Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
26. jan 2010

supi a ty ides cisarskym mne este monitor nerobili to robia kazdemu? Ja idem len na utz na prietoky vo stvrtok 🙂 inak do ruzinova baby aj vy nosite moc povedali mi ze mam doniest v skumavke tak este zohnat tu skumavku,lebo ziadnu mi nedali

vejinka
26. jan 2010

ahojte dievcata tak velice gratulujem zucane....krasne babatko ma prajem vela mliecka a radosti 😉

vevoncek
26. jan 2010

maminnka to som už aj ja počula takéto finty na zaspávanie detí že pustiť nejaký zvuk a dieťa to tak ukľudní že zaspí ale musí byť taký monotónny ako napr zvuk vysávača najskôr som si myslela že to nemôže fungovať ale teraz si to už nemyslím

martinaj
26. jan 2010

jej kati, ze pises, skoro som zabudla na skumavky... musim kupit 😠 vobec mi nepovedali, ze moc treba, az teraz ako to citam, som si spomenula, ze pri malej som nosila....

maminnka
26. jan 2010

Alex,
konecne som sa dovolala lekarovi, co ho chcem mat pri porode, tak sme sa dohodli do poradne, idem az v pondelok. Snad to bude ako pred 3 rokmi a vzdy sa dohodneme na presny cas na vsetky vysetrenia a nebudem musiet cakat hodiny v cakarni.

katina2209
26. jan 2010

A skumavky maju aj v lekarni Mati?

martinaj
26. jan 2010

ano mali by mat 🙂

katina2209
26. jan 2010

Maminka mi akurat zobrala maleho na plavanie,lebo ma divne boli podbrusko a mam take tlaky asi si budem musiet na chvilku lahnut

lenica81
26. jan 2010

cafte, som spat od pediatricky... vyzera vcelku velmi milo a privetivo... 😖 tak hadam bude fajn...

zuci, mala je riadny sibal, ale zlatucka je...

supi, ked je tusak, treba sa zbalit... inak, ze kontrakcie vs. pocit hladu 😀 😀 😀

mami, pri nasom vysavaci by nezaspal nik... ako keby chcel odletiet... furt si z toho robim srandu... 😅

inak, ja som bola vo stvrtok na utz a tiez tam bola taka starsia pani a tehotna... tiahlo jej urcite k 40... a vyzerala viac vystrasena ako ja... 😉 a evidentne bola tehotna 1x... 😉 lebo kukala jak puk na sestricku, ked jej vselico vysvetlovala... ale drzim palce takym zenam, ked si to dieta velmi zelaju a nevadi im ten rozdiel... 🙂 podla mna to chce vela odvahy...

martinaj
26. jan 2010

leni ty dnes nejak menis fotky 😀

blumka
26. jan 2010

mojej kamaratky dcerka zaspava pri pustenom digestore 😉 ja som terezke obcas pustila na budiku zvuk oceanu alebo dazda

lenica81
26. jan 2010

kati, mne v poradni davali u sukromnika, a ako som dosla do nemocky tak sa pytam, ked mi moc skontrolovala, ze kam s tou skumavkou a ona ci mam dalsiu a ja ze nie, tak si ju nechajte... tak ju pouzivam opakovane... 🙄 holt slovenske zdravotnictvo...

mami, ja som cakala max 30 min, a to preto, lebo doktor dosiel neskor, takze to nebolo take zle... a koho si si nakoniec vybrala...

martinaj
26. jan 2010

verca ked chce spat, tak zaspi na hocijaky rachot 🙂 ale zvykneme jej pustat podhradsku 🙂

lenica81
26. jan 2010

martinka, uz aj vcera som chcela tuto, ale bola obrovska, tak mi mangel dnes poslal fintu fň, aby som ju mohla zmensit a pridat... to preto...

ja na to uspavanie skusim kolotoc... hadam pomoze... ked nic, este mam vyber vaznej hudby... 😀 😀 😀

zucana
26. jan 2010

cafte babce som si pospala 40 minut 😀
maminka mi zehli a ja nahadzujem do tabulky vikinkin rezim nech viem ako sa to posuva...
inak k tomu veku tu zeny vacsinou rodia po 35...lebo si to nemozu dovolit skor aj kvoli zamestnaniu..vlastne na kurze som bola najmladsia...
pocujte chcela bych radu...chcu prist pozriet malu kamosi muzovi a maju male deti cca.3 rocne....pocula som,ze s malymi sa nema chodit ne navstevu ale aj keby sa len pozreli tak radsej nie?
jeej vejinka je opat tehu 😉
a dakujem baby
keby ste vedeli ake ksichtiky robi...a davam ju ako som tu citala potom po pape na moju hrud bruskom a ona uz normlane zdviha hlavicku a ona sa sama otaca....

blumka
26. jan 2010

zuci, ja by som urcite pocas sestonedelia neprijala ziadnu navsetvu a uz vobec nie s malym dietatom...moze byt chore a nemusis o tom vediet a malinka je este velmi nachylna, nema ziadnu imunitu

supi
26. jan 2010

kati mne monitor robili dnes 1x a v piatok by som mala mat dalsi a mal by tam byt aj Dr. a snad mi uz da termin sekcie. Zatial ju mami istu na 99%
A na moc treba kupit svoje skumavky, normalne v lekarni, stoja nejak 40 centov...

martinaj
26. jan 2010

zuci, vikinka je este malinka na navstevu deti... ja by som tak po mesiaci asi dovolila 😖

supi
26. jan 2010

ja som uplne nemozna, neviem co si mam balit, kazdy tvrdi nieco ine... co ale urcite nebudeme potrebovat do ruzinova su vlozky... ked mi dotocili monitor tak mi dali vlozku aby som si nou brucho utrela 😀

martinaj
26. jan 2010

supi oni tam pouzivaju vlozky snad na vsetko 😀

vejinka
26. jan 2010

no u nas bola segra dva dni po prichode z porodnice aj s detmi ale som trpla aby daco nedoniesli a len z dialky som im ho ukazala..a len par minut 😉

maminnka
26. jan 2010

pouzivaju tam vlozky na vsetko okrem toho,m an co su urcene, preto si pacientky musia nosit so sebou 😀

zucana
26. jan 2010

no ved hej....len ma vytocilo ze do nemocky prisiel jeho kamos s 2 deckami...a este ich aj do izby pustili...jedno malo 2 roky a jedno 4 roky...ale boli len sekundu tak snad je vsetko ok....dobre nezodpovedni...

teuska
26. jan 2010

caute babulky 😅
Zuci este raz gratulujem. Mala je velmi peknucka 🙂
Ja som dnes bola v poradni, tak maly sa neotocil a kedze vyzera velky, tak odporucil sekciu. Mam si ju ist o tyzden vybavit. Tak snad dovtedy vydrzim, lebo brusko ma bolieva dost. Ked som chcela vediet vahu, tak mi povedal, ze je to velke babo a ze ho nevie zmerat 😨 A zaroven ma poslal aj na CTG, ale az o tyzden.

evita747
26. jan 2010

Ahojte kočky, ide niektora z vas rodit teraz niekedy na Antolsku? uz sa mi to dost blizi a uvitala by som nejaku "spolutrpitelku" 🙂 inak, bol tu spomenuty niekde aj pediater, mate nejaky dobry tip v BA, najlepsie Kramare, mam to najblizsie...dik

lenica81
26. jan 2010

zuci, ja by som nebrala ziadnu navstevu v 600nedeli... ani dospelych velmi nie... sak take babo je bez imunity...

ako som bola dnes na poradni, tak z vedlajsich dveri sestricka odisla a vratila sa s taskou plnou vloziek... tak neviem naco ich mala... ci pre seba 😕 alebo pre pacientky... 😉

inak, v tej nemocke otras... sedim si tam a vedla na antolskej je ta ambulancia pre prijem... a je to dost neintimne... dnes tam prisla jedna baba na umele prerusenie, a uz to vedela cela chodba... neprijemne... to aspon stlmit hlasy by mohli tie sestricky... napr. aj ked tam ide niekto s nejakou fakt blbou diagnozou, tak je to take necitlive...

blumi vidis, tvoje rady sa zidu viacerym... len sa musime pytat... aj ostatnych uz mamiciek... nech to mame potom lahsie... 😀

olifcek
26. jan 2010

blumi, zuci, po pape babo na svoju hrud? ako presne? a babo dat do plienky len?

ewelyne
26. jan 2010

maminka, blumka,vevoncek 😉
dakujem, za iny pohlad na vec, mna to v prvej chvili vobec nenapadlo, ale je to pravda, pretoze materinska tuzba je silna, a klobuk dole a vsetko ma svoje za a proti a kopec nasledkov... 😉
ja tiez neviem co by som robila... keby keby... 😉
...jedine ta pani 60-tnicka mi dvihla adrenalin teraz, co sa nechala umelo a porodila... ale to som nasla na nete...

ZUci, to je skoro... ako pise blumka, nemozes vediet, kde tie decka a co... a este ked chodia do skolky...
napr. ako Simon, tam chytil kiahne, inkubacna doba 7 dni... no a ty si v sestonedeli, pekne im odkaz, ze rada, ale neskor... 😉

SUpi a co ze sa tak intuitivne slvanostne balis???
🙂

zucana
26. jan 2010

ja to nechapem teda..tu normalne do nemocnice chodia cele rodiny a kamosi....

ewelyne
26. jan 2010

baby a matesl tu vcera nebola, ze???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre