Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
17. jan 2010

olifcek ja som tiež zvedavá či mi odtečie plodová voda,pretože pri malom mi neodtiekla museli mi napichnúť ja mám tiež nejaké vecičky 50 to nám bude dobré asi prvý týžden 🙂
už aby tie lonové kosti neboleli lebo je to zo dna na den horsie

maminnka
17. jan 2010

ja osm 50 velkost ani nekupovala, aj tak sa mi ta 56 zda taka malinkaaaa... uz som zabudla, ake su tie narodene babetka male 😀 naprikald tie uzuckeee rukavy, no ako jej to vlastne obleciem?

zucana
17. jan 2010

ciao ciao ragazze! state con i mariti! basta computer! 😎

katina2209
17. jan 2010

maminnka ty si šikovna ja musim poprat este vankus a paplonik ale už mame aj postielku poskladanu v spalni aj madrac baldachyn a tašku už mám pobalenú len neviem či si mám vziať so sebou aj vložky a aké?

katina2209
17. jan 2010

ahoj zuci a ty nespis ja mam zase chut na nieco sladke tusim idem tu velku milku otvorit 🙂

zucana
17. jan 2010

no vidim ze moj muzik sa nudil...teraz som mu zobrala comp ze idem pozriet co ste popisali a on napisal ze:
ahoj ahoj dievcata! budte s manzelmi! koniec pocitacu ! 😎
😀 😀

katina2209
17. jan 2010

no pekne zuci a ja že to ty na nás skúšaš taliančinu 🙂

zucana
17. jan 2010

no ideme my spinkat 😀 dobru

maminnka
17. jan 2010

hehehe, Zuci, dobry srandista tvoj manzel... moj je hned vedla mna, pozera snooker 🙂

katina2209
17. jan 2010

moj tiez davajú posledneho templara tak idem tusim pozerat s nim zatial dobru nocku 🙂

matka331
17. jan 2010

ahojte....zuci aj moj mm ziarli na pocitac... 😀 😀 baby ked mam ist na poradnu v utook a pojdem zajtra tak by to malo byt v pohode nie??

olifcek
17. jan 2010

deticky musia nosit cumel? 😕

blumka
17. jan 2010

zuci, ja som to uz sla davat do google translatora, ze co nam pises 😀 a to tvoj manzel...srandista 😀 😀 😀

blumka
17. jan 2010

olif, nemusia, ked netreba..

olifcek
17. jan 2010

blumi a kedy treba? 😕

blumka
17. jan 2010

ked nevies malu utisit, ked si z teba robi cumel, napr. ked by chcela tvoj prsnik kazdu polhodku a len preto aby si podudlala nie kvoli papaniu....
ja skusim pri Dzuliane existovat bez cumla...

olifcek
17. jan 2010

blum achaaaa...chi...tak ale to vies? nie je nad prirodny cumel 😅 zatial niesme v takom stadiu, myslim x;) a ak aj zatvori ocka, ze chce hajat, tak jej mliecko tecie, takze papa, vtedy sa jej snazim dohovorit, ze uz je napapana, aleeee, nepusti ma, hehe...x;o) rozkosniatko moje to je

blumka
17. jan 2010

olif, to je ok...pre deticky je to uplne najprirodzenejsia vec zaspat mamke na prsniku 😵
este je malinka, cumlik nepotrebuje a zbytocne by ju mylil, lebo niekedy babo reve, strci sa mu cumel do pusy, ono sa ukludni, zaspi, nepyta papat, zacne papat az neskor, cim menej mamka koji, tym menej mliecka sa robi, postupne sa prestane robit uplne...aj take pripdy sa stavaju.
Su casy, tusim okolo 6t a 3.mesiac, ked babo je v rastovom spurte, zrazu zacne vela rast a pyta papat castejsie ako inokedy..mamicky nechcu dat, boja sa ze si tak babo zvykne papat casto, tak daju cumel...lenze potom sa im prestane tvorit mliecko, lebo to sa tvori na zaklade dopytu..no a casto sa takto konci kojenie..
My sme presli tou krizou v 6t..kojila som velmi casto a potom sa to znovu upravilo 😉

zoska
18. jan 2010

dobre ránko kočky 😉

mnzel odisiel do prace a mne sa akosi uz nepodarilo zaspat... mam ale aj tak vela ucenia na stredu, takze aspon som rad ze som nevstla na obed a mam par hodin k dobru 😉

o 15tej mam to sono...myslite na mna...dufam ze Nelka sa umudrila 😅

inak s tou spnielskou dekou...fuuu, no nie je uz taka makulinka a hebka ako pred opratim, ale da sa...ibaze presne ako pise matesl strasne elektrizuje...idem ju hodit do pracky este a teraz aj s avivazou, dam to na jemne pranie a uvidime 😕

zoska
18. jan 2010

spachtošky 😀

maminnka
18. jan 2010

Zoska,
ja som hore od siestej, isla osm na odbery, ale este predtym som musela z autra zhrnut 15 cm snehu, celkom dobra rozcvicka to bola 🙂

Drzim palce na sono a tize na stredu na skusku!

lenica81
18. jan 2010

ranko dievcata...

zosi, ja dnes ako ty... mangel odisiel a ja som sa uz iba prevalovala... tak som radsej vstala... ale o 12 asi odpadnem... 😀 teda az na to ucenie... 😉 nech vyjde sono i skuska...

mami... ale konecne snezi... teda ak ma zrak nesali, tak to pokracuje... 😀 ja sneh zboznujem... idem ale dnes ku kadernicke... takze ciapka to isti... ziadne fukanie nehrozi... 🙄 vcera v aute to sice nebolo bohvieco... ale dosli sme... teda az z devinskej, ale ani dialnica nebola odpratana... 😠 a to uz chumelilo dobre 4 hodky...

maminnka
18. jan 2010

ja som bola prekvapena, Leni, ze cesty v Petrzalke katastrofa, ale v DNV krasne odhrnute, radsot jazdit. Teda, dnes rano,. Ale zasa je fakt, ze zatial co u nas napadlo 15 cm, v Devinskej je tak cca 5 cm.

aj ja mam sneh rada, mne nevadi ani to odhrnanie 🙂

martinaj
18. jan 2010

ahojte 🙂
tak mame krasne vela snehu, vytiahnem ja sanky a pojdem s malou von 😀 budem sa hrat na soba 😀

lenica81
18. jan 2010

mami, my sme si chceli kupit metlicku na odhrnanie, ale vsade vypredane, a sezona uz konci podla predajcov 😠 tak sme si kupili tu sadu zmetacika s lopatkou z tesca a vcera aka rychlovka to bola s tou lopatkou... 😀

martinka, hlavne sa nepresil... aby sob nemusel letiet do porodnice... 😉 ja sa cestou ku kadernicke prejdem tou rozpravkou... 😵

inak, co sa tyka poradne, naposledy som u svojho doc bola v utorok a termin mam stvrtok/piatok... ktory den mam ist na poradnu do porodnice... je to jedno... 😒

lenica81
18. jan 2010

vcera ste toho teda popisali dost...

olif, mala ti robi radost i starost... ale sak o tom to je... a pre nas, co sme cakatelky este len bude... 😉

lenica81
18. jan 2010

blumi, ak sem nakuknes... som si checkovala tie nosice... co povies na tie liliputi... lebo inak su to riadne palky 😨

blumka
18. jan 2010

tu soooom....
leni, idem kuk...
inak mne je dnes na grc ☹

olifcek
18. jan 2010

Blumi dakujem 😵

blumka
18. jan 2010

leni, a ty chces nosic alebo satku? s tymi liliputmi nemam velmi skusenost, ale vyzeraju dobre..mozno skus popozerat na bazaroch tu na koni alebo na mimibazare.sk
ale ak sa rozhodnes kupit, tak si mozno najprv pozicaj z tej stranky na skusku na par dni, ci ti to bude vyhovovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre