Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. dec 2009

baby, babatku co obliekate pod perinku? ja neviiim...

alex
13. dec 2009

zuci, no len ešte to treba všetko poprať, takže ukladať sa bude odznova. Ja už sa neviem dočkať, ako budem tie maličké vecičky žehliť a chystať 😵

olifcek
13. dec 2009

ali jo veru, pekne ulozene vsetko x;o) moj mm bude musiet tiez vybrat komodu a chcem rohovu skrinu este, takze...x;o)

alex
13. dec 2009

olif, stačia dupky s dlhým rukávom a čiapočka. Teda keď len na doma.

olifcek
13. dec 2009

hech, mamka tu opat bola x;o) som jej vcera vravela, ze mi nemusi nosit papat, ze mam dost, no vravela, ze jej nedalo, ze uz vecer pride Jose, tak uz bude spokojna...priniesla nam, pucene zemiacky a pecene stehienka, kridelka a plnku, chi

itak si ale dam buchty dnes, nech sa nepokazia x;o)

aj kamarat volal, ci som doma, ze nesie postielku, matrac a zvysok, juchuuuu

olifcek
13. dec 2009

v nemocke tiez tak? a z nemocky?

katina2209
13. dec 2009

no veru asi by som mala,ale v pondelok ešte musím ísť tak hádam za ten jeden deň sa nič nestane akurát som sa napapkala mali sme pečené morčacie a pyré a polievočku kuraciu
olifcek podľa toho či na doma ak na doma stačí bodynko a dupačky a čiapočka tenká
ja tiež musím poprať vecičky a pokúpiť ešte nejaké veci do nemocnice vy už máte všetko?

zucana
13. dec 2009

super olif pekne sa napapaj a paj si dajte masko vecer...
alex ja zacnem prat a zehlit po vianociach ked mamca donesie tu lovelu...inak vraj maju aj avivaz lovelu aj tu pouzivate?
zajtra idem k dokymu dufam,ze bude vsetko oki....

katina2209
13. dec 2009

z nemocky aj svetrík overal a fusak...

katina2209
13. dec 2009

zucanka radšej bez aviváže dieťatko by mohlo byť
alergické

katina2209
13. dec 2009

a vy ste už obedovali?

selyma
13. dec 2009

Ahojte babky, tiez prajem vsetko naj Luckam.
u nas poletuje snezik od rana, teplota -4, takze kosa riadna. Katina tak je m i luto, len sa teraz setri, aby Matko este vela v brusku stihol.
Obed mam za sebou, kuracie stehienko. Ale mam dost.
Dnes idem robit detsku vyzivu, mame kopec jablk. OPotom mi treba pozehlit nejake plienocky a vecicky, co som uz poprala,aby som nemala toho naraz vela. No a dala som aj avivaz, nevedela som, ze sa nesmie, ale bola to avivaz pre deti, tak dufam, ze sa neohadze. Takze robotky mam do vecera dost. Aspon mi rychlejsie ubehne cas

maminnka
13. dec 2009

Alex, ved ty uz mas hadam aj kompletnu vybavu pre seba aj Jakubka 🙂 tie topanocky a bundicka, co vyberal tatino, vyzeraju paraaaadne!

maminnka
13. dec 2009

zienky, mate niektora susicku? chystate sa vecicky aj zehlit?

katina2209
13. dec 2009

Sely ty si šikovná to už ideš pekne aj žehliť ja budem asi žehliť po sediačky. Maťko musí ešte dorásť dnes sa mi sníval taký hlúpy sen,že sa Maťko narodil a nechcel papať mliečko tak sme boli všetci hotoví čo s ním budeme robiť ale vačšinou čo sa sníva potom býva opak.Dúfam,že bude dobrý papkáč.
A ty sely poslúcha ťa tvoje dievčatko?

katina2209
13. dec 2009

ja budem maminnka určite žehliť...a sušičku nemám

maminnka
13. dec 2009

katina, ja nemam do porodnice este vooobec nic...

maminnka
13. dec 2009

Katina, ja som pri prvom synovci tiez vsetko zehlila. Teraz mam susicku a nezehlim okrem muzovych kosiel vobec nic, nie je treba. Tak rozmyslam, ci zehlit vecicky pre babetko a ak, ako dlho... ale myslim len po pouziti susicky. Keby som pradlo susila na vzduchu, samozrejme, ze by som zehlila. Aj kvoli tomu, aby boli vecicky makkucke a tiez z hygienickeho hladiska.

zucana
13. dec 2009

vraj by sa malo zehlit kvoli hygiene...takze budem musiet..
ja som bola pre obed dole u svokry...rizoto s articokami a pyre s mortatelou a strudlu mi svokor kupil....zapalili sme 3 sviecku a uz odfukujem.....
je tu krasne slniecko od zajtra sa ma pokazit tak pojdeme okolo 5 na varenu cokoladu 😉

olifcek
13. dec 2009

mami jj, i zehlit veru x;o)

manzelik prinesie, tie uz vraj nemusim prat aniz ehlit, tak uvidiime x;))

olifcek
13. dec 2009

juj, ci ma dnes boli hlava...

matka331
13. dec 2009

ahojtee,,,garonka vsetko najlepsieeeeee 🙂 🙂
aj ja uz som po obede mali sme kuraciu polievocku a seged.gulaaaas mnaam ten bo uzastny

zucana
13. dec 2009

juj segedin bych si dala.............

olifcek
13. dec 2009

uz spehujem draheho na nete x;o))) teda vlacik, ktorym ide x;o))

stale nemam hlad...tak neviem, ci ist na tie buchty, alebo pockat, kym budem hladna...

zucana
13. dec 2009

ja som teraz este upevnovala stromcek o klucku a tak ma popichal ze mam take cervene bodocky po ruke...prejde to zejo?

zoska
13. dec 2009

ahojte 🙂
ja som mala dnes sen ze mi vypdol zub...a to vraj znamena ze niekto umrie...teda tak sa hovori, no a mam od rana z toho taku cudnu smutnu naladu...
teraz si davam pauzu od ucenia, uz mi z toho hrabe...nebavi ma to, zacinam mat depku, ze s diplomkou zacinam az v januari ☹

sorry ze tak negativne, ale asi sa musim vykecat...a este Vladko odchadza uz dne vecer a vraci sa o 3 dni, ale cestuje po 3 statoch, caka ho 5 letov 😠 ☹

zuci neboj, popichanie ihlicim je v pohode, inak kocik stal komplet trojkombincia 350eur...takze super cen, je sice polskej vyroby, ale ma vsetky funkcie ktore som chcela 😉

garonka, bosorka vsetko naaaj 🙂

ja som dnes robila spenatove halusky so syrovo sampionovou omackou 😉

zucana
13. dec 2009

zosi nemusi to znamenat smrt len nejaku smutnu spravu...mozno ze ide velka zima tak na to nemysli 😉
je mi luto ako si stale sama...som na tom podobne aj ked zvacsa pocas dni...ale ani kamosky tu ni esu takze si to viem predstavit...
muzik ma zapas a az po nom ideme na tu cokinku varenu....dam si aj so slahackou nech to slahne 😀
prave cakam na cajik...
zosi a s diplomkou zacni ked sa na to budes citit...super cena kocik..tu polske nemaju henten sa mi tiez pacil 😉

zoska
13. dec 2009

uz sa sa vam vypisala a je mi lepsie 🙂
uvarila som si orieskove capuccino a zapalila 3. sviecku, takze relax na chvilku....hmm varenu coko by som si tiez dala 🙂
drahy tu pobehuje a bali sa...snad mi to rychlo ubehne, to ze bude prec...zajtra idem do Bb na pisomku, utorok mam behacky po meste, stredu idem zasa do Bb na skusku a vecer uz pride 😉

zucana
13. dec 2009

zosi neboj to ti ubehne...mne moj ide od piatku do soboty
uz cajikujeme 😉 jaj zosi keby si bola blizsie tak ta pozyvam na cokinku aj s ostatnymi babcami

olifcek
13. dec 2009

mozeme pit caj aky chceme, ze? j ja a manzel sme moc cajickovy c;o) najlepsie sypane mame radi, original z cajovni, ale i vrecuskove mam evela, len co som tehu, nepijem ich moc a uz by som chcela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre