Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
6. júl 2009

mne tiez povedal ten moj ze take predmrchovske mozu byt lebo sa roztahuje maternica ...

cukruska1920
6. júl 2009

baby dnes vecer si budem robit super vecer.... opecene papriky v muke...mnaaaaam

zusika
autor
6. júl 2009

zucana....co tak klasicke makove rezance?? ale aj tie placky zemiakove.... to je skoro take slovenske....
len asi mak je tam problem, nie? si pamatam ze v USA sa mak neda zohnat, neviem ako v IT...
inak kocky, viem si upravit datum porodu? lebo tu mi vychadza na 1.2 alebo doktorka mi dnes povedala ze 6.2.

cukruska1920
6. júl 2009

zusi....skus si upravit dlzku cyklu.... ja budem tiez upravovat ked mi povie termin porodu

zusika
autor
6. júl 2009

haaaaa.osidila som MK.... posunula som si datum poslednej mrchy....takze uz mu to sedi.... juj, som ale potvora.... 😎

zusika
autor
6. júl 2009

vdaka cukru...tak som si nechala spravy datum, len som posunula dlzku cyklu...a sedi to!!! 😀
ale aj tak sa to bude este menit.....

cukruska1920
6. júl 2009

zusi... hej to sa este menit bude... ja som zvedava aky carovny datum povie doky mne

zucana
6. júl 2009

s makom bude trochu problem a moj muz by nikdy nejedol cestoviny na sladko ☹ mam to tu tazke
prave hladam po nete..... 😉

cukruska1920
6. júl 2009

zuci urob si lokse 🙂

zucana
6. júl 2009

ty brdo to sa mi v tomto teple fakt nechce :(
to by som bola hodinu pri panvici a moj muzik by ich nepapal ...
nieco rychlejsie 😎

cukruska1920
6. júl 2009

ja robievam take zo zemiakoveho prasku takze to je rychlo.... nieco rychlejsie? a co strapacky?

zucana
6. júl 2009

neni tu kapusta a prasok tu tiez na lokse nenajdem a ja ich vzdy robievam rucne.....mam to tazke 😨

cukruska1920
6. júl 2009

tak to mas potom dost obmadzene.... tak si urob tie zemiakove placky a ja k tomu zvyknem robit este aj maso nastave

zucana
6. júl 2009

😀 ved jo jo
a zajtra spravim kuraci perkelt 😝

cukruska1920
6. júl 2009

no vidis to je tiez dobry napad...ja robim akurat teraz take mlete masko zapekane so zemiakmi a syrom a stredu chcem robit francuzske zemiaky

zucana
6. júl 2009

juj v stredu uz musim nieco talianske 🙂
asi rybu nejaku

cukruska1920
6. júl 2009

mnam rybku by som si aj ja dala....

sjuz7
6. júl 2009

zucana - poznas nejaky taky recept ze maso na spoosob tonno - ci co? 🙂, mali sme znamych talianov, a ten mi to dal ochutnat - a mnam - strasne mi to chutilo - len neviem recept..🙂 - maso, a tuniakova omacka tusim s kapary...a majonezou...? slinky mi tecu na to 🙂

blumka
6. júl 2009

zucana, ja zasa milujem tu ich sunku prosciuto s melonom...mnam 😀

zucana
6. júl 2009

ju sjuz to nepoznam co pises...oni tu moc majonezu neto s tuniakom
ale ja robim tuniakove gulky- tuniak z konzervy v oleji - olej odlozim a tuniaka rozmackam, pridam stuhanku, petrzlen, vajco a trochu citrona cvrknem a vyzmazim na tom oleji z konzervy. ktomu spravim rajcinovu omacku z konzervy a spagety 🙂
blumi ale prosciuto crudo ja teraz nemozem kvoli toxo ☹ moj muz to jedava teraz stale....

sjuz7
6. júl 2009

to moze byt mnam - ale moj muz odkedy brigadoval na vyske a zavarali kecup rajcinovu omacku nemusi..🙂)

ewelyne
6. júl 2009

baby, tu pršííííí hurááááá, konečne... búrka ako má byť 😉

ja som sa dnes zmohla len na "granadír" ale celkom chutný je... a niečo máme ešte zo včera 🙂

Zucana, skús zemiakové halušky s kapustou, zem.placky s kyslím mliekom, rôzne prívarky s mäskom al. vyjíčkom, ryžovo-mäsové guľky, slovenské rizoto, hríbové polievky... 😉 zemiakové pirohy.. .alebo len zemiaky s cibuľkou a mliekom- jednoduché a chutné, al. pečené zemiaky v šupke v rúre s maslom / niekto s omáčkou, al.kečupom...

Olinka, skoré uzdravenie,inak si moja krvná skupina, čo sa týka tej prírodnej kozmetiky..a eko 😉 malý je od mala na welede a sme spokojní aj s nobilis tiliou, laverou a logonou.

Inak baby, brucho som si natierala, panenským kokodovým olejom a olejčekom z weledy pre tehotné, ale nikdy neviete ako to dopadne... sestre sa posledný mesiac urobili,aj na bruchu,aj na prsiach, aj na zadku aj na stehnách... no a zmiznúť nezmiznú, to sme sa rozprávali aj s kožnou a to už ostane, len možno zmení farbu...

cukrus, ja by som si dala nejakú fajnu tortičku.... mňam, ale to ja neviem ani robiť 😒

Alex, inak aj ja by som len spala a spala, stále som unavená. Napadlo ma, že by si sa mohla pripoistiť a platiť si nemocenské do pôrodu, aby si mala vyššiu materskú, keď ťa náhodou vyhodia...

ewelyne
6. júl 2009

Zucana, nezoženieš ani klasickú ani kyslú kapustu?

zoska
6. júl 2009

baby tu sa riadne vyvára 😀

inak som sa musela ukludnovat, lebo som prisla od dr. taka vytocena...
na sono chodim inde, pretoze moja dr. ho nema, tak sa chodi do jedneho centra... pacientky beru od tretej, tak som dosla 14.55 a stala som az na schodoch, potom mi sestricka povedala ze listky s poradovym cislom sa davaju uz od druhej a ze mam prist zajtra, lebo sa nezmestim...skoro ma slak trafil... 🙄
takze zajtra tam nabehnem o druhej a nech si ma nezelaju ak bude zas dajaky problem

alex
6. júl 2009

ewelyne ja som nad tým dobrovoľným poistením uvažovala, len ja tam nemám kedy skočiť ☹ Musím niekedy ráno tam zbehnúť tento týždeň.

zusika
autor
6. júl 2009

zuci, uuzasny recept tie tuniakove gulky - lahke, rychle a urcite vyborne...to skusim cez vikend.... 😀 cez tyzden velmi nevarim, kedze pridem domov okolo 18.0 a uz sa mi nechce

alex
6. júl 2009

ja nevarím vôbec. U nás varí svokra.

zucana
6. júl 2009

juj zosi to mi je luto
dobry podfuk to ti mohlipovedat aj skor 😔
ewe no kyslu kapusto iba v zavaranej plechovke som objavila
ale ten granadir je supis napad 😎
a ked najdem tekvicu urobim aj privarok 😀
a aj ja som an prirodnu tu su v taliansku krasne obchody na tu kozmetiku prirodnu take vonavucke 😅

alex
6. júl 2009

strašne tu leje a ja som si dnes dala sukničku, už sa teším ako zmoknem 😒

alex
6. júl 2009

zoska asi by ma porazilo. Kočky vás neposlali lekári na EKG?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre