Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
10. feb 2010

som bola pokukat babatka v albumoch...take su chutnuckeee 😉
idem si ja lazkat...este rano odskocim do prace ale popoludni zajtra chcem byt uz doma...

tak papa babenky 🙂

maminnka
10. feb 2010

Alex, si ma predbehla, tiez sa mi to nezdalo, platila som viac, nemaju aktulany cennik na webe, resp. maju tam rozne cennky...

Alex, a nie su tam dva tie boxy?

alex
10. feb 2010

maminnka nie, myslím, že je len jeden.

maminnka
10. feb 2010

idem aj ja, ahoj zajtra 🙂

ewelyne
10. feb 2010

maminka dikes
baby aj ja chcem nadstandardny porodny box, ale mohli by sa nase detusiky dohodnut na nejakom rozumnom poradi 😀 pocas jedneho dna sa to da 😀 😉

alex, vidis, nie si ty nejaka inkognito porodna asistentka? 😀 😝

maminka, myslis, ze by sa im akoze mohli vysmyknut z ruk? 😅

alex
10. feb 2010

ewe nie som, ale vkľude odrodím, nebooooj 😀

ewelyne
10. feb 2010

tak sa cafte
😉 🙂

ewelyne
10. feb 2010

😀 alex a ty nemas este ziadne priznaky a tak? na poradni co?

alex
10. feb 2010

no tak hádam sa nám každej ujde.

ewelyne
10. feb 2010

alex,pozerala som foto, to vam doslo az teraz to z decembra? kolko ich je na jednom cd? lebo mne zuzka vravela ze 2 tyzdne a uz bude mesiac 😕 asi maju toho vela, ze?

alex
10. feb 2010

ewe ja nič necítim. Občas takú veľmi miernu bolesť ako keby na menzes, ale nič hrozné a fakt len málinko. Na poradni doky napísal CS 2-3, takže asi sa tam už niečo deje, lebo minule bola 0. Ale ja si myslím, že my máme ešte čas.

ewelyne
10. feb 2010

ale je to zvláštne, lebo máš, že 28. február a už 39 tt. ti svieti. 😉

alex
10. feb 2010

ewe ja som sa bola fotiť 2x, takže fotiek mám viac. Je ich 207. Ale niektoré sú také, že jedna a je vo farbe, čb, sépia. Takže záberov je trošku menej. Už by som ich mala aj skôr, ale nejako mi to nesúrilo a Zuzka mi DVD posielala aj poštou, ale nejako sa to pototo, takže nakoniec aj tak sme sa stretnúť museli, tak dnes mi ho doniesla.
No boli sviatky a tak, tak som to nesúrila. Však skús sa jej ozvať cez FB, že či to už nemá náhodou. Kedy ste sa vy boli fotiť?

alex
10. feb 2010

no ono to bude nejaká hovadinka, lebo podľa lekára mám TP 26.2., podľa posledného UZV bol malý 36+6 úplne presne ako podľa mrchy a tak som si rátala, že presne v 40tt budem 23.2.

alex
10. feb 2010

takže oficiálne dnes som 38+1

ewelyne
10. feb 2010

ved ani nam to nesuri teraz 😉 mna to len napadlo, lebo to bolo pred mesiacom a roboty maju isto dost.
inak su krasne tie foto, perfektne to robia...

aha, ja som napr. simiho rodila pred terminom ten sme mali tiez 23. ale 23.4 a narodil sa skor skoro o 2 t.. vidis a tejto malej sa tek skoro nechce 😀

ewelyne
10. feb 2010

😉 alex, ved od 38tt je to uz ako normalne v termine 😉

ewelyne
10. feb 2010

idem ja, lebo maly sa nejako mrvosi a nas tato sa este nevratil dom... 😠 no co vam poviem, najblizsie vynadam jeho sefovi a kolegom.... magori jedni....

alex
10. feb 2010

no ja by som už kľudne išla, len malému sa nechce. Inak brucho sa mi zdá byť ešte vysoko, aj malý sa furt hore tlačí. Inak teda hýbe sa hojne.
Akurát dnes sme sa s kamoškou bavili, či bábätká aj vonku majú taký režim spánku, ako v brušku. Lebo náš teda sa mi zdá, že je často hore. Teraz sa tiež mrví.

alex
10. feb 2010

ewe dobrú nocku.
Ja som dnes slamená, mužík má nočnú. Zajtra tiež a cez víkend tiež. Musí nadčasovať, lebo im vypadol nejaký kolega, tak fasa. Keď ma to chytí, majú smolu. Mužík z práce bude utekať. 🙂

andrea2603
11. feb 2010

dobré ránko 😀 .
odtiekla mi plodová voda asi 2.30, tak keď umyjem dlážku, tak idem do pôrodnice. Zatiaľ sa majte krásne 🙂

matesl
11. feb 2010

bre ranko...

jej Adi, tak dalsie dietatko na ceste...

a odtiekla niekomu voda cez den? ci to len tak po polnoci odteka zasadne 😀

martulanr
11. feb 2010

dobre ranko
tak dnes andrejka? super prajem rychly pôrod 🙂

matesl
11. feb 2010

martul a to este den nekonci 😀

lolka
11. feb 2010

ahojte, pridal som jednu foto zo vcerajska 🙂
pekny den vsetkym

ewelyne
11. feb 2010

andrejka, jeeeej supeeeer 😵

matesl, vraj je to v noci najcastejsie 😉 s tou plodovkou...

baby, ja to nevidim ani na dnes 🙂)) mi tu svieti rovnaky tt ako lolke 😀 a ta je uz daaavno po 😉

na obed mam poradnu, tak som zvedavko...

pekny dnik vsetkym 🙂

foto babatiek kraaasnota ....

zoska
11. feb 2010

ahojte 🙂
Andrejka...aka pohodacka 😀 este aj konika pustila a isla dlazku umyvat 😉
kedze uz ide o 3.dietatko, tak ho uz asi aj ma pri sebe, nem? 🙂
som zvedava, kedy pride newska od nej 😉

ja idem na poradnu, akosi som sa pozabudla pri docitavani, takze asi budem meskat, ale nech...ved aj tak vzdy tam cakam jak blbec 🙄

ewe - tak nech poradna dobre dopadne 😉
paa

olifcek
11. feb 2010

ahojte, nestiha docitat...

janke gratulujem ku krasne velkemu babatku,

adka cakame na infoooo

vcera sme boli u lekarky. za 2 t sme pribrali 400g, co je vraj skvele...vahu ma 2760g. malicka stale len pri mne a na mne, som z toho miestami zufala, lebo ani na wc nemozem bez nej...snad to ale bude lepsie...

klbiky nam tiez pozreli...jedem je uz dozrety, druhy este nie, tak ideme radsej balit na siroko...

dnes ale mame plnsi nostek a sem tam i zakasleme, ak sa to nezlepsi, zajtra pojdeme opat k lekarke

este sa niekomu za posl. 2 dni narodilo baby?

maculik
11. feb 2010

dobre ranko 🙂
adka, drz sa a tesime sa na spravy 😵
olif, katina isla vcera do porodky a ako som tak zbezne dozadu pozrela, tak vecer uz mala maleho pri sebe. tak gratulujem 😵 Super rychly porod.

Olif, malinka krasne pribera, sikulka je 🙂

olifcek
11. feb 2010

jej, uz aj katina? nemala az dnes, ci zajtra ist?

macu jo, len keby v postielke chcela hajat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre