...tak najskor 4-5mesiac.... ked si uz budeme takmer 100% isti ze to bude OK... nechcem to este "zakriknut"

cukruska1920
3. júl 2009

ja tiez..ja mam doma len veci co som nakupila v akcii ked som este nebola tehu a to je vsetko...ja zacnem kupovat az ked budeme vediet co to bude... 🙂

olifcek
3. júl 2009

a co to moze narobit? my sme sa prvy mesiac milovali f pohode x;o) si treti tyzden sa nie...

alex
3. júl 2009

my tiež sexík e e, teraz sa bojím, aj keď mužík by aj chcel 😅

Čo sa vecičiek týka, tak ja mám len ponožtičky, čo som dostala od švagrinej, inak nič. Tiež počkáme.

fatimuska
3. júl 2009

blumka: stále mi to vyhadzuje, že so to tam už nenachádza🙂

fatimuska
3. júl 2009

olifcek: ten film sa volal Safari,,,hral tam napr. Dočolomanský, Kocúriková....ako malá som to rada pozerávala

alex
3. júl 2009

fatimuska, pozri si albumy, februarovky2010.

fatimuska
3. júl 2009

cukrudku1920: no myslíš vážne že tak dlho...mi na netoto 2 dni a sa pýtam drahého čo sa deje...🙂

olifcek
3. júl 2009

co sa teda moze stat ked sa milujeme pocas tehu? ja neviem o nicom x;o) tak nestraste x;o)

olifcek
3. júl 2009

no, my sme uz daavno kupili jedny nohavice vo vypredaji, ale to som ja este na babatko nebola velmi pripravena, takze to sa nerata x;o) dalsie budeme kupovat, az az az x;o)

olifcek
3. júl 2009

i ked teraz mame od lekara neodporucanie, takze sa nemilujeme, hech

zucana
3. júl 2009

olif to je velmi individualne nviem co sa moze stat max.ze trochu krvacas....nemboj vsetko bude ok

olifcek
3. júl 2009

ja viem, ye bude, musiiiiii....joj, uy bz som domov slaaa....grrrrr...uz davno som tu byt nemala / v praci / .

cukruska1920
3. júl 2009

tak som si schrupla a som tu... 😅

cukruska1920
3. júl 2009

kde ste vsetky??? 😨

blumka
3. júl 2009

tuuuu...uspala som draka a tu soooooooom 😀

cukruska1920
3. júl 2009

no konecne... uz som sa tu skoro ususila od nudy 😝

njonja
3. júl 2009

Ahojte kocky, som tu znova na kratko, predtym ako zaspim nadobro🙂 Ja tiez este nekupujem vybavicku, aj ke d ma dnes poriadne mykalo, lebo v Chibe maju nadherne vecicky pre malicke! Tak som stala pred vykladom a spekulovala, ci mam alebo nemam...Ale bola oms silna😉 a odolala som!
Inac s tym sexom - my sme sexovali do 6 tyzdna ako kraliky niekolko raz denne! to som nevedela, ze som tehu a snazili sme sa malicke splodit🙂 odkedy viem, ze som tehu, mam dako pred tym respekt..si hovorim, ze sa radsej budeme krotit..

blumka
3. júl 2009

vybavicka? no ak bude dievcatko tak asi sa nebude kupovat nic, alebo len tak nieco pre radost a ak bude chlapec, tak hned ako sa to dozviem nabehnem do obchodu. A samozrejme ze uz budem kupovat len oblecko, kedze kocik, sedacka, postielka, stolicka a take veci sa budu dedit...a su zelene neutralne... 😉

vejinka
3. júl 2009

cukrus nedus saaaa 😉 teraz potrebujes ovela viac kyslika ako predtym 😉

blumka
3. júl 2009

cukrus, poziciam ti mojho certa..nuda nehrozi 😀

cukruska1920
3. júl 2009

veji... 😀 ty ma sledujes.... 😀 je mi teplo jak hovadovi uz som bola styri razy pod sprchou a pachtim jak pes

blumi... no pozicaj.aspon sa zacvicim 😀

blumka
3. júl 2009

cukru, velmi rada..aspon by som si cez den pospala..som strasne spava poslednu dobu...ma to tehu a to teplo vycerpava 🤐
a dnes sme skoro cely den boli same, tato bol na stavbe, tak ufff...asi zaspim nad pc

cukruska1920
3. júl 2009

ja budem musiet ist tiez spat...zajtra ideme k nasim a vstavam o siestej 😝

blumka
3. júl 2009

no mna bude budit zivy budicek ako vzdy zhruba o siedmej. Juj, kde su tie casy, ked som mohla spat rano do desiatej 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre