Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kika58
25. jan 2010

super martinaj, moja zena 😀 😀 😀 lebo ja si naozaj myslim, ze ja budem rodit az v marci 😵 😵 😵
no ja som este neni pripravena na porod este by som nechcela rodit, tak mozno o tie dva tyzdne 😅
keby sa to dalo urcit to by bolo fajn
inak ja si ten cajik davam rano asi tak 3 dl ale buduci tyzden asi pridam dalsie 3 dcl poobede

martinaj
25. jan 2010

ja som ho zacala tiez pit 2x denne 🙂

katina2209
25. jan 2010

Martinaj ja byvam priamo v BA no ako vidim budem musiet pit aj ja 2 krat denne a martinaj kde budes rodit?

lucinka13
25. jan 2010

Ahojte dievčatá,
ja som z marcoviek, len sa chcem opýtať či vám dávajú v nemocnici ten záznam CTG ked chodíte na pásy. Mne ho nedali , tak neviem či zabudli alebo tam mám volať.

Dakujem

kika58
25. jan 2010

tak dufam, ze nam tie cajiky aj k nieco pomozu 😀 😀 😀
inak moja sestra byva v Raci ak ste niektora odtial, a ma uz dve krasne dievcatka 😅 😅 a velmi mi chybaju ze su tak daleko odo mna ☹
ale je moc dobre ze si tu aspon takto mozeme popisat a poradit, ze je niekto kto zaroven preziva to iste 😔

martinaj
25. jan 2010

kati ja v ruzinove 🙂 mam to najblizsie a aj Vercu som tam rodila 🙂 tusim aj ty ides tam, nie? sa stretneme 😀
kika nebyvam v raci 😅

martinaj
25. jan 2010

lucinka ja som este nebola, tak neviem..... 😖

katina2209
25. jan 2010

marti tak to sa tam stretneme aj ja tam budem a komu chodis do poradne teraz uz v ruzinove a das si zazmluvnit lekara?ja som tam tiez prveho odrodila, kika ani ja nie som z race som z vrakune

kika58
25. jan 2010

ani ja som este nebola idem az v stredu, takze tiez neviem...

katina2209
25. jan 2010

ja som tiez este nebola na tych pasoch...

martinaj
25. jan 2010

kati ty si z vrakune 😨 ja z dolnych honov 😀 a vo vrakuni mam rodicov, chodim tam casto 😀
ja idem do nemocky 1x vo stvrtok do dveri 23. nikoho si nezazmluvnujem 🙂

olifcek
25. jan 2010

kati toto mozu ovcie kiahne sposobit? glg...nie, mna po porode kosti prestali boliet veru x;o)

martinaj super 😉

olifcek
25. jan 2010

fakt to uz natahujete...sup, sup, rodit, kazdy den aspon jednaaaa 😉

blumka
25. jan 2010

jaaaaaaaaaaa uz chcem, ale ked to dieta akosi nechce ist von 😀

zoska
25. jan 2010

kati pijem 1 cajova lyzicka na jednu salku (250ml) 😉 od vcera pijem 2 krat denne

lucinka, mne ten zaznam tiez nedali, oni si ho nechavaju...mne dali len spravu, ze vsetko je v norme 🙂

olifcek
25. jan 2010

Juliiii, pooood vooon, pooood, uz mozes x;o)

zoska
25. jan 2010

vy co chcete furt rodit? 😀 ved februar 2010 😀 😀

lucinka13
25. jan 2010

Zoska , dakujem 🙂

katina2209
25. jan 2010

martinaj tak z dolnych honov len uz to tak nikto nevola tak preto som napisala vrukunu byvam blizko toho zdravotneho strediska 🙂 ja idem tiez vo stvrtok ale neviem ake cislo dveri je to musim pozriet hned na internete a kde chodis s malou doktorke ja si potrebujem vybavit detsku doktorku a neviem ktora je dobra ku ktorej mam ist...
No Olifcek ovcie kiahne su hnusny virus...

katina2209
25. jan 2010

Vsak februar ale Zosi tie bolesti uz aby to bolo....

blumka
25. jan 2010

olif, nezabera 😀 😀 😀 uz ju vcera aj Terezka volala a nic 😀
zajtra idem na monitor, tak sa popytam na termin...keby som uz aspon datum vedela tak by som mohla dni skrtat v kalendari 😀

katina2209
25. jan 2010

blumi to to budes vediet dopredu ze ty ides cisarskym?

suzon78
25. jan 2010

Ahojte 🙂

luci, mne ho dávajú vždy, potom s ním idem za primárom, ten ho pozrie zapíše naň dáke hodnoty, zrejme priemerné, povie, že všetko je OK a vráti mi záznam späť, všetky mám v knižke. Tak, ale neviem, ako je to u Vás, pre istotu sa opýtaj...mne všetko nechávajú v kniže, tehotná by to mala všetko so sebou nosiť, aj moja doki si do mojej veľkej karty zakladala len kópie všetkých mojich vyšetrení..

no ja som včera večer prvý krát mala takých poslíčkov, vystrelovalo mi to až do krížov, bolesť ako pri menzese, potom ma začalo bolieť brušino, normálne som cítila, ako si maternica cvičí sťahy, našťastie po pol hodke to prešlo, fuj, ale som sa vyplašila i dýchalo sa mi ťažko, pri pôrde to musí byť iná fuška s tým dýchaním 😒

blumka
25. jan 2010

kati, ja uz mam cisarsky isty, takze cakam na datum... 😉

suzon78
25. jan 2010

blumi malú máš stále KP? Či aj keď sa otočí musíš ísť cr, pretože si i pri Tete mala cr?

ewelyne
25. jan 2010

kati, no na ustach mam a na prsnom svale vrchnom... 😠 takze nic moc...
to vasmu malemu zistili po tom, co prekonal kiahne? A lekari to ako potvrdili, ze to je z kiahni???? ... to co uz je.... 😒 😲 😔
a teraz ako? je to v poriadku?

baby, od kt. tt. je to ok porodit?

zoska
25. jan 2010

ewe mne povedal doktor min. tyzden, ze uz sa mozem chystat na porod, ze mala je plne vyvinuta a placenta dozreta 🙂 takze u mna je to od 36tt

ewelyne
25. jan 2010

zoska, hmmm... idem ja tento tyzden prvykrat do nemocky sa hlasit, tak uvidime...
inak ja som mala uuuplne prvy termin tiez 21.2. 😉

katina2209
25. jan 2010

Ewe ano potvrdili ze z kiahni sa mu to spravilo 2 tyzdne po kiahniach dovtedy nic nemalo moje zlatko,ale chvalabohu to ma uz dobre akurat vo stvrtok ideme s nim na krv na kontrolu ma iba malo zeleza ale to je uz v pohode ewe v 38 tyzdni rodit je uplne normalne vsetko uz ma dieta vyvinute a je pripravene moja svagrina rodila v 37 a uz bolo vsetko v poriadku vahu mala 34OOgr a 5O cm no krasa

ewelyne
25. jan 2010

katina tak je dobre, ze je uz oki...a ako dlho to mal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre