Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
24. jan 2010

jaj alex aj ja by som sla to môj pôvodny plan urcite nevyjde co som chcela rodit ze 22.2. 😀

garonka
24. jan 2010

mne sa veľmi pači ako sa cely zvali na pravu stranu a urobí sa mi taka špicata veža ale to mi vtedy aj bruško stvrdne no smiešne to je

garonka
24. jan 2010

ja chcem datum 3.2 to ma moja neterka 5 rokov a ona sa nevie dočkať kedy bude kočíkovať maleho 😵

katina2209
24. jan 2010

najhorsie s tymi kostami je to vtedy ked lezim a nepohybujem sa a ked mam vstat v noci na zachod,alebo sa otocit no horor je suviks garonka ja mavam vacsinou sladke ranajky dnes som mala sisky

katina2209
24. jan 2010

a garonka podla menzesu mas aky termin?

granado
24. jan 2010

a ja idem asi na liči alebo jablčko alebo čo by som si dala?

garonka
24. jan 2010

kati chceš počuť čo som mala na raňajky ja? tak dva sladke rožky s maslom, dva croasanty seven days, potom jogurt a hneď zatym čajík pre tehotne, potom tabletky a bolo mi malo tak som zjedla tri banany s piškotami
a na obed som si dvakrat naložila polievku a dvakrat francuzske zemiaky ja vôbec nechapem čo dnes mi je 😅

garonka
24. jan 2010

granado mrkvuuuuuuu si daj 😀

katina2209
24. jan 2010

baby a mate niektora kupene lehatko vraj je to dobra vec do 1 roka, ked chcete mat dieta pri sebe napr v kuchyni ked varite,ale rozmyslam ze to my bude stacit aj sedacka vajicko na takuto prilezitost

granado
24. jan 2010

ja mám 37+2 podla PM

garonka
24. jan 2010

kati podľa ms som 16. 3 podľa koňa som 12.2 a podľa utz je maly o dva týždne veľky to mam ako chapať že kedy porodím? 😕

katina2209
24. jan 2010

garonka a kde to do teba ide 😀 ja som zjedla dve sisky a potom asi za hodinku banan keby som zjedla to co ty tak mam za chvilu 120 kil

katina2209
24. jan 2010

inak ja chodim na stranku http://www.tehotenstvo-academy.sk/ a tu to pekne vypocita ked si tam zadate posledny termin menstruacie tam mi akurat ukazalo ze zacinam 37 tyzden aj je tam pekne rozpisane kolko by malo dieta asi vazit a meriat...

alex
24. jan 2010

garon ty máš ale apetít 🙂

katina my máme lehátko 🙂

granado
24. jan 2010

mrkvu nemám lebo som ju včera požrala. A to lehátko je super vecička . Male som aj pri malom ale to sa nám až rozpadlo tak už mám aj kúpeneé ďalšie. Ono to vajíčko keď je bábo už väčšie nechávaš len v aute a nebude sa ti ho chcieť nosiť stále, teda mne by sa nechcelo 😉

katina2209
24. jan 2010

je alex vsimla som si v albumiku ake mas pekne 🙂

alex
24. jan 2010

no svokrovci nám kúpili, ale vyberali sme si sami. Kamošky ho majú a je super, že je až do 18kg.

katina2209
24. jan 2010

este chvilku a koncim nocnu zmenu zajtra vstavam maly ide do skoly tak musim mojich chlapov vyprevadit 🙂

katina2209
24. jan 2010

Alex myslim ze som take videla aj v draciku ak sa nemylim fakt je pekne no musim povedat aj ja svokrovcom nech kupia 🙂

alex
24. jan 2010

hej, v dráčiku ho kupovali, lebo v alltoys ho nemali.

garonka
24. jan 2010

granado a to čo si dnes davala do polievky? 😀 😀 😀 😀 keď mrkva je v tvojom žaludku 😀

alex supiš lehatko a kde ho svokrovci kupili? bolo drahe? veľmi suprove je 😉

garonka
24. jan 2010

kati ja neviem dokedy potiahnem nočnu môj mm si bavka hry na notebooku, hruškovička pri ňom a stale sa rehoce ako som dopadla
ja si len chrbat podopieram kojeneckym vankušom a čumakujem do telky ide na jojke ta komedia ťažko zamilovany 😀

katina2209
24. jan 2010

ano aj ja to mam na joj co to dievca je take tucne a on ju vidi taku chuducku 🙂

granado
24. jan 2010

do polievky ešte čo to ostalo, tam dávam takú väčšiu ale na jedenie iba takú malú a tenučkú, lebo ostatné sa mi zdajú horke 😝

katina2209
24. jan 2010

ja som si dala kiwi vecer a nemala som to robit zase kyselina

alex
24. jan 2010

ja som papala grep 🙂

garon stálo okolo 70 eur.

granado
24. jan 2010

jaj vy ťažké romantičky, ja tu na pc hrám malého hry a rozmýšlam že vás opustím, lebo mi neako ostalo ble od žalúdka a to som si ešte ani nič nedala a už si asi ani nedám

katina2209
24. jan 2010

mne uz tvrdne brusko idem sa na chvilku vystriet zatial dobru nocku ak budem vladat este sa ozvem

garonka
24. jan 2010

granado hladovať si dnes chcela? 😀 😀 😀 😀
i ja bavkam hry na notebooku i havo mi tu vychrapkava, no idyla 🙂

alex
24. jan 2010

kati dobrú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre