Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
6. nov 2009

adi, no moj je taky, ze ked sa ja na neho rozculim, on sa rozculi este viac, ale inak je kludas, ja som viac povaha co vzblkne, ale musim sa krotit, lebo potom je na mna zly, ale to byva nastastie zriedka
no ale nebude to lahke, pomahat velmi nema kto, ale nejako ten tazky zaciatok zvladneme

zucana
6. nov 2009

no ja sa snazim jest sladke iba raz za den...vecer...teda neratam rano musli s jogurtom a kinder mliecny rez...a ked mam cez den chut na sladke tak si dam detsku vyzivu 😀 alebo ovocie ...
my sme s muzikom dotlacili tie kekse...uzasne su a muzik neni moc na sladke....
ak mate toto na slovensku vrelo odporucam sladkym zavislackam 😉
http://www.loacker.com/1184d1189.html

loginka
6. nov 2009

zuci aj ja tak, a veeeela ovocia

olifcek
6. nov 2009

logi moj drahy je kludas...ale neskutocny...hlasok na mna nezvysi, trpezlivo pocka, ak som nervozna, az sa vykecam, objime ma a je mi lepsie, hehe x;o) je to moj zmotneny sen x;O)

loginka
6. nov 2009

aj ked si nervozna z neho?
ale na druhej strane, je to aj dobre, lebo keby som mala takeho na ktoreho by som mohla aj ziapat, tak by to po case nebolo dobre, lebo by nejako stratil uctu
ale tiez uz sa naucil ze ked som nervozna, len tak vseobecne, tak ma necha, nech to vyprcha

andrea2603
6. nov 2009

baby, aj môj je v celku kľuďas, dokonca tvrdí, že u nás mám hlavné slovo ja a on je pod papučou a aj tak vznikne hádka. Nepochopiteľné 😕

A keď už o sladkom, ja som si odkrojila z orechovej torty 😵

olifcek
6. nov 2009

ale slane...to milujem x;o)

olifcek
6. nov 2009

logi no...ziapat po sebe zase nenecha x;o) som raz uz zvysila hlas, ale nebo;la som si toho vedoma, lebo ja nanho neutocim, to by som si nedovolila, no opytal sa ma, preco nanho kricim...chi...praveze on ma moju velku uctu..i ked je velmi pokojny, nedovoli mi vsetko....len chape, ze ako zena mam pravo sa rozculit a pod. x;o))) on ma tak krasne diplomaticky vie spacifikovat x;o)

ja by som nemohla mat chlapa t~ut~ka, to by ma zabilo...x;o)

olifcek
6. nov 2009

logi a jo, naposledy som bola nervozna ale prave z draheho, tak som mu to ale priamo povedala, aby vedel 😎 bol zlaty, je to uzasny diplomat x;o)

andrea2603
6. nov 2009

tak takého, čo "kde ho položím, tam bude", ani s miliónmi, veď aj hádky sú na niečo dobré - to sladké udobrovanie 😉

olifcek
6. nov 2009

adi jj, my sa nehadame, ale itak sa udobrujeme x;o))))) nna mrzi, ked som bola neprijemna...lebo si to nezasluzi nikdy...ale..co uz...niesom tak pokojnej povahy, no x;o)) 

andrea2603
6. nov 2009

olif,ja som zase veľmi pokojnej povahy, problém neriešim hneď hádkou, skôr obkecaním toho ako si to predstavujem ja a prečo to nemôže byť tak ako chce on. Vo väčšine prípadov ho ukecám , ale občas sa nedá a to sa už zvyšuje hlas na oboch stranách, ale nevydržíme byť nahnevaní dlho na seba.
Kukla som fotky - pristane vám to spolu.

andrea2603
6. nov 2009

už som tu sama?
niečo ešte prečítam a idem si dať sprchu a potom ......spať. Manžel išiel na nočnú už o 18.00, tak nudím.

hajdylca
6. nov 2009

adi to sa ta pri 2 deturencoch aj nudit??? 😕 🙂 ci tie uz davno spinkaju??? my sme s drahym spolu od 24.10.2004, zasnubili sme sa 24.5.2006, a zobrali 7.7.2007 🙂)) inak ja lubim tiez sladke, a aj slane, a hlavne dnes som mala nenormalny den, stale som bola hladna... a hlavne mi zacali brat mandarinky- mozem ich? viem, ze pocas kojenia by sa nemali...

olifcek
6. nov 2009

no ale ja zase nekricim a nerozculujem sa hned x;o) a vlastne....nekricim...len vie, byt ustipacna x;o) ale takych situacii je malo...v podstate patrim k pokojnejsim ludom, no na draheho zdaleka nemam veru x;O) chlapi su ale vo vseobecnosti pokojnejsi ako zeny x;o)

olifcek
6. nov 2009

hajdy jj, teraz mandarinky mozeme x;o)))))

hajdylca
6. nov 2009

olif mnam mandosky su super 😀 inak ja sa snazim byt tiez pokojna, ale ja som taky vytacaci typ, vo mne sa to nahromadi, a potom vybuchnem, moj muz je zasa taky flegmosik, ze niekedy nechapem... ako moze byt taky pokojny...

zucana
6. nov 2009

babce tak ja zijem s talianom tak viac k tomu nemusim dodavat ze ? 😀
inak citrusy by sa nemali moc prehanat 😉

hajdylca
6. nov 2009

idem ja drahemu pomoct napichavat maturitne stuzky do vankusika, tak pekny vecer vsetkym 🙂

andrea2603
6. nov 2009

hajdy, dnes som už stihla 8 hod. v práci, nákup, uvarila som zemiaky s vyprážaných karfiolom, do pekárničky som dala robiť chlieb a to medzitým som 3krát s dcérkou hrala pexeso--pokaždé vyhrala tá moja šikulka. Ešte by som mala umyť riad, ale ten do zajtra neutečie 😉 . O takomto čase už zvyknem spať, ale posledné dni je to so spánkom bieda.

andrea2603
6. nov 2009

zuci, ty ako zainteresovaná, čo je na tom pravdy, keď sa povie talianské manželstvo?

olifcek
6. nov 2009

hajdy, chi x;o) je super, ze kolko ludi, tolko povah x;o))))

hajdy manzel je profak? x;O)

adi dufam, ze i ja budem tolko vladat...fuuuuha

olifcek
6. nov 2009

zuci 😀

blumka
6. nov 2009

aj moj je kludas a nervak som ja 😀 😀
a mandarinky mam veeeeelmi rada..vraj by sa nemali velmi uz v tretom trimestri kvoli alergii, ale v minulom tehu mi ziadne ine ovocie nechutilo tak som ich tlacila do konca...

andrea2603
6. nov 2009

olif, budeš, dieťatko ťa naštartuje a keď občas príde kríza, tak jednoducho nohy vyložiť a oddýchnuť.

olifcek
6. nov 2009

blumi hehe x';o))

no u nas nie je nervak nastastie nik...ale manzel je ten, co je uplne pokojny, ja viem a splanut x;o)))))) 

inak...uz mi napisal sms, a ja som sa tak potesila, ze olif zacala kopkat a kopkat, chi...

olifcek
6. nov 2009

adi a manzelika zapojim x;o)

blumka
6. nov 2009

olif, ja mam niekedy pocit, ze tie baby, co maju viac deti tak stihaju viac ako tie co nemaju ani jedno...asi si vedia lepsie zorganizovat cas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre