• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
granado, siel 1.triedou? ak ee, tak jutre az :dizzy_face: ale neviem ,kuknem v schranke na listocek...nefunguje totiz dolu zvoncek a postarka to teda vsetko dava na oznamenku :confused:
26. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi, smutne...chjo
26. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, diky za povzbudenie, snad to naozaj bude ok...ale aj tak som z toho dost vykolajena, lebo mi to zistili az dnes...asi sa este objednam k endokrinologovi...

olif, inak, pozerala som si fotky vasej malej, je rozkosna :slight_smile:
26. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vôbec netušim ako išiel, len viem že išiel :slight_smile: a máme prírastok? ešte som vás neprečítala
26. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ewe diky, no ja som mala stastie, ze tych 16kg bolo do konca 600nedelia prec... Aj ked kludne mi mohli 2-3 ostat, no ale co uz..

granado hej, martula porodila dnes rano chlapceka :dizzy_face:
26. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra na poradňu a mam tušaka že ma doki v nemocke necha, mam jednu hodnotu z pečeň.testov zvyšenu ah jaj :unamused:
26. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon, to je smutne... :frowning2: mojej mamine pre istotu zomrela dnes teta... nieco s pecenou... ale zas uz mala svoj vek...

takze nesetri sa... :wink:
26. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon tak drzim palceky aby to bolo dobreee---
baby pisete tu o sexe a ja mam dbes takuu chut ....myslite si ze ekby sme to len skusili neublizili by sme malickej??albo by sme neprivoalali porod???hmmky???
26. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon tvojmu svokrovi veľa zdravíčka želam aby bolo všetko dobre
26. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, veď práve, že on ešte ani 60 nemá, tak o to ťažšie sa to nesie, trošičku to zanedbal aj on sám, lebo bol tuhý fajčiar a pred 2 rokmi, keď mu zobrali ľadvinu mu lekár zakázal fajčiť, vydržal pol roka a keď boli výsledky OK, tak sa znovu rozfajčil, stále som ho napomínala a nedal si povedať, svokra tiež fajčí aj manžel kedysi, ale som mu to zakázala, nechápem ,ako si niekto môže takto vedome ničiť zdravie...manžel už 10 rokov nefajčí, našťastie poslúchol a vydržal...
26. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladala som si príspevok posledný od martule a mám rovnaké príznaky ako ona mala a manžel na nočnej no supiš. Ale mám ešte nachystanú huspeninu v chlade tak idem na ňu a zajtra mám ísť na výtery a CTG tak uvidím. Ozaj teraz ma napadlo že to si musím ísť aj povinnú generálku tela do vane spraviť a to sa mi už vonkoncom nechce :frowning2:
26. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi neboj, vsetko bude oookk

a dakujeme :dizzy_face: Nové Kedy odoslané
matesl Re: Re:
babky ďakujem, dúfam, že to nebude až také zlé..
kočky, ja som dnes vstávala o 15:30, čo ja zase budem v noci robiť? O pol jedenástej som bola hore a potom som zase zaspala.
26. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v noci budeš alex tu húhu robiť. :grinning:
26. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Garonka blíži sa ti strana 1000, vieš čo to znamená :wink:
26. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado aj ja idem zajtra na CTG a vytery a nechce sa mi do sprchy a inač dvere už mame nove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale na chrbatiku modrina no keby mi v pôrodke pichali epidural sa budu čudovať čo tam mam za modru machuľu :grinning:
26. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:

som doma z kurzu... akurat sa preberalo sestonededelie, kojenie atd. takzeee zuci do nemocky nam vraveli ze len naj, naj, najblizsia rodina- mama, manzel dieta... a domov pocas 600nedelia tiez len najblizsi a len na chvilu...
ja to tak aj planujem...v porodke bude so mnou manzel ak sa podari nadstandard...a na navstevu len mama, segra a otec..... svokor by nemusel chodit...ale uvidime

suzon, to je mi luto :frowning2: dufam, ze sa mu v tatrach polepsi
26. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon nie nie neviem to znamena že v tom čase budeme v pôrodke že jo? :wink:
26. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechcem na navštevu nikoho len maminu a draheho a svokru pustím len na chvíľu aby som nepočuvala tie jej trapne rady spred 28 rokov kedy ona prvykrat rodila :confused:
26. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi, pevne verím aj ja :pensive:

gari, dobre si pamätám, že si hovorila, že rodiť pôjdeš, keď bude strana 1000? Že? Tak pozor, pozor, aby sa takt nevyplnilo :wink:
26. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garon ideme spolu na ctg, máme rovn.týždeň aj keď iný termín, blíži sa tisíca strana tak podme už rodiť, čo ty na to? No a dnes keď pojdeš do vane nezabudni mazať, mazať, mazať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo sa návštev týka... my nebývame sami, ale so svokrovcami. A to je to najhoršie, lebo svokra a aj svokor sú fajčiari, svokra kašle ako tuberák, svokor tiež nie je úplne zdravý, umývanie rúk po záchode im nič nehovorí, no budú to galeje... A už vidím ten uvítací výbor, čo ma bude čakať, keď prídem z pôrodnice, svokrovci na čele so psom určite na balkóne budú kukať. Ja to tak neznášam.
My sme dosť veľká rodinka z mojej strany, ja mám ešte 4-roch súrodencov. Veľa sesterníc. Všetci sú na malého zvedavý, takže rátam s tým, že do nemocnice príde nával.
26. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi joooooooooooo už pamätam no tak baby musia čmarať toho čo najmenej :sweat_smile:
26. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzon, to janileah sa chystala na 1000 strane rodiť :slight_smile:
26. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado ja sa z teba šuľam od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už chceš rodiť? ja ešte nieeeeeeee ale môžme sa dohodnuť a pôjdeme obe jo?
26. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my máme zákaz návštev v pôrodnici a najskôr som nadávala ale pre zdravie bábetka je to lepšie. 4 dni sa dá . Slušný ludia pochopia že sa nepatrí tak skoro ísť na návštevu a zaostalejším to treba polopatisticky povedať že ich pozveš keď sa na to budeš cítiť :wink:
26. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak ja sa s tebou už dohadujem že poďme už :angry:
26. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
granado no ešte zajtra na vytery a CTG pôjdeme hej? a potom sa dohodneme čo a ako ako pôrod privolať :grinning: len sexík a škoricu nem :sunglasses:
26. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, nestihate porodit... :grinning:
26. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok