• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
alex, no, ja som tiez moje este neskusala, predavacka mi poradila toto cislo, tak uvidim....mozno, ze aj mne budu male :confused:
25. jan 2010 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie sietkove sa doooost natiahnu, aj ma mam L, takze to vam musi stacit vsetkym, hehehehehe
25. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie sieťové sa v pohode natiahnu, ale tieto sú dosť pevné.
Lolka ja som si kúpila dve balenia a jedny som si rozbalila, na skúšku, tak 9 ks mám zabalených ešte, keby ti tie tvoje neboli, tak ti dám tie moje. Ale tebe určite budú aj tie tvoje, ty si taký prútik.
25. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminka, sietkove ano, len tie papierove asi az tak nie :confused:

baby, zajtra mi idu trhat ten hnusny zub bolavy :confounded: ale uz aspon budem mat pokoj.
25. jan 2010 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, bola som a zajtra idem opat... ja som sla k drobnemu... v utorok... lebo jeho poznam z utz... taky starsi pan, ale inak srandicky, srandicky... prezrel ma zo spodu a sestricka normalne moc a tlak mi skontrolovala... este mi vzal ster na streptokoka, ktoreho uz mam sice potvrdeneho, ale ze dame este raz a tiez mi vzali krv na obraz a kvoli epi... lebo na obraz mi uz davno nebrali... tak sa modlim, aby som mala dobre zelezo... :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex, no ja chodim do Antolskej na poradnu Dr. Havaldovi. a ty?
25. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenica ja by som chcela ísť k Oravcovi, toho poznám. Mohla by si mi zajtra prosím pozrieť, kedy by mal ordinovať?
25. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam XL lebo na môj kufor L boli male :confused:
a to koľko tych gatiek treba? lebo v deň pôrodu ich nemôžme mať na sebe aspoň u nas v nemocke zakazali
25. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok alex :wink:
25. jan 2010 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, ja mam 5ks papierovych a 1 sietkovane, to by malo na nemocku stacit a doma uz chcem mat bavlnene.
25. jan 2010 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
januska, ja som ešte nebola na Antolskej.
25. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka inak ja tiež ľutujem, že som si nedala zub vytrhnúť. Minule ma tak potrápil, že som celú noc nespala. Nabehla som ráno k zubárke a ona mala dovolenku. Odvtedy ma už ale nebolí, tak to nechávam tak.
25. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka tak to si ešte kupim v lekarni lebo mam len v krabičke 3 kusy tak to mi bude ešte treba :confused:
25. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lolka,
tak to drziiim palce!

Alex, ja sa do poradne chystam v piatok.
25. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nocne sovy ja si beriem troje sietkove ale mam s a tie sa natiahnu na obvod bokov 100 az 120 a beriem aj bavlnene keby sme boli dlhsie ako 3 dni v nemocnici no nemyslim si lebo teraz ked je taky natresk tak to skoro vyhanaju domov :slight_smile:
25. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garon, no to by som sa pozrela, ze by mi zakazali mat nohavicky na sebe... co mi ich strhnu zo zadku? :grinning:
25. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami že strhnu :grinning: :grinning: :grinning:
u nas v nemocke v deň pôrodu nedovolia tie nohavičky len vložku medzi nohy a hotovo a ja sa pytam sestričky a keď mi vypadne? tak sa usmiala moja zlata to budete cely deň len ležať ahaaaaaaaa :confused:
25. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex... info:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3645144#navigator

inak, vraj aj ked sa chysta vizita, tak gatky dole... :wink: vraj su na to lekari alergicki...
25. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, mna ten zub bolel v novembri, nejako mi to opravila a minuly tyzden ma bolel opat, piatok zubarka a cez vikend Paralen :confounded: momentalne neboli, ale viem, ze by sa coskoro ozval :confounded: a ked uz bude mala, tak nebude tolko casu :unamused:
maminka, dik :dizzy_face: snad tam zajtra aj neporodim :grinning:

kati, zevraj v Ruzinove nechavaju 4 plne dni (den porodu nepocitaju) :sweat_smile:
25. jan 2010 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, clovek si da jeden den pauzicku od netu, a potom nestihaaaaa...

inak alex v piatok som bola cvicit u p. Hrabcakovej a bola tam jedna tehula, co ma take iste priezvisko ako Ty, a termin v maji, Ti nejaka rodina?

ja som si objednala cez net take papierove XL, ale este som ich neskusala, snad budu ok, mam aj 2 sietkovane, od svagriny, ze jej boli uzke na stehnach, tak snad ja si ich prepcham....

mami vraj v nemocniciach neradi vidia nohavicky... ale ja si vlozku bez nich neviem predstavit... co si ju budem rukou drzat ked pojdem na wc?
25. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lezat? po 6 hodinach donesu dieta a som dolezala... ale tentokrat si malu asi vypytam asi aj skor, ak nebudem vysilena, lebo po prvom porode som aj tak nemohla vobec spat, tolko som mala v sebe adrenalinu...
25. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenica ďakujem. Takže buď v pondelok, alebo v piatok. No v pondelok si idem pre tie výsledky streptokoka ale keby som to stihla, tak by som skočila potom aj s výsledkom. Keď nie, tak potom v piatok pôjdem.
hajdy, to bola moja švagriná :wink:
alex, v pondelok s nim ma hammerova, ta mala dnes tu prednasku a vyzerala milo...
25. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda alex to budete mat tolko detureniec v rodine :slight_smile: to budes mat super, ze budete mat v pribliznom veku babenka... nejdes v piatok cvicit? je este jedno miesto volne... teda ja som sa optimisticky prihlasila, inak minule som uz mohla aj skusat tlacit...
25. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo leni presne neradi vidia na vizite gate ale mohli by byť trošku ohľaduplní nie? ako si mame tu vložku udržať? a stale si ju budem pod perinou iba opravovať aby sa nešmykala, no ešteže ja mam lepiace podložky na posteľ tak nech tam špinim no :grinning:
ako kedy lolka svagrina rodila pred 2 rokmi a tiez bol natresk a isla po 3 dnoch domov tak som zvedava co bude teraz :slight_smile:
inak ked som rodila prve tak sme nesmeli mat nohavicky a to pride vizita treba vlozku vybrat a pekne roztiahnut nohy oni pozru ako sa hodi je to inak uzas ked sa tam nahrnu este aj nejaky medici co sa ucia
hajdy, my ideme zajtra na kurz k Hrabcakovej :wink:
maly sa este nepyta von ?

no, ten prvy den po porode sa budeme asi minimalne pohybovat a ked dojde navsteva, tak nahodime gatuse :grinning:
25. jan 2010 o 22:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne si myslim, ze tie sietkovane nohavicky nijako nebrania hojeniu rany. Nosili sme ich tam vsetky, davali sa dole akurat pred vizitou. Smatlat po chodbe s kyvajucou sa vlozkou medzi nohami nemienim.
25. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hajdy, jej sestre sa teraz v decembri narodila druhá kočka, takže majú už doma dve baby, teraz vo februári ja budem mať Jakubka a švagrinka v máji Simonku. Budeme kočíkovať spolu, tak sa teším.

Cvičiť ja už nie, som lenivá :grinning:
25. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok