• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
hajdy, dobru nocku . :wink:
26. jan 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemne sledovanie :slight_smile:
dobru potom ked pojdes :slight_smile:
26. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...
idem s malou k lekarke potom na monitor, potom vybavovat s manzelom nejake veci takze sa pravdepodobne ukazem az poobede...tak sa drzte a ak niekto ide rodit, tak vela stastia :wink:
26. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
Tak blumka vela stastia a tesime sa na novinky z monitoru :slight_smile:
Adelka dnes isla po tyzdni do jasli, takze sme so svokrou same, ideme pozriet dolu do mesta, chcem dokupit plienky, mlieko a pod.veci, nech to maju v zasobe, ked odidem do nemocky.
A vy ako, nikto nic? :wink:
26. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam dnes poradnu tak som zvedava ci sa uz Dr.konecne rozhodne co so mnou alebo mi zas povie uvidime nabuduce :angry:
Citat vas citam len sa mi akosi nechce pisat... uz som hrozne nemozna, odpocitavam minuty, uz ma to fakt nebavi :rolling_eyes:

Kati napisala som ti IP ohladne tej pediatricky.
Baby takze tie co ideme to Ruzinove pribalte si spacaky a karimatky :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava do Ruzinova
26. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky...
snáď píšem do tej správnej témy :slight_smile: ...
Martuška (MartluaNR) Vám všetkým oznamuje, že dnes v skorých ranných hodinách sa jej narodil milovaný synček Lukáško (49cm, 3590g) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pa OLI
26. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, olusha, tak ze gratulujeme k Lukaskovi a prajeme len to naj a vela mliecka :dizzy_face: Maly ma krasne miery, macko je to :wink:
26. jan 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supi, no ja tiez uz pocitam minuty a popritom mi svokra lezie na nervy, lebo ma stale poznamky, ze kedy uz pojdem a pod., do toho svokor vola zo Sk, ze ci este stale som doma, no otras. Este ze nasi nevyvolavaju.
Mama ma dnes operaciu zlcnika, tak dufam, ze bude vsetko ok :unamused:

ewe, bola si vcera u toho dr, dali ti nejaky krem?
26. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som si istá, nechodila sem na začiatku s vami Miroslava89?
26. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatimuska, ja neviem, pozerala som do tabulky co mame, ale nie je tam... mozno sa len nezapisala...
ma uz :dizzy_face: :dizzy_face: babo??? :dizzy_face:
26. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my sme boli dnes na UTZ, maly je presne taky ako ma byt :slight_smile: vazi cca. 2830g :grinning: hura bude mensi ako Veve :grinning:
dnes som sa zobudila so strasne opuchnutymi rukami :rolling_eyes: namiesto prstov mam klobasky....
26. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olusha, dikes za info :wink:
Martuske balhozelame a Lukasko vitaj na svete :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
asi ta metla priletela :grinning: ako pisala vcera rano, ze caka :grinning: supeeer.

tak a dnes kto rodi? :grinning:
26. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jeee martuly gratulujeme,prajeme vela zdravicka a mliecka, nezabudni dat foto, supi dakujem aj som ti odpisala do IP
26. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze martu predsa len to ma zasebou? juj a aky valibuk...parada...GRATULUJEEEEM
26. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

:slight_smile: takze martula si to privolala :grinning:
gratulujeeem, Lukáško má krásne miery..tak vela zdravícka
26. jan 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewelyne....už som našla patrila k januárovkam, ďakujem....nie vtedy v 19 tt, potratila dvojičky...teraz patrí k nám, júnovkám..a nie je to dobré, ďakujem
26. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej martu gratulujeme :grinning: a vela zdravicka a mliecka prajeme :slight_smile:
tak baby a uz sa to naozaj moze rozbehnut :grinning: ktora je dalsia?
26. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ranko

jej martu blazoželam, želam veľa zdravíčka a veľa veľa mliečka :dizzy_face: Lukáško ma krásne miery :wink:

no kto bude ďalší na rade? ja idem rano na poradňu na monitor a odniesť dokimu vysledky no len aby som nebola na rade i ja :confused: a ja chcem ešte počkať :confused:
26. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to počkajme garonka este vsak sme februarovky :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati presneeeeeeee ja by som do toho 3.2 alebo 12.2 chcela byť 2 v 1 ale ak doki uvidí vysledky neviem neviem :confused: ale ho presvedčím :grinning:
26. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatimuska :pensive: juuuj smutne...

maculik, diky, opatrne behaj po tych obchodoch :wink:
muzik bol pre recepty a mam vsetko mozne :wink: takze bude dobre :wink:

blumi a ty tiez, pomaly a opatrne :wink:

..teda ked sa nechystate dnes rodit vy :grinning:
26. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no ok teda pockajme do buduceho tyzdna :grinning:
26. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska, ideme si aj my privolat tu metlu? :wink: :grinning:
dnes sa mi asi nechce este ... a k tomu maly je este infekcny, takze by som chcela, aby sa z toho dostal a tak...
inak by musel ist k babke 500 km daleko a to by mi srdce asi puklo...
26. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence kde sa hrabete? :slight_smile: pozrite sa na moj tyzden a malinkej sa von akosi vobec nechce :wink: nic, pohoda, klidek...ktovie dokedy bude v brusku :slight_smile:
26. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jja :grinning: no, skusala si horuci kupel ? :wink:
26. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ew, veru skusala, uz som vcera aj podlahu umyvala kolenacky, aj schody, aj som si pochodila hore dole schodmi.... :unamused: a mala nic, pokopka si ...asi sa jej nepaci zrazu vela namahy a potom je kludna :sunglasses:
26. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skoricu a sexik si skusala? :grinning: sice u mna pri prvom nezabrala ani svatena voda .... :angry:
26. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu sa mi zacina letny semester a to som spoluziakom slubovala ze na ten uz pridem sama...no asi nie :grinning:
26. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sexik ano, ale o skorici som este nepocula....co s nou?
26. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok