Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
16. jan 2010

zuci tam od nas to je takeee dve hodinky takze toje v pohode to sa daa.... 🙂 🙂 len duufam ze stihneem 😀 😀

lenica81
16. jan 2010

zuci, fajny kocik... ja sa tesim, ked dojde ten nas... zoska, aj ty si si kupila baby smile, ako sa ti pozdava, sa mi zda, ze si spominala, ze uz ho mas doma...

ja mam predstavu, ze kebyze budeme mat niekedy dom... 😎 tak chcem podlahu a obklad z kamena... a presklenie... s tou podlahou je to tak, ze aj v kuchyni, ked ti prdne voda, tak sa ti moze podlaha zdut... takze prast ako uhod... ale urcite je lepsie drevo na dotyk, alebo potom podlahovka...

mati, mi sme napr. boli aj v polsku a nakoniec sme polsky kociar objednali na slovensku... 😉 lebo vychadzal lacnejsie... a musis stihnut, lebo potom vybera manzel... 😀

sely, ja som na tom rovnako... kutik v spalni... ale barz sa mi paci... este nejake detske dekoracie chcem obstarat... a tiez zatial bez problemov... i ked uz nemozem len tak sediet pri pc... musim byt dozadu opreta... inak mi pride blbo... 😖

garonka
16. jan 2010

ahojteeeee

zuci prekrasna izbička a kočík je uplne super taky šikovny vyzera 😉

baby ja som spala 4 hodiny môj drahy ma nechal nech si šunky vaľam a ja som zvedava čo budem robiť v noci 😠
už sa vidím že budem variť puding z litra mlieka, s jahodkami, piškotami 😅

lenica81
16. jan 2010

garon... a potom ho cely zlupnes... 😀

garonka
16. jan 2010

leni jo a rano ani nevstanem z postele lebo žeriav budem potrebovať 😅
aj minule rano o piatej som si varila z litra mlieka a ten pobaveny pohľad mm, že preboha ty niesi normalna 😀

lenica81
16. jan 2010

ale z litra... 😀

lenica81
16. jan 2010

tak dosla navsteva... tak pre dnes koncim... pekny vecer... 😉

maculik
16. jan 2010

garonka, tak to si ako ja, ja tiez spravim to velke balenie do skoro litra mlieka, dam tam piskoty a ovocie a posypem grankom, urobim 2 hrnceky akoze aj pre manzela, a nakoniec vzdy zjem aj ten druhy, lebo nevydrzim sa nan divat, ako tam taky osamely stoji na kredenci 😀

my ideme pozerat film, chlapi dosli z futbalu, vyhrali, tak su radi.

Tak dobru nocku 🙂

zucana
16. jan 2010

tak mati najvyssi cas 😉
my uz sme zbastili gulas vyborny bol a v tlakovom hrnci za 25 minut 😉
teraz tlacim varenu cokoladu so slahackou 😀
blumi muzik si nepamata ako sa to vola...je to nejaky rover
a kupil mi ciapku s rukavicami lebo nemam ziadnu peknu a aj hracku nasiel 😵

blumka
16. jan 2010

ja tiez robim puding z litra ale ja to nahadzem tak decentne do viacerych poharov, dam aj piskoty aj ovocie, ale tristvrte zjem aj tak ja a zvysok manzel 😀

garonka
16. jan 2010

ja si varím puding len pre seba do veľkej misky 😀 sadnem k telke a pomaly si ho vychutnavam a potom preboha veď som zbaštila všetko 😀

blumka
16. jan 2010

zuci, nevadi...my daco vyberieme...chceme tak mat celu predsien az do obyvacky a jedalne aj v kuchyni a potom nasu kupelnu..jasne ze deckam dame normalny keramicky obklad na zem, ale nasu kupelnu si "vysperkujeme"..a jaska ze vela bude kombinovane s bielym..manzel sa uz nevie dockat, kedy to bude moct zacat realizovat...
u vas to vyzera krasne ta kombinacia farieb 😉

blumka
16. jan 2010

gari, musi byt na teba pekny pohlad 😀 😀 no ale povedz mi ze kde ti to ide, ked si pribrala len 9 kg 😅

garonka
16. jan 2010

blumi ja sama nechapem a to ja žerem nenormalne viac ako akykoľvek chlap 😅 tak sa mi tie kila pekne guľaju do brucha 😀
a dnes mamina priniesla pirohy no ale dosť ich bolo a drahemu sa neušlo 😀
inač v tesku maju akciu na pampersy jedny kupiš a druhe zdarma ale to su akesi active nie tie newborn joj

blumka
16. jan 2010

gari, nemas pasomnicu? a nebude Tobik vazit 5kg ked sa narodi, ked ti tak chuti? 😅 😅

garonka
16. jan 2010

blumi nešaľ ma ja take dieťa nevytlačím prebohaaaa 😀 😀 😀
no ja som važila vyše 4kg tak dufam, že Tobčo bude menší 😀

zucana
16. jan 2010

baby ja som bola taka nenazrata a tesiva na tu cokoladu ze mi zhorela a musela som urobit druhu....ta jeuz v brusku...inak ta cokolada je husta strasne a je od cameo-u nas dr.otcker.

garonka
16. jan 2010

zuci to je horuca čokolada a so šľahačkou? mňam
mne včera robila svokra to dolce gusto čokolino vypila som 3 pohare 😀
a vraj na pečeň čoko nesmiem a je mi to fuk 😀

zucana
16. jan 2010

to fakt sa nesmie coko na pecer?
lebo ja zijem zatial na cokolade 😅
no a prave ma ta horuca cokolada rozbehla a neviem co si mam dat...

garonka
16. jan 2010

zuci mne na gastre pohrozil že žiadna čoko a ja no určite ja na čoko žijem 😀
veď sme vo finale žerme všetkoooo 😀

zucana
16. jan 2010

jj 😉

garonka
16. jan 2010

zuci 😵 😵 😵

maminnka
16. jan 2010

ano, pridavam sa k vam, dajme si vsekto, na com mame chut... ja na celozrnny chlebik s maslom posolenyyyyy...

zucana
16. jan 2010

maminka kazis tu nezdravu moralku 😀
som si dala teda banan 😕

garonka
16. jan 2010

baby my tu v poslednych dňoch len jedla a dobrotky rozoberame nie? 😀

blumka
16. jan 2010

a ja si idem dat strudlu :D
gari, manzelovi som kupila na vianoce Dolce Gusto, no jasne ze ja si davam len cokocino...mniam 😀 😀

zoska
16. jan 2010

čafte fešandy,
jooj zase ake dobroty sa tu rozoberaju 🙂 ja som si dnes dala ľadovu kavu so zmrzkou a slahackou 😉
boli sme s muzom v kine na Problemy v raji (Couples retreat)...mne sa to strasne pacilo, super komedia 🙂 😉

leni- od vcera mame ten kocik doma, je super, len musime viacej dofukat kolesa...ale mam z neho radosť 😉

maminnka
16. jan 2010

aby som teda nekazila nezdravu moralku: povodne som si planovala dat aj palacinky s maminym cucoriedkovym dzemom a slahackou, ale zaspala som s malym a teraz o polnoci - taka oplestena - uz ani nemam chut. Ale zajtra sa na mna mozu tesit!

martinaj
17. jan 2010

dobre ranko 🙂 tak my sme vcera konecne dokupili drobnosti pre maleho 🙂 a konecne som si zbalila tasku do porodnce 😵 na co moj muz zahlasil, ze tak to uz mozme malemu kludne vypustit vodu 😀 😀 😀
tak som sa sulala 😀
inak mne nic nieje.... vecer ma boleli trochu krize, ale to z toho celeho pracovneho dna 🙂
vobec neviem spavat a ide mi to na nervy.... od pol 6tej som hore a moji 2ja este spia.... dokonca ma maly uz o 6tej kopal ako divi... asi sa nastavil na nemocnicny budicek 😀

zoska
17. jan 2010

ahojte 🙂
nedelujete? 😉
ja som sa dnes zle vyspala...tvrdlo mi brucho celu noc 😒 nevedela som sa ulozit v posteli...
idem cosi pozehlit a ucit sa ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre