Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
18. dec 2009

mne odchadza spolubyvajuca..budem tu sama ☹

ewelyne
18. dec 2009

zuci dik, skusim ten medik. mam napisat aky zapal? oki skusim..

ved to, ona ze sa zmohla len ja viem, ze mesiac uz lezim, ale v takej situacii to moze vela veci ovplyvnit... ked ja caka porod... no odbornici fakt... ved by ju mali povzbudzovat, nie? nebojte sa, a tak, .... ci som ja taka naivna a mam predstavu o inom pristupe?

logi, ved cinkni gynekologicke, alebo vseobecnej ze co s tym... ja neviem poradit.

blumka, neboj, pustia vas domenky, ja verim tomu... a to si na tom istom poschodi ako olif?
no to je skoda... mozno kebyze ukecas nejaku sestricku a na tajnasa tam skocis aspon na minutku ju vyobjimat 🙂 nech sa drzka...

zucana
18. dec 2009

blumi mozno ti tam daju pak olif...skus si to vybavit 😉

blumka
18. dec 2009

ewe, na tom istom..deli nas len chodba..ked niekto rodi a krici pocujem to do izby....napis jej ze na nu silno myslim, ze som nedaleko ale fakt tam nemozem ist...to je na operacke, prebiehaju tam porody, mna tam nepustia a uz vobec nie ked mam zakazane chodit...fakt jedine ked uz bude na izbe....
a co sa tyka toho pristupu, tak asi sme naivne obidve..ja tiez ocakavam nieco ine...

ewelyne
18. dec 2009

zuci, mas cislo na lolku? ta mala byt v tatrach. ved skus a napis, ci je ok. 😉
ja mam len cislo na olif a zusiku. tak potom neviem. ved kto chce,by mohol hodit do tabulky, co vy na to?
nech mame komu napisat, keby nieco. 😉

matka331
18. dec 2009

renatka ja mam prietoky s/d3.5 a norma je 3.65 a ty mas s/d 3.73 to by malo byt v pohode

blumka
18. dec 2009

zuci, ja som na rizikovom A ona pojde uz na poporodne B 😉 dalo by sa vybavit jedine keby na B mali plno ale viem ze prepustali nejake mamicky domov, takze asi ju daju tam....

martinaj
18. dec 2009

ja mam S/D 2,12 nieje to malo? 😖 ale v povedali, ze je to ok....

matka331
18. dec 2009

martina zak ja potom uz neviem ako to je z prietokami....asi kazdy doktor toma inaaaac

zucana
18. dec 2009

pockam do pondelka a ked sa lolka neozve napisem 😉

loginka
18. dec 2009

mozno ta pojde pozriet ona 🙂 ale ty tam uz nebudes 😉

volala som, ze ak nemam nejake pocity pri moceni, co nemam, tak staci vydrzat do stredy, papam pre istotu brusnicovy kompot, v pokrocilom stadiu sa to moze stat

zucana
18. dec 2009

matka podla mna cim nizsie cislo tym lepsie...
ewe no skus sa jej spytat nech tu nepolemizujeme 😉

loginka
18. dec 2009

lolka bola v tych Tatrach a odvtedy nem tudom, kukla si FB?

maminka, ta trojtehula, to je aj tvoja kamoska? sranda lebo aj matelkova (dvojtehula, ak poznas), ja som si ju vsimla, a zaujimalo ma ako sa drzi, lebo aj moja stara mama mala v bruchu tri 😵 to uz ziadna sranda s troma...

maminnka
18. dec 2009

ach jaj, ako nas to vsetky vystrasilo, co sa stalo Olif, mame zle sny, pozorujeme sa, kazdy vysledok co len troska mimo normalu nas vystarsi, vsimli ste si to dnes? blba nalada tu panuje :(

ewelyne
18. dec 2009

zuci, no ze to sa este nevie, lebo sa caka na vysledky z vystreni a sterov, ktore jej robili. ze gyndos zanedbal tie leukocyty a ze sa asi prilis zameral na krcok, lebo nerobil nic, ani stery atd...

logi, tak co, volala si , ci cakas do stredy? to je ale dlho, nie?

maminnka
18. dec 2009

Logi, ja tam poznam v tej nemocke len tu mamicku, co caka trojicku, Sonicku. NO a teraz cez toho forum aj Blumku a Olif.
Sonicka sa ma dost zle, ma vela problemov, ale babatkam sa dari. Snad to nejako este vydrzi aspon 2 mesiace...

blumka
18. dec 2009

maminka aj dnes ju niekam viezli na voziku, na nejake vysetrenie, vyzerala blede..mozno jej aj zle prislo..ved to pre nu musi byt zataz

martinaj
18. dec 2009

obdivujem tie maminy co cakaju dvojicky 🙂 ale trojicky, to uz si naozaj neviem predstavit....

matka331
18. dec 2009

idem si ja trosku zdriemnut...

blumka
18. dec 2009

dnes rano sa tu narodili dvojicky...jedna mala 2100 a druha 2500g krasne vahy 😉 a maminka taky drobcek

ewelyne
18. dec 2009

babky, tak na inu notu 😉

my sme vcera boli na tej vianocnej besiedke maleho a ja som ju celu prerevala a ceeeely balik vreckoviek vysmrkala... 😉 ako tam stal ten drobecek, a mne hned akoby to bolo vcera, co sa narodil a ja som ho stiskala v naruci... a vcera tam stal a spieval a ukazovali si deti kde je koho maminka a tatinko... no pre tehotnu a jej hormony ... 😀 ... a tak mi to proste prislo take dojatie a ake boli tie malinke decula uzasne... no nadhera...
... a vtedy cloveku dojde, ako ten cas rychlo leti... 😉 boze, ze to nebolo vcera co sa narodil, ale akoby vcera....
tak sa vsetci drzkajte, aby ste za chvilku aj vy takto plakali na prvej vianocnej besiedke 😉 😀 od radosti a dojatia a samoska aj pri porode od stastia 😉

blumka
18. dec 2009

ewe juuuj, to muselo byt...ja som si tak minule uvedomila aka je uz Terezka velka...na nu uz plati take ze ked jej poviem ze ona je babatko tak krici ze nie ze ona je uz velkaaaa a ked jej nieco vysvetlujeme tak kuka na nas tym svojim mudrym kukucom az vidim ako jej to v hlavke pracuje......boze a to pritom sa mi minuly rok narodila 😵

ewelyne
18. dec 2009

matka bezkaj a oddychni, ja som spala do teraz.
aj olif ze isla asi hajat, lebo od vcera rana od 8 nespala vobec..

ja utekam do mesta nieco vybavit tak sa tu zatial majte. papapa

loginka
18. dec 2009

ved ani ja nie som ziadna vysava - 160 cm 😝
ewe pisala som uz, ze som volala, a ze ked nemam stipanie pri moceni tak mozem vydrzat, tak hadam

loginka
18. dec 2009

blumka a v ktorom bola tyzdni, nevies?
ta trojtehulka, chudatko, no musi riadne vytrpiet, ona je v ktorom?

zucana
18. dec 2009

ja idem do toho bchodu snad tam nebude vela ludi...potom sa ozveme...
inak v tehu leukocity min. narast je ok ale tak ona chuda musela mat velky .... a tiez si myslim ...ze dobry doktor a takto...no hlavne drzme palce

blumka
18. dec 2009

logi, ona uz mala tusim 37 alebo 38..sla na planovany cisarsky
a ta s trojickami je nejak 28 aelbo tak...este nema 30...

loginka
18. dec 2009

uz taak? tak to uz su dost dlho, no neviem ci je to este na 2 mesiace...

maminnka
18. dec 2009

Blumi, ona chuda - ta kamoska - skoro vobec nemoze nic jest, zdravotnych problemov v tomto tehotenstve, do bludu... Ale co neurobi kvoli babatkam! Chodit nesmie vobec, iba na WC a po jedlo tusim. Ved nikedy ani to nevladze :(

a to na zaciatku vyzeralo, ze caka 4 deticky...

Ewe, aj ja som tak smoklila minuly tyzden pri Vianocnej besiedke a smoklim furt, ked to pozerame. U nas v skolke davaju kazdy rok DVDcko, aby sme videli co deti robia, co sa ucia, kde vsade boli, vsetky vystupenia a tak... uz mame tretie taketo DVD a je to teda sila, ako sa za rok to dieta zmeni...

blumka
18. dec 2009

maminka, no vidis..ja mam jedno a tiez nemozem chodit vobec len na wc a do jedalne...ale ona to ma tazsie...minule aj pri obede jej prislo zle...chudinka...ale mas pravdu pre deticky zrobi mama vsetko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre