• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
autor
alex, ja sa aj snazim stahovat, ale toto uz veru nejde.... :grinning: moje problematicke partie su zadok a stehna...brucho som nemala velke.... takze si to uz ludia zacinaju vsimat... moj problem je aj to, ze nosievam obtiahnutejsie tricka....kde sa to tazko schova..... no kriza, nekriza...musim ist na nakupy.... :grinning: ale ved toto je pekne, takze to budeme ukazovat s radostou, no nie?
inak mne dost vadi, ked tehulka nosi brucho vonku....ze ma nejake male/uzke/ kratke tricko a to brusko jej na polovicu trci.... nie kazky ma chut sa na to pozerat.....
13. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to tiež nepáči a ja celkovo mám radšej dlhšie tričká. A v tomto teple sú naj šaty. Včera som si dala tie moje nové žlté a bolo mi v nich super, nikde to netlačí, no paráda...
13. júl 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze alex....to je uplne super vynalez... :wink:
13. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej. Škoda, že do práce si ich nemôžem dať, veľmi zvýrazňujú bruško a o mne to ešte nevedia.
Uff, aj toho sa veľmi bojím, ako to oznámim šéfovi... :confounded:
13. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nas v praci sa to nejako ocakava, som totiz "uz na rade" .... :grinning: ale sef sa asi zblazni, lebo teraz mame trosku problem s personalnym obsadenim niektorych pozicii.... chcem to povedat az v auguste alebo az po mojej dovolenke v polovici septembra....no a kedze sa chcem ist uz niekedy v novembri na PN.... tak sef bude mat na spamatanie sa dva mesiace :grinning: ale ja si to vychutnam.... nehovorim ze som nenahraditelna, ale dost veci by tam bezo mna padlo "na hubu" .... on len podpisuje ani nema predstavu co.... ale ma 4 deti, takze myslim ze bude mat pochopenie.... v septembri sa vrati z materskej moja kolegyna....a par mesiacov na to odidem ja..takze zase budeme v neuplnom stave.... :slight_smile: no ake mne je to uz dost jedno....ja sa nebudem tymto zaoberat..... nech riesia ini....
no a saty, tak zalez velmi od strihu....
13. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som len pred mesiacom nastúpila, myslím že šéf je spokojný, bolo tu predomnou pár kočiek a tie boli naozaj neschopné a to doslova, tak si myslím, že ho to trošku zamrzí, ale čo už. Nemyslím si, že sem ťažko niekoho nájde, lebo naozaj je to jednoduchá práca, tak s tým by nemal byť problém. Ja by som tu rada zostala až kým mi neskončí zmluva. Ale aby nepovedal, že som sviňa, poviem mu to ešte pred koncom skúšobnej a uvidíme ako sa zachová.
13. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pokial si zmierena s tym ze sa moze stat aj to ze o pracu prides...tak rob ako myslis......len niekedy treba byt alibista a kopat iba sama za seba....dnes je tvrda doba....
13. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj to, neviem ako ti to vychadza....ale hovortit nieco este v prvom trimestri podla mna - je este riskantne.... ja aj preto chcem pockat, aby som si bola ista, ze je vsetko OK
13. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes sa chystam robit ten zucanin recept....tuniakove gulky... som si kupila uz aj taku hotovu omacku...rajconovu - taku taliansku...a mam makarony...juj, dufam, ze sa mi to podari..... :sunglasses:
13. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, aj ked si pred mesiacom nastupila, tehotnu zenu nesmie vyhodit aj ked je v skusobnej dobe.... mam to zistene.... :wink: ale este mu to nevrav urcite.....
13. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no k lekárovi idem 10.8. a to budem 11+5, ak povie, že je všetko ok, tak potom poviem v práci. To už budem končiť tretí mesiac. Skúšobná mi končí 9.9.. Ja si myslím, že si ma tu nechá šéf ešte tie tri mesiace ho nezabijú a aspoň mu zaučím človeka, ale beriem aj alternatívu, že mi povie, že už nemusím ani chodiť. Čo už, ale ja chcem byť férová a dúfam, že aj on bude.
13. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby.no ja prave rozmyslam, ze co chce za mnou sefka dojst domov s robotou a som na PN ze jej slusne poviem ze sa na to necitim, lebo sa mi ani nechce rozmyslat nad tymi vecami a mat este aj zodpovednost...co by ste robili na mojom mieste?ako jej to vysvetlit?nepaci sa mi aj ten jej celkovy pristup.ved som uz pisala.
no a rano som sa velmi vytocila, lebo som si objavila vcera ze mam nieco na dasne, vraj asi trochu opuchnuty slinovy poharik a tak som chcela ist dnes k zubarovi a volam ze jedine do 11 lebo on potom ma dlhu pracu a potom tam nie je takze az zatra tak ja ze ok ze to stiham a potom zistim, ze muz si zobral moje auto a ja to jeho velke hebedo z garaze nedostanem a to som akoze velmi dobry odic vraj aj parker (pre predstavu garaze v centre v malom dome v podzemi s takym pristupom -ze som schopna to iba zaparkovat smerom tam). no ale teraz mi volal ze ked sa chcem ukludnit pojdeme k inemu...tak asi pojdem.
alex odfot saty :wink:
13. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved sama najlepsie vies, aky je...poznas ho....drzim ti palce! aj ja som radsej za otvorenu hru a vylozene karty...lenze ja som v trosku inej situacii...skor to robim kvoli kolegyni ako kvoli mne....lebo tym ze odidem, by sa jej mohla zmenit pracovna napln/pozicia....
13. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana ja mám tiež niečo na hornom podnebí, trošku ma to tam bolí, také škrabnuté, alebo podráždené, tak ani jesť dobre nemôžem.

Šaty mám v albume :slight_smile:
13. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex uz som si vsimla saticky aj ja mam take brusko v satach :slight_smile:
zusik drzim aplce ku gulickam a daj potom vediet ako dopadly...
13. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika no hádam sa ti papanica vydarí. Idem ja pozrieť, aké menu máme my tu v našej reštike pri firme.
13. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie je to žiadna sláva, asi budem hladná... Mne strašne nechutí teraz mäso, normálne ma pri pomyslení naň napína.
13. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex, ved ty mas uz ze ake pekne brusko?!? v 7tt.... pekne rastiete..... tak to na mne nie je v satach az tak vidno...resp. mala som take cierne s velkym farebnym vzorom co odputava pozornost....
zuci, no ja idem na to a jasne ze dam vediet..inak tie gulky robis take male...
no a ta praca....myslim, ze by som jej to vysvetlila znova....ze ty si PN a ze to ma asi nejaky dovod..inak by si bola v praci.... skus sa z toho nejako vykrutit....
13. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi, normálne nemám až také veľké bruško, resp. to bruško som mala také aj pred tehu, akurát vtedy som bola taká napapaná, napitá a nafučaná a bolo väčšie ako bežne.
13. júl 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej alex take male...mozu vyt aj mini a bude ich viac...
v praci skusim hentak... a dam vediet potom ako som sa vyzula z toho...
13. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak nemam dobre spravy,a le vy sa tym nezatazujte, babatko sa nevyvija, takze MA, buduci tyzden ma vycistia. Prajem krasne tehulkovanie :wink:
13. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivet :frowning2: citime s tebou! vela sil prajem....a velmi skoro zelam //.....
ja sa na dnes s vami lucim.....zajtra sa ozvem.... ahojte.....
13. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet, to ma mrzi :frowning2: prajem vela sil.. ozaj chcem sa opytat, mali ste uz srdiecko?
13. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet to mi je moc luto :cry:
ja idem do poradne v stredu, tak som strasne zvedava, lebo bola som v 5+2tt a to este srdiecko nebilo ....
tak snad bude vsetko OK :dizzy_face:
13. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach, ďalšie smutné správy :frowning2: to mi je ľúto.....

Ale tak aspoň ja trošku prispejem pozitívnymi správičkami, dnes som bola na UZV a naše druhé baby má tabuľkových 27mm a dobre sa mu vodí :wink: :slight_smile: horšie sa vodí môjmu žalúdku, no, ale ja pevne verím, že do cca 2tt sa i ten upokojí :slight_smile: :sweat_smile:
13. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet je mi to luto..
ja prave varim polievku a k druhemu zubarovi by som mala ist o 17:30 ale rozmyslam ze pockam uz do zajtra k tomu co poznam...som nerozhodna ale za ten den sa snad s dasnami nic nezmeni nie?
13. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet :cry:
13. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivet to mi je strasne luto..za posledny tyzden je tu akosi viacej tych horsich sprav :frowning2:
ivetka tak ti prajem aby ste sa z toho psychicky pozbierali a co najskor nabrali vela sil do dalsieho snazilkovania :slight_smile: drz sa..
13. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja kým to bábo nebudem držať v náručí, dovtedy sa budem báť... :pensive:
13. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex to aj ja...a hlavne ked mam tiez taku skusenost za sebou...som jak sprosta...chory clovek bojko sa bojim o vsetko...
13. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok