Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

petuskaxfun
26. jan 2010

katina ahooj no da sa a ty ako sa mas citis kam ides rodit teda a ku komu

evita747
26. jan 2010

zoska, dakujem, idem skusit..

zoska
26. jan 2010

u nas je porodka prerobena velmi pekne...na izbach su 2 baby kazda izba ma sprchu a wc, ak je natresk ta su na izbach po 3kocky
a mame 2 nadstandardne izby- jedna vacsia aj so "salonikom" pre navstevy a druha normalka- tu by sme chceli- je tam predsien na kabaty a topanky a velka kupelna a spalna s manzelskou postelou, koliska, stol, vanicka a pult... ako v penzione 😉
a ak by nebola free tak si mozem priplatit byt sama na 2postelovej izbe...

petuska ak ti po teplej sprche prejdu bolesti tak su falosne a ak sa zosilia tak su to prave kontrakcie...

alex
26. jan 2010

peti však ty už to máš na spadnutie, takže už to aj môže byť ono.

zoska
26. jan 2010

maminka- no ved to, ze nie kazdy je taky ze sa spyta, ci nevadi ze pride navsteva...
minule jedna baba vravela, ze to bolo strasne, ze sice krasna izba ale co z toho ked je spolubyvajuca tam mala manzela nonstop od 3tej poobede do polnoci!!!

petuskaxfun
26. jan 2010

zoska 🙂 uvidime zatial to ide od pol siestej

petuskaxfun
26. jan 2010

no neviem sice uz jedno dieta mam ale to je podla mna tak individualne vtedy som nato dosla po cca 12hodinach 😉

maminnka
26. jan 2010

zoska, veru, naco ti je v takej chvili pekna izba, ked tam mas cudzieho chlapa cely den... to radsej normalna izba a bez navstev

evita747
26. jan 2010

zoska, funguje 🙂

hm, som dnes nejaka mlsna, stale mam chut na nieco ine...nie som ja nahodou tehotna??? 🙂

inak, ako ste na tom s alkoholom?? mam dnes hroznu chut na vinko, poharik by snad nemal ublizit, co myslite?? najhorsie je ale to, ze mam chut aj na cigaretu ☹ to si samozrejme nedam, zvladla osm to uz 8 mesiacov, tak snad ma to zas po porode nechyti....je to des ☹

alex
26. jan 2010

evit dva deci vínka ti neuškodí. Ja som si aj na silvestra šampus dala, tak isto na vianočných trhoch som pila varené vínko...

zoska
26. jan 2010

evita 😉
ja mam dovolene od 3.mesiaca pohar červeneho vina obcas kvoli tlaku- mala som velmi nizky...

no obcas si dam...aby som sa nehrala na svatu...ked manzel otvori vinko tak si jeden poharik dam, ale to je tak raz do mesiaca 😉 mozno aj menej
na silvestra som mala pohár sampanskeho...
dufam, ze ma tu nik neukamenuje 😅 😕

garonka
26. jan 2010

ja mam chuť na vôňu benzínu 😀

zoska
26. jan 2010

garon
pokial len na vonu tak oki...ale ak by si sa chcela napit to by bolo na pováženie 😀

maminnka
26. jan 2010

garon 😀 😀 😀 😀

mne posledne dni nechut nic, stale by som jedla, ale nic mi nechuti, divne, co????
napriklad uz tyzden obedujem jogurty, sladky rozok a ovocie. A to mam vzdy na vyber 6-7 jedal, ale na nic nemam chut...

evita747
26. jan 2010

🙂 tiez si dam obcas pohar vinka, lekar mi povedal, ze je to dobre, ked ma boli brucho...je to len obcas, ked je prilezitost, na vianocnych som tiez neodolala medovine a tak,len teraz mam trochu strach, ze keby to prislo na mna nahodou, ze aby to nebolo prekazkou na epiduralku 🙂

blumka
26. jan 2010

ahojte...ale ste dnes ukecane..vam za to platia, ci cooooo? 😀

garonka
26. jan 2010

zosi a ja by som brala i parfem s benzínovou vôňou ah jaj normalne ma ide rozhodiť ako by som čuchla no som asi vadna alebo čo 😕

garonka
26. jan 2010

blumi čmarame jedna radosť aby bola stranka 1000 lebo janielah chce vtedy porodiť 😀

suzon78
26. jan 2010

zoska wow, to fakt? To je akože štátna nemocnica, či to ideš do toho Heliosu?

blumka
26. jan 2010

gari, tak sa pripajam...to bude pekne cislo 😀
inak, mna zacala jazva bolieeeet...uz v noci...som zvedava co mi povedia vo stvrtok na monitore...

zoska
26. jan 2010

suzon, to je nasa nemocka fakultna dokonca, ale postupne prerabaju pavilony na moderne a porodka uz nastastie je hotova 🙂
do Heliosu chodim len na sono, tam sa lezat neda, nemaju lozkovu cast

garonka
26. jan 2010

blumi už len 5 stran 😀
nebolí ťa z počasia? a ak ti daju cisarak tu istu javu ti rozrežu? joj ako som morbidne napisala 😕

evita747
26. jan 2010

garonka, na ten benzin pozor, je horlavy 🙂

garonka
26. jan 2010

evi ani ma to nenapadlo 😀 to by ma zapalkou škrtli a mali by šou 😀

zoska
26. jan 2010

a janiela by sa aj ukazat mohl ked sa tak cinime 😀

blumka
26. jan 2010

gari, neni to z pocasia, dnes mi povedali ze ju mam velmi stencenu, takze to bude tym aj lekar vravel ze ma musia kontrolovat castejsie, aby sa nahodou nestensila este viac, lebo ak hej, tak okamzite ma beru do nemocky.
a neviem ci mi tu istu budu rezat..lebo vraj ju mam velmi nizko...no ale to rpeto, lebo terezka uz bola v porodnych cestach ked ma rezali, ale takto ked to bude planovane tak neviem ci urobia novu...

suzon78
26. jan 2010

zosi ty sa máááááš aj ja chcem 😉

zoska
26. jan 2010

blumi to sa moze rezat cez staru jazvu? 😕 to ma ani nenapadlo..hmm

inak vraj vela deti reznu pri cisarskom...poculi ste o tom?? som bola dobre vyhukana z toho...ze pri prerezani maternice sa casto stane ze trosku smiknu aj dietatko...ale nie vzdy samozrejme

katina2209
26. jan 2010

no petus ja som myslela,ze ty si uz porodila ked si sa nehlasila a ako sa citis ja uz by som isla hned rodit 🙂

garonka
26. jan 2010

blumi jaj a nebojíš sa? a tu jazvu ti nebude ani vidieť kebyže urobili druhu nie?
no počkaj ty ešte nesmieš rodiť to musí ísť prva janka ta chcela až keď bude stranka 1000 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre