Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
23. jan 2010

idem sa natiahnut, lebo mala mi uplne boxuje v bruchu....asi sa jej nepaci, ze som skrcena pri compe 😕
pekny vecer prajem 😉

zucana
23. jan 2010

😉 🙂 mam

blumka
23. jan 2010

ako ti to tam uz pekne svieti 😉 ake mala viki miery?

suzon78
23. jan 2010

Ahojte 😉

jééééj ahojky ZUCI, tak konečne domka, jémine po tom čo som si prečítala mi až zimomriavky naskočili, chúďa moje, riadne si si toho pretrpela, neviem, či by som ja bola tak statočná ako ty 😔 , hlavné, je že si v poriadku, ty aj malá a že ste to takto krásne obidve zvládli a ste zdravučké. Gratulijem opäť ku krásnej dcérke a aké má už dlhé lásky 😉. Oddychuj pokiaľ sa Ti dá, keď je malá taká spokojnučká a rýchle zotavenie Ti prajem 🙂

suzon78
23. jan 2010

chcela som napísať: že aké má už dlhé vlásky 😉 Vikinka

maminnka
23. jan 2010

Zuci, moja, tak to bol riadny masaker, aj s tymi porodnymi kliestami, ale pomohli.... moj maly bol tiez s rucickou hore, ale slo to bez problemov, pekne zostupil, ozaj vsetko OK, az na to hodinove sitie.
Juj, svoje si si teda odtrpela riadne, mne sa to sitie hojilo asi 2 tyzdne, potom uz som to necitila. Drzim palce, aby si bola cim skor fit!

zucana
23. jan 2010

45 cm a 3110 gramov...dnes mala 2960 gramov...

matka331
23. jan 2010

ahojte...jejeeej zuci tak to je fajn ze ste uz domka... a aj to ze uz mas mliecko ...drzte sa
boze ved odva tyzdne idem na sekiu aj sa toku bojim ale zaroven sa tesiim na malickuu ....

suzon78
23. jan 2010

trochu sa mi nepáči prístup pôrodníkov...aj u nás tiež takto postupujú, že nechajú ženu total vytrápiť a až je na konci so silami volia cisársky...ale nemôžu predpokladať, ako to skončí a i napriek tomu riskujú 😠

cukruska1920
23. jan 2010

Ahojte...babyyyy...tu sa uz rodiiii?? no teeeda...teraz pozeram albumy...zuci gratulujeem... mala je zlatunka...vela zdravicka, nech vam robi len radost...som zvedava ktora budete dalsia babulky...stale na vas myslim... mala som byt jedna z vas ☹

olifcek
23. jan 2010

zuci, parada, rany sa zahoja, malicka bude rast x;o) GRATULUJEM!!!!

ze drobunka? keby Tvoja mamina videla moju malicku, hehe x;o) manzelik ked videl Tvoji Viki povedal, ze wow, aka je velka...x;o) maly tucko x;o) nasa bola ale len o 2xm kratsia, chi, asi bude fakt po tatovi x;o)

i ja som pridala par fotiek x;O)

cukru to pride...mozno uz na vianoce 😵

garonka
23. jan 2010

ahojteeeeee

blumi s pudingom som nadobro skončila, rano som ho varila zas a ja som ho nejedla ale s prepačením žrala tak som ho pekne vyvracala a aj žaludok ma bolel a si mala vidieť môjho draheho či som normalna jesť horuci puding či chcem dostať nejaky zachvat 😔 tak len cely deň dieta ale u maminy už boli lokše, no čo som nepoučiteľna 😅

zuci jaj moja to si prežila toho dosť ale hlavne, že ste s Vikinkou obe v poriadku a želam ti veľa veľa mliečka 😉
no keď som tvoj pôrod prečítala dnes som skonštatovala, že rodiť nejdem 😨
malinka je veľmi krasna babuľka 😵

olif posledna fotka je užasna ako Olivka naťahuje ručky 😵 😵 😵 😵 😵

olifcek
23. jan 2010

gari ja zboznujem tuto 21.01.2010 - je mi krasne 😵 ale tak...paci sa mi to moje dietatko x;o)

som zvedava i na vase uz...zucankina malicka ani neviem, na koho sa podoba...hmmm

garonka
23. jan 2010

olif mne sa všetky fotočky pačia no ta posledna bola uplne užas ako ručky naťahuje akoby niečo chcela 😉

baby nastupila som do nočnej vy ste mali dennu čooooooooo? 😀

garonka
23. jan 2010

baby o 22.00 začínala nočna smena a vy sa flakate 😀
som hladna a neviem čo jesť, len puding už nie a nie a nie 🙄

aussiegirl
23. jan 2010

cha ta prava nocna zacina az po 1.00 😀

olifcek
23. jan 2010

gari jj, aj chcela...aby sme jej dali pokoj a ona mohla spinkat, hehe...x;o) takto dava najavo, ze ju otravujeme x;o) no zaroven sa pri tom fajne ponatahuje x;o)

ja idem asi spat, i ked malicka bude o hodku hore, predpokladam 😅

garonka
23. jan 2010

až po jednej? 😀 lepšie skôr nie? aby po polnoci bolo viac divoko 😀

garonka
23. jan 2010

olif ste to super vystihli ju cvaknuť to su naj momenty 😵 taka je krasnučka 😵

tak pekne hajaj aby si sa aspoň trocha vyspala 😉

olifcek
23. jan 2010

gari malicka v tej polohe zotrva i niekolko minut, hehe 😉 je podarena proste... x;o)

tesim uz na vase pokladiky, velmi, velmi 🙂

no idem skusit lahnut si..i ked nemam rada, ked je to prerusovane 😀

olifcek
23. jan 2010

gari a Ty tu dozri na sovy x;o))

a kde je hajdy? zeby uz? ;o) sely tu dnes bola? sa mi zlievaju dni nejak...

garonka
23. jan 2010

olif moja jo len pekne hajaj 😵
sely sa tu ukazala a aj hajdy som šecko prečítala 😀
ja som zvedava ako zvladnem vstavať v noci k malemu keďže môj drahy spí ako dudok 😀

garonka
23. jan 2010

sovy maju rande alebo buntošili cez deň a teraz dospavaju no ja si ešte počkam ktora tu priletí 😀

aussiegirl
23. jan 2010

zucana gratulujem k malickej, prave som precitala spatne par stran na konovi...inak ten porod ako si opisala...no sila. nechapem naco idu lekari tak casto do rizika a cakaju do poslednej chvile, vsak nie sme v stredoveku. ale hlavne ze ste obe OK, uz zelam len vela mliecka, zdravicka a rychle hojenie 🙂

garonka ty ma s tym pudingom matas 🙂 keby ma nepalila zaha tak ze mi ide odpalit az mandle tak by som si hned uvarila 😝 a este ako vrchol vsetkeho som aj leniva vstat a ist si nieco zobnut..vsak o tretej pojdem preskumat chladnicku 😀

blumka
23. jan 2010

huhuuuu...som doletela 😀
ale nie na dlho..idem spat o chvilku, som zle spala tuto noc...

hajdylca
23. jan 2010

ja sa hlasim do nocnej 😀

garon a tiez hladam co by som zblajzla 😖

blumka
23. jan 2010

dajte pokoj s jedenim...som dnes maximalne prezrata 😝

garonka
23. jan 2010

blumi dlho si letelaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
ja tu budem davať pozor kym nebudem unavena 😀

hajdy no cmuľam hašlerky lebo by ma porazilo ale zaha ma bude paliť to určite a keď neviem čo by som si dala pod zub 😅

garonka
23. jan 2010

blumi čo si dnes len jedla a jedla ?

ja som do seba naladovala 15 lokší s makom 😀

blumka
23. jan 2010

gari, bola tu zas kamoska, navarila fajny gulasik, doniesla kolac, este sme mali aj ten pudingovy kolac co som ja piekla, potom robila este taky zavin z listkoveho cesta a vnutri sunka, syr, kukurica, kecup a take veci...no hybat sa nemozem 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre