Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. júl 2009

cukru, zakas si to citat bo dopadnes ako mi dve so zucanou 😅

zoska
8. júl 2009

cauteee 😉
tak som tu konecne 😝 bola som segru zaviest do BB na prijimacky, tam som ju cakala a potom spat do MT... som sa povozila dnes a ten šturec blee

cukru prid aj mne pozehlit 🤐
blumi 🙂 na teba nezazerali objednane pacientky 😀 ale niee...som rada ze mas konecne srdce na mieste

blumka
8. júl 2009

zoska, ze vahas...blesky im z oci bili 😀 ale mali smolu lebo lekarka zacina o osmej a mna vzala o tristvrte, tak aj tak by cakali 😀

zoska
8. júl 2009

😀 viem si predstavit

vevoncek
8. júl 2009

cukruska aj mňa dnes n ejako pichá a v noci som až zjojkla keď som sa prehadzovala ma nejako silno pichlo v bruchu dúfam že to nie je nič vážne

blumka
8. júl 2009

inak ja taketo predbiehacky neznasam...sama to nikdy nerobim, lebo viem ake to je niekde sediet pol dna...ale toto bol akutny pripad 😀
a inak, nechapem este niektorych lekarov preco si nedaju objednavky na presnu hodinu...nech si vyrataju kolko zhruba im zaberie jeden pacietn a maju to...cakanie 15-20 minut je nieco ine ako pol dna s tym ze eset o piatej rano sa musis ist zapisat aby si bola vobec v prvej desiatke

cukruska1920
8. júl 2009

tak som volala sestricke ci mam prist zajtra na lacno a ze nie...tak chvalabohu...neviem ako by som vydrzala byt hladna do stvrt na dve

vevon... je to neprijemne... mna to aj teraz ked zmenim polohu 😝 asi si krpci robia viac miesta

zoska
8. júl 2009

blumi no ja som rovnakeho nazoru... tiez neznasam predbiehanie, ale ked treba tak kaslat na ostatnych, keby som to nebola ja bol by to dakto iny... a s tym zapisovanim...presne, no ved vcera som sa vyzurila na tom sone, nabuduce uz len za peniaze na presnu hodinu...

cukru, vevon- mne sa to tiez obcas stane, vacsinou v podbrusku ale skor napravo, ale kedze vcera bolo sono dobre a dr. nic nhovoril, tak to asi k tomu patri...

blumka
8. júl 2009

hodila som foto 14,2 mm drobca do albumu...je to sice nekvalitna fotka ale hlavne ze je 😀

zucana
8. júl 2009

blumi a zospodu ti robila?

blumka
8. júl 2009

hej.zospodu...ja si myslim, ze v takom rannom stadiu sa robi len zospodu nie? z vrchu by to este asi utz nezachytil, ci? to si len tak ja domyslam...

alex
8. júl 2009

ahojte kočky, vy vždy toľko zapíšete...

zucana
8. júl 2009

hej hej zospodu len to vyzera ako z vrchu 🙂

zoska
8. júl 2009

ahoj alex 😉

baby ako to myslite zospodu 😅 akoze vnutornou sondou, ci? lebo mne vcera normalne dr. dal na brucho tu emulziu a urobil sono...

zucana
8. júl 2009

zosi daj foto...
do 12 tyzdna sa vacsinou robia sondou ale zavisi od lekara...
mozno sondu nema 😉

zoska
8. júl 2009

foto nemam ☹

drobec123
8. júl 2009

ahojte, nechcem sa vam tu velmi miesat, ale som januarovka a riesili sme to cvicenie pre tehulky u nas. v relaxe zacala tehu joga s osvedcenou cvicitelkou. je to kazdy piatok (okrem tohto) od 16.40. Miracle studio je tiez fajn, ale tam si musis zaplatit za cely kurz a ked nemozes prist tak ti tie peniazky nevratia. moja kolegyna ktora tam chodila a potom chodila k tejto babe tak mi tvrdila ze sa to neda porovnat - kvalitativne bola v relaxe viac spokojna. ale tak treba vyskusat a urobit si vlastny nazor 🙂 vsetkym prajem nech sa vam a aj nam dari a uzivame si ten zazrak co rastie v nas ! 😉

alex
8. júl 2009

vy ste už všetky také oultrazvukované... ja nevydržím do augusta, asi zavolám dokymu nech ma pozrie sonom, či sme ok, lebo táto neistota je strašná.
Cítim sa super, občas ma pichne v brušku, ale už oveľa menej, ako zo začiatku.

jablonka
8. júl 2009

ahoj drobec 😀 ...diki za info, len relax asi myslis ten v petrzalke, a zusika tusim chcela nieco v meste...ale relax je krasny a novy a viem ze tam maju kvalitnych ludi, tak to moze byt velmi fajn 😉 ...

zoska
8. júl 2009

alex no skus, ved prve povinnes ono by sa malo aj tak robit v 10tt, nie?
ja by som to nevydrzala tak dlho cakat... aspon budes pokojnejsia ked to skusis

jablonka
8. júl 2009

no mne doteraz robil vzdy len vnutorne /zospodu/ 😉 , vraj lepsia viditelnost 😀

zusika
autor
8. júl 2009

Drobec, kde je ten Relax...maju aj stranku? hodis link?? Dakujem

zusika
autor
8. júl 2009

ja si tiez myslim ze sonda je lepsia....presnejsia....vie sa dostat na konkretne miesto... presvieti aj vajecniky a tak... a keduz bude vacsie brusko tak sa bude robit uz cez brucho...
inak mne aj predtym robievali sono zospodu...

drobec123
8. júl 2009

relax je ta nova budova oproti auparku (v podstate)- nech sa paci link:
http://www.factorypro.sk/
jablonka ahoj, som rada ze si sa tu tak pekne zabyvala a je vsetko ok !!! 😀

cukruska1920
8. júl 2009

tak uz som aj uvarila len este sa to pecie...tak uz sa vam mozem venovat...uf..dnes som nejaka rozlietana..

zusika
autor
8. júl 2009

dakujem drobec, uz som si to nasla aj ja...len som na tej ich stranke nic pre tehu nenesla.. idem to este lepsie kuknut..

alex
8. júl 2009

tiež som si to pozerala a nenašla tam nič o tehu cvičeniach...

cukruska1920
8. júl 2009

zusi.. kamoska chodi cvicit gravidjogu do miracle studia.. 37 ecok stoji 8 hodin

drobec123
8. júl 2009

pod rozvrhmi, piatok - poobedne hodiny ked si kliknete je joga pre tehulky .....

alex
8. júl 2009

ahaaa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre