Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mimi
9. júl 2009

dakujem jablonka, mozno mate pravdu, dufajme, ze to bude ako pisete 🙂
aspon trosku ste ma ukludnili, dakujem! 🙂

blumka
9. júl 2009

mimi, ved na to sme tu..aby sme sa navzajom ukludnovali 😉

mimi
9. júl 2009

blumka, bola som uz na jednom UTZ a babo zodpovedalo 5tt a o tyzden neskor to iste, tak preto som sa vystrasila.

blumka
9. júl 2009

tyzden nie je velky rozdiel...ja som mala mat minulu stredu velkost baba na 7 tt a mala som len na 6...asi doktor zle zmeral..aj tak to musi byt fuska, zmerat tie milimetrove babatka.....hlavne je aby si videla uz srdiecko

mimi
9. júl 2009

ste naozaj zlate, dakujem!! 🙂 som sa potrebovala vyrozpravat, celu noc som na to myslela, vsak hadam to dobre dopadne. Idem nieco robit, aby som na to moc nemyslela 😉

blumka
9. júl 2009

😉

mimi
9. júl 2009

blumka, tak to hej, zmerat take male na mm 😅

zusika
autor
9. júl 2009

ahojte... mimi nebooooj!! fakt to je este skoro ..a babo je este malicke....ale bude raaaast az sa ti to casom orestane pacit 😀 drzime si silno palceky!!!
hajdylca - to by bolo skvele.... ja som chodila na aquaaerobic, dokonca sa poznam s cvicitelkou - ale ja som chodila do holiday inn... k Sandre...cvicievala aj na zahradnickej....no ale nemyslim, ze je teraz to cvicenie pre nas vhodne... ale velmi by som chcela tie brusne tance... to moze byt uzasne....
skusim sa jej ozvat a pockame do toho 2. trimesrta nech sme OK... a mozeme ist na to.... popytaj sa aj Dr. ci ti odporuca cvicit... oni sa na to v tych telocvicniach pytaju, niekde dokonca chceli aj nejake potvrdenie....

mimi
9. júl 2009

zusika, ja som tiez chodila na vodny aerobic a bolo to uzasne, tiez v Holiday Inn. Brusne tance som tiez robila, urcite sa vam to bude pacit, a ta hudba, ta vas nastartuje 😉

zusika
autor
9. júl 2009

no mimi a kedy si tam chodila...ja asi pred pol rokom.... bola som tam zo 10x.... potom mi zacali vadit tie zenske co si tam robili debatny kruzok....
inak Hajdylca. som zistovala tu zahradnicku a ta kamaratka mi to vrelo odporuca, vraj su tie cvicitelky dobre... mozno by som skusila vsetko a uvidime....

alex
9. júl 2009

Ahojte kočky, tak som konečne zavolala dokymu. Tešila sa, keď som sa mu pripomenula, že sa nám to podarilo a kľudne sa mám zastaviť hocikedy a pozrie nás, či sme ok a či je srdiečko. Tak sa tešíííím 😵 V pondelok tam pôjdem, alebo aj zajtra, uvidím...

Včera som si kúpila krásne šatičky v Teranove, také super na leto. Pridám večer foto v šatách, včera som sa v nich večer odfotila, ale bruško mám ako v 5 mesiaci a to neprháňam.

zusika
autor
9. júl 2009

🙂 aj ja zhanam nejake letne saty, ale zatial bezuspesne.... o tyzden sa chystam do obchodov.... ja na take veci vobec nemam cas

zucana
9. júl 2009

alex aj ja vyzeram jak v piatok 😉 fakt
mimi vydrz este niekedy fakt je tazke zmerat babo...aj mne povedal ze sme presne az ked prekocilo na druhu stranu 😅
inak aj ja som bola na nakupy...zacali nam tu vypredaje...aj ked prvy den som bola smutna lebo co som chcela tak do toho som sa nenavliekla ale na druhy den som sa stym zmierila a mam aj kratke gate na traky 😎
davam do foto

zucana
9. júl 2009

zusi prid do IT tu su teraz nenormalne vypredaje 50%-70% trvaju do konca augusta 🙂

alex
9. júl 2009

zucana aj tu sú výpredaje teraz, tak som aj ja obehala včera obchodíky, bola som v kine a potom ešte bolo otvorené, no tak sme to museli využiť 😵

zucana
9. júl 2009

tak supis 😉 daj foto

zusika
autor
9. júl 2009

ja idem do IT az 7.9.... to uz nemam sancu kupit nieco cheap??

zusika
autor
9. júl 2009

milene gate Zuci, ale ja asi nechcem nosit traky... predsalen by to v praci vyzeralo dost cudne 😀 medzi tymi oblekmi a kostymcekmi 🙂

zucana
9. júl 2009

ale mozno hej.oficialne ale koncia 31.augusta ale urcite letne veci este budu dopredavat...
tak tie gate nie su do officu 😉

alex
9. júl 2009

zucana pekné gaťure. Ja mám od kamošky sľúbené dvojo nohavíc tehotenských, sme rovnako vysoké, tak by mi mali byť, ale určite si aj ja ešte pokupujem nejaké vecičky.

blumka
9. júl 2009

ja mam nejake veci z minuleho tehu..ale len taky zaklad a pozicala som ich minuly rok kamoske, takze ona mi ich teraz vrati a pozicia mi svoje co si dokupila..takze ja asi nenakupujem nic 😀

ivush
9. júl 2009

blumka, tak tebe to tehotenstvo pekne sedí (vychádza na úplne rovnaké) ročné obdobia....ja si budem musieŤ dokúpiť nejaké jesenno-zimné veci, pretože so Samim som mala výlučne letné tehu veci, ktoré mi zatiaľ netreba a kým začnem nosiť opäť tehotenské tak sa isto ochladí.... 😅 😕

loginka
9. júl 2009

ja som si vcera tiez poskusala vselijake tehotenske veci od sestry a veru ze ich uz aj vyuzijem 🙂
zatial si nekupujem nic

zusika
autor
9. júl 2009

no sa mate...ja musim kupit vsetkoooo!!!! ale nasla som obru stranku s lacnymi vecami.... aj som ju tusim sem raz davala . mojamoda.sk .... tak nieco urcite skusim 🙂

alex
9. júl 2009

no kočky len si neviem predstaviť, akú zimnú bundu na seba dám... Však radšej nebudem chodiť po vonku.

jablonka
9. júl 2009

presne to som chcela napisat co Alex - netusim aku bundu alebo kabat na seba dam, nechcem chodit v manzelovej 😅 a kupovat nieco na cca tri mesiace sa mi tiez nechce 🙄

ivush
9. júl 2009

alex, veď to, nejaká zimná bunda či kabát je to čo ma najviac desí, pretoŽe je to drahé, človek to ponosí dva-tri mesiace a čo potom s tým ??? hmmm 😒

alex
9. júl 2009

zusika pozri aj www.bublinka.sk 😉

alex
9. júl 2009

no jo... asi naozaj budeme zavreté len doma 😀

blumka
9. júl 2009

ivush..no mne to vychadza presne rovnako ako v prvom tehu 😀
ja som si kupila o jedno cislo vacsiu bundu na zimu a taku co sa ta stahovat v pase...obcas som ju mala oblecenu tuto zimu, stiahla som sa v pase, trosku ponapravovala a bolo...ale inak vela som vyuzila manzelove veci..on je len o 3cm vyssi ako ja, tak mi to aj celkom sadlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre