• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
jaj alex aj ja by som sla to môj pôvodny plan urcite nevyjde co som chcela rodit ze 22.2. :grinning:
24. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa veľmi pači ako sa cely zvali na pravu stranu a urobí sa mi taka špicata veža ale to mi vtedy aj bruško stvrdne no smiešne to je
24. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem datum 3.2 to ma moja neterka 5 rokov a ona sa nevie dočkať kedy bude kočíkovať maleho :dizzy_face:
24. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie s tymi kostami je to vtedy ked lezim a nepohybujem sa a ked mam vstat v noci na zachod,alebo sa otocit no horor je suviks garonka ja mavam vacsinou sladke ranajky dnes som mala sisky
24. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a garonka podla menzesu mas aky termin?
24. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja idem asi na liči alebo jablčko alebo čo by som si dala?
24. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati chceš počuť čo som mala na raňajky ja? tak dva sladke rožky s maslom, dva croasanty seven days, potom jogurt a hneď zatym čajík pre tehotne, potom tabletky a bolo mi malo tak som zjedla tri banany s piškotami
a na obed som si dvakrat naložila polievku a dvakrat francuzske zemiaky ja vôbec nechapem čo dnes mi je :sweat_smile:
24. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado mrkvuuuuuuu si daj :grinning:
24. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mate niektora kupene lehatko vraj je to dobra vec do 1 roka, ked chcete mat dieta pri sebe napr v kuchyni ked varite,ale rozmyslam ze to my bude stacit aj sedacka vajicko na takuto prilezitost
24. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 37+2 podla PM
kati podľa ms som 16. 3 podľa koňa som 12.2 a podľa utz je maly o dva týždne veľky to mam ako chapať že kedy porodím? :confused:
garonka a kde to do teba ide :grinning: ja som zjedla dve sisky a potom asi za hodinku banan keby som zjedla to co ty tak mam za chvilu 120 kil
24. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja chodim na stranku http://www.tehotenstvo-academy.sk/ a tu to pekne vypocita ked si tam zadate posledny termin menstruacie tam mi akurat ukazalo ze zacinam 37 tyzden aj je tam pekne rozpisane kolko by malo dieta asi vazit a meriat...
24. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon ty máš ale apetít :slight_smile:

katina my máme lehátko :slight_smile:
24. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkvu nemám lebo som ju včera požrala. A to lehátko je super vecička . Male som aj pri malom ale to sa nám až rozpadlo tak už mám aj kúpeneé ďalšie. Ono to vajíčko keď je bábo už väčšie nechávaš len v aute a nebude sa ti ho chcieť nosiť stále, teda mne by sa nechcelo :wink:
24. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je alex vsimla som si v albumiku ake mas pekne :slight_smile:
24. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no svokrovci nám kúpili, ale vyberali sme si sami. Kamošky ho majú a je super, že je až do 18kg.
24. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este chvilku a koncim nocnu zmenu zajtra vstavam maly ide do skoly tak musim mojich chlapov vyprevadit :slight_smile:
24. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex myslim ze som take videla aj v draciku ak sa nemylim fakt je pekne no musim povedat aj ja svokrovcom nech kupia :slight_smile:
24. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, v dráčiku ho kupovali, lebo v alltoys ho nemali.
24. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado a to čo si dnes davala do polievky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keď mrkva je v tvojom žaludku :grinning:

alex supiš lehatko a kde ho svokrovci kupili? bolo drahe? veľmi suprove je :wink:
24. jan 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja neviem dokedy potiahnem nočnu môj mm si bavka hry na notebooku, hruškovička pri ňom a stale sa rehoce ako som dopadla
ja si len chrbat podopieram kojeneckym vankušom a čumakujem do telky ide na jojke ta komedia ťažko zamilovany :grinning:
24. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj ja to mam na joj co to dievca je take tucne a on ju vidi taku chuducku :slight_smile:
24. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do polievky ešte čo to ostalo, tam dávam takú väčšiu ale na jedenie iba takú malú a tenučkú, lebo ostatné sa mi zdajú horke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala kiwi vecer a nemala som to robit zase kyselina
24. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som papala grep :slight_smile:

garon stálo okolo 70 eur.
24. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj vy ťažké romantičky, ja tu na pc hrám malého hry a rozmýšlam že vás opustím, lebo mi neako ostalo ble od žalúdka a to som si ešte ani nič nedala a už si asi ani nedám
24. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz tvrdne brusko idem sa na chvilku vystriet zatial dobru nocku ak budem vladat este sa ozvem
24. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado hladovať si dnes chcela? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
i ja bavkam hry na notebooku i havo mi tu vychrapkava, no idyla :slight_smile:
24. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dobrú :slight_smile:
24. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok