• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Katina, moje prve tehu nebolo labuzo, ale bolo uplne ine, boleli ma ine casti tela :grinning: :grinning: panvove kosti ma neboleli, maly ma nekopal do mocoveho mechura, zato som mala problem chodit, lebo ma priserne bolel bedrovy klb. Teraz, paradoxne, vazim o 10 kg viac ako vtedy, ale ten klb ma neboli, klop-klop...

a Blumi, presne ako pies, najhorsie je vstat a zacat chodit, uz ked to rozchodim, tak sa da, ale ta bolest pri vstavani je priserna a o otacani sa v posteli ano nehovorim :confounded: :confounded:
24. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nikto nerodi? :wink:

my sme boli na navsteve na 1,5h, starka ostala s malou, potom sme prisli, osprchovala som ju (vynimocne ja, kedze uz nelezim :slight_smile: a ulozili a teraz ideme pozerat film. Len som este nakukla, ci sa nieco nedeje.

blumi, presne ako pises, aj ja mam take problemy toto tehu, a pri prvom uplne nic. No co, kazde tehu je asi ine :slight_smile:
24. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif, ked Ti mala spinka 3 a viac hodin vkuse, mozes si byt ista, ze sa dobre napapala, teda potiahla si aj zadne mliecko. Inak by bola za hodinku hore.
24. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas ten kon akosi pomaly cvala...uz by s tym mohli nieco spravit :angry:
24. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pribrala pri prvom 14 a teraz mam 13 tak to vahou asi nebude a to vstavanie ani nehovorim to mi uz manzel musi pomahat
24. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif neukazali ale viem ze malickom...ale nefunguje to ked taha...proste musi ona uplne povolit a uz nechciet resp.spat...
a baby kolko budem krvacat?
24. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri Terezke pribrala 22 kg a teraz zatial 17kg, takze vahou to nie je urcite :wink: skor by som povedala ze uz je to na telo vacsia zataz, ked sa musime starat neilen o seba ale aj o deti a tak..a mozno ja telo to inak znasa..
zuci, mozno 2 tyzdne mozno 6 :wink: indivindi
24. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucanka ja som krvacala asi 20 dni
24. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je dnes s tou mrcinou, nemám nervy na to :angry:
24. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz sa to tu zbieha,nocna smena hlasi nastup,co? :slight_smile: babky,ziadna nemate skusenosti s tou bolestou pod lopatkou,pripadne niaky recept proti nej?
24. jan 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a nespala si iba neako nakrivo? Mna dnes tak hlava a krk pobolieva asi aj z oho že som spala dosť nakrivo :rolling_eyes:
24. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja neviem a ako ta to boli? nemas tam zacviknuty nejaky nerv ja ked som mala zapal tak ma to tam tak pichalo
24. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja ti tiez neporadim...
24. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mame hlasiť do nočnej keď ten koň nie a nie ísť :angry:

jani aj mne sa Simonka pači a keby namiesto Tobiho bola baba tak Simonka isti ale drahy by rad Klaudiu :slight_smile:
24. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je s tym konom nejak ide pomaly...
24. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a môj drahy sa smeje, že dnes mame všetky pohotovosť :grinning:

ale fakt to je na nervy že ten koň nejde tak ako ma
24. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ništ dáme na klobásy :grinning: idem do vane lebo ma tu šlak trafí, potom vás mrknem kam ste sa až dopracovali ale vela toho asi nenačítam :wink:
24. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,tak ma to tam pobolieva vlastne uz tak od 5.mesiaca,ale teraz ku koncu sa mi to vyslovene kazdym dnom zhorsuje.. A ako by som dosla na to,ze je to cviknuty nerv? S tym mi ani moj gynekolog neporadi :( aspon ze Simonka ma uspech. Vy ste to nevedeli :slight_smile:) ?
24. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado ja som bola v sprche a hahahahahahaha nevopchala som sa ale zasekla som sa tak kričím na stareho nech mo pomôže lebo bruško mi poriadne tlačilo a on sa rehotal ako kôň :grinning: tak som sa šuľala od smiechu i ja a nakoniec som svojou vahou dvierka na sprche vyvalila :grinning:
no čo jedny dvere fuč :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najlepšie na tom bolo že sme sa tak hlasno smiali až suseda klopala na stenu tak vravím vylomim ešte jedny dvere tak to už bude cely blok v pozore :grinning:
no nič sprchujeme sa provizorne ako v školskych sprchach bez dvierok ale vody mame po celej kupeľni :grinning:
joj čo ja nevyvediem :grinning:
24. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka ja som sa narehotala teraz na tebe ja budem musiet potrebovat zachvilku obuvak do vane :grinning: ale predstav si co si idem dat puding som varila vanilkovy s piskotami a ananas navrch :slight_smile:
24. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, hlavne ze mate dobru naladu :grinning: :grinning: len nevyval susede stenu :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, dikyyy... si ma pobavila :slight_smile: je mi naprd, tak aspon volaco pozitivne
24. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo aspoň mate šou a smejem sa i ja a rano mužík dvierka odnesie pekne krasne pred kontajner a kupuju sa nove som ich komplet vylamala :grinning:

ide koň hijooooooo

mami a čo že nem naladu? ale chrbat ma bolí to nevadí? ale modrinu nemam :sweat_smile:

kati papaj puding a myslí na mňa ja si dam rano ovsene vločky :slight_smile:

blumi ta suseda nas normalne načuva alebo čo joj ale to nemalo chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katina, obuvak do vane :slight_smile: ale z tej vane nie a nie vyjst von :slight_smile:
24. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari suseda asi nema co robit a chyba jej vzruso :slight_smile: ja som uz spapala puding no ale tie tlaky s tou hlavickou ako mi tam dolu maly naraza normalne tu hykam
24. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari a ako ťa vyprošťoval obuvákom alebo ťa namazal olejom aby si sa lepšie šmýkala? :grinning: :grinning: :grinning: Ja som si tam super poležala :wink:
24. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gari, suseda zavisi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
asi tak martinka idem sa osprchovat uvidime co to da dufam,ze ma este vana udrzi lebo ked tak skocim tak tak cudne vrzga :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok