• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ja mam rada horory len od kedy mam dieta tak nemozem pozerat kde ucinkuju deti aj thrilery a to bude tym ze ked bola mamina so mnou v 9 mesiaci bola v kine na celustiach ze som len tak skakala v brusku :grinning:
20. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja som čítala od Urbaníkovej som sa nasmiala na z tych knih a tu knihu čo maš to je o čarodejnici? vedma je čarodejka nie?
20. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja len som herečka ale v noci budím draheho že idem na wecko a zasvietim skoro v celom byte a on sa smeje či ma na mňa davať pozor :grinning:
20. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka varí puding :grinning:
20. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano gari ale je to super skus pozriet na nete Tajomstvo Nicolasa Flamela toto je uz tretia cast a stvrta mi vyjde az niekedy v lete mozno
20. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja sa s vami uz vazne lucim musim ist do polohy lezmo lebo mi hrozne tvrdne brusko a zacinaju mi poslickovia tak radsej lahnem :slight_smile:
20. jan 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati kuknem a to sa da i z netu objednať? ja mam rada všetky knihy aj toho Paula Coelha som čítala super :slight_smile: a aj da vinciho kod no to už bolo pre mňa ťažke tu knihu pochopiť :sweat_smile:
20. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati hajde do hajan a držím prsty na poradni a daj vedieť čo a ako
dobru nocku :wink:
20. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevarim :grinning: :grinning: sak cakam ze mi posles :grinning: :grinning:
ja by som horor nemohla pozerat...raz som pozerala nezvratny osud asi dvojka to bola a ptoom som zo sna kricala...ja take nerada :frowning2:
gari co si citala od Coelha?
20. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka čítala som Alchymista a Jedenasť minut super knihy
pošlem rano drahy ide do Krasnej kdesi dačo vybaviť tak vstavaj o siedmej rano :grinning:
no ten nezvratny osud 4 sranda ako ľudske organy tam poletuju, asi mi šibe alebo čo :rolling_eyes: :zipper_mouth:
20. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj, to co pozeras? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alchymista je moja number one kniha :wink: ja citam v podstate vsetky Coelhove knihy ako vychadzaju za radom..ale na tuto nema ziadna :wink:
manzel aj Tete budu o siedmej hore, tak nech im ho necha, ja si spapam ked vstanem :grinning:
20. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja čítam skôr také pre ženy ako Vasilková, Urbaníková a tak.
20. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi ja mam rada horory fakt :zipper_mouth:
no tie knihy od neho su super tak sa perfektne čítaju :wink:

alex aj ja čítam od Vasilkovej a Urbaníkovej mam od nich všetky knihy a sranda na vianoce som dostala od draheho knihu od urbaníkovej všetko alebo nič 3 časť a tu mam doma tak sme darovali svokre :wink:
20. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky, lucim sa s vami...dobru nocku... :wink:
20. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi dobru nocku a pekne sničky :dizzy_face:
20. jan 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zapriahnuť draheho takisto do postele nech sa tu nevaľam sama a rano mi treba vstávať o pol 6 :fearful:

dobru nocku vam všetkym a aj bruškam :wink:
20. jan 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nocku! aj ja by som mala drahého nahnať do postele, lebo pozerá telku a pritom o piatej ráno vstáva.
20. jan 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj si pečie jaternice on nieje normalny :astonished: a ja ho môžem stokrat volať do postele a vstava tak skoro ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak sa uložím sama

ešte raz vam dobru nocku :dizzy_face:
20. jan 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môjmu mužíkovi sa do postieľky ešte nechce, tak čo s ním...
21. jan 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sovy :slight_smile:

hajdy, supis, ze ste oki :slight_smile: drzkajte sa davajte na seba pozor.

vlastne vsetky davajte na seba pozor :slight_smile: a oddychujte ak sa da :slight_smile:

ja som sla zasa spat horko tazko o druhej a vstala o siestej... vsetko bez budika... asi zasa prespim pol dna...chjo...

akurat som si dala mini ranajky a idem prasknut ani sa nemozem pohnut.... :sweat_smile:
21. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeezis baby, to bola noc....Terezka sa milionkrat zobudila, stale cosi....este o jednej sme boli hore.. vyzeram takto :rolling_eyes:
gari, kde mam ten puding? :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes to bola hrozna noc, lahla som si o 22.30 a do 23.30 som bola 7 krat na zachode cikať neviem čo ten moj maly vystrajal v bruchu, nedal mi spať, stale sa zapieral o mechur a mala som pocit že ma talm štucha s niečim, do toho buchnaty a kopance, stale tvrdlo brucho, do 1.30 hore a potom asi tak každu hodinu, ešte sme boli v noci aj papať jogurt a banán....a o tom čo sa mi snivalo za hovadiny sa radšej navyjadrujem.....
21. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja idem dnes na ctg do nemocnice som zvedava co mi povedia dufam ze mi urobia aj utz aby som vedela ci sa malicky odmotal z tej pupocnej snury ked ju bude mat stale okolo krku budem trvat na sekcii

potom este do skoly a domov pridem okolo pol 8 to uz nieje pre mna uz im v tej skole poviem ze pridem az po porode :wink:
21. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: ja som spala celkom fajn, len s 3 prestavkami :grinning:
aj ja som zavisla na pudingu s jahodami a piskotami, ale moj muz ho uz ani vidiet nemoze :grinning:
inak dnes ma narodky :grinning: tak som mu povedala, ze na veceru ho pozvem a ako darcek nech bere, ze mu porodim syna :grinning:
21. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, a este aj na valentina mame toho roku o darceky postarane, nie? :wink:
21. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak blumka :grinning: no som zvedava, co mozem ja od neho cakat :grinning:
21. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj ja dnes idem na poradnu, som na pol12 objednana, tak som zvedava, co nove.
Noc bola otras, aj ked Adelka bola hore len raz a potom az 6,15 na mliecko a este zaspala do pol8, no ja som nemohla zaspat, ked som konecne zaspala, tak manzel dosiel o 1, som sa zobudila, no a potom som sa uz len prehadzovala, az som to o 4 vzdala a isla si do kuchyne citat az do 5,45. Takze som uplne hotova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale ved na ctg si mozem zdriemnut, dnes si knihu neberiem, a potom si lahnem k malej, asi uz bude spat, ked dojdem z poradne.

drzim palce aj ostatnym na poradni a som zvedava na novinky :slight_smile:
21. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mala olivka je nadherna!!!! Aj ja uz chceeeeeem :dizzy_face:

Vcera som si isla vybavit epiduralku (stretla som sa tam s lolkou :slight_smile: )
no ale nakolko mam vo vsetkom take "stastie" tak epidural mi nepovolili bo v Ruzinove ju robia iba s mezocainom a ja mam na neho alergiu.
Takze sa viac menej rozhodlo o mojom osude :cry: :cry: ze 99,9% pojdem sekciou a pod celkovou narkozou tak asi 4.2. este chcem skusit ci by sa nedalo 2.2 ale asi bude plno.

Boze ja nechcem celkovu narkozu, hrozne sa bojim, a vobec.... nechcem ani sekciu, fnuuuuuuk :cry: :cry: :cry:
21. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
ja som mala tiez rusnu noc, len wc-ko a prevalovanie sa z jednej strany na druhu + prehadzovanie vankusa pod brucho :unamused: no a k tomu uplne desne sny....

supi, no, uz si nevyberies :confounded: jedine, ze by sa mala posledne dni otocila hlavickou dole a isla by si bez EPI. tej celkovej narkozy sa neboj, ja som v nej bola uz 4x a da sa to zvladnut :dizzy_face: a kazda bola ina....to zalezalo od operacie.
21. jan 2010 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supi ja tiez ma naplanovanu sekciu 4.2 a ked som vcera bola na are tak mi tam doktorka hovorila ze spinal je lepsii ako celkova anesteza ..ale ja som sitiez este nevybrala
21. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok