Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
8. sep 2010

cafte baby,
nestiham absolutne 😒
inak mame prvy zub uz konecne prerezany 😵
dnesna noc bola jedna velka katastrofa 😠 ☹
idem si s malou lahnut spat doobeda tak ako vcera- pospali sme 2 hodiny a poobede vkoci spala 1,5 hodinu
dnes ma liat cely dentakze otras 😒

lenica81
8. sep 2010

ranko dievcata... u nas noc vcelku ok, az na 2 jemne prebudenia do polnoci, kde pomohlo asi 3min. nosenie a zalomil, jeden raz s takym revom sa zobudil a dost prdel, tak to mozno z bruska, a potom len 2 zobudenia a mal rano okolo pol 7...
vcera som akosi nestihala pisat... taky fusak som i ja kupila... neviem, ci tam mali, ale ja mam tento odtien, limetkovy... 😵
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
zosi, olif, krasne princeznicky...
maminka, ale ti natalka rastie... 😵
blumi, nech to co najskor prejde a nie je to nic vazne... 😔

lenica81
8. sep 2010

@zoska tu je to pocko tiez na ... 😢 leje a fuka, sa mi von teda rozhodne nechce... 🙄

lenica81
8. sep 2010

@zoska a gratulujem k zubku, u nas zatial nic, ale ten krik v noci potlacil calgel... tak uvidime, ale u nas sa to opakuje uz 3 mesiace a nic zatial, takze to uz ani nesledujem... 😔

garonka
8. sep 2010

bre ranko ☹

dnes je čo za deň? nebolo v minulom živote nahodou piatok trinasteho? vonku leje, maly nervači ani čaj nemôžem vypiť, fajne som si zarezala do prsta kvôli patizonu, že ho neviem šupať, ešte som aj kramy dostala dopekla a čerešnička na torte že sme sami do piatku ocko je preč 😔

ale aby sme mali aj veselo, Tobi sa hadže o hračky a na periny 😅 skuša mäkke a aj tvrde čo je lepšie 😅

@zoska gratulation k zubku 😵 😵 😵 😵

blumka
8. sep 2010

@zoska, gratulujem k zubku
Terezka vyzera ok..ziadna teplota, uz vymysla somariny. aj na skolku sa pytala ale dnes ju necham doma a uvidime co to ...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
8. sep 2010

@rivatha nie nie šiel do Tatier z prace na suťaž príde až v piatok v noci 😔 inokedy sme sa tešili že wau budeme sami ale smutno mi je a ešte aj deň sa tak kazi

ivka79
8. sep 2010

Ahojte,
my varíme dnes morku, mrkvu a kaleráb. Uvidíme či bude chutiť.
Noc bola vcelku dobrá - iba 2x som ho musela pretočiť.

Ja už neviem... ☹ to sme fakt posledný čo sa ešte asi nepretáčajú z bruška na chrbát, čo sa neplazia, nelozia a dokonca sa nedávame ani na štyri.. 😒

Jediné čo dokážeme je cmúlať si palce, otáčať sa okolo svojej osi a vysoko sa vystierať na rukách...toť vsjo...30.9. ideme do poradne, tak sa popýtam mudr.

A ešte Luky chytil od Jurka aj soplíky, tak odsávame o 106

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
8. sep 2010

Dobre ranko baby, tak my sme dnes spali uzasne, spali sme do 8.30 s jednou prestavkou o siestej a to som nemuse ani vstavat popravat. No super. Aspon mame cerstve sily na plavanie

avaka
8. sep 2010

Dobre rano 🙂

@rivatha ,dakujem,dobre som sa pobavila hned z rana na zajkovi chudacikovi.. 😀

@lenica81 ,aj tento fusak vyzera super 😉 ,no budem uz musiet nieco vybrat,zima sa blizi...
My sme dnes spali do 6:30,vacsinou uz takto,spapali sme 1 hrusku,tak sa tesim,teraz zase buvame,tak dufam,ze dlhsie potiahne,lebo ideme plavat a nevyspati by sme to mohli rovno zabalit... 😅

lenica81
8. sep 2010

@avaka to je ten isty, co davala garonka, len maju odtienov plno vela... 😉

lenica81
8. sep 2010

baby, chcela by som ten lepok zaviest... okrem rozka som si vsimla, ze robite ovsene vlocky... ako ich pripravujete... 😕

avaka
8. sep 2010

@lenica81 ,aha,dik 😉 ,mne sa zda,ze som ich videla aj v obchode nazivo a vyzerali kvalitne 🙂

avaka
8. sep 2010

@lenica81 ,ja som dnes skusila ovsene 1.x,trosku som ich povarila,ale sa mi zda,ze nechutili,tak som zbytok dala bez.Neviem,mozno staci ich nechat namocene...ja nie som moc vlockovy typ... 😅

ivka79
8. sep 2010

rivatha..keď on na brušku tááák reve :(....ale zato ty už máš doma "formulu" :D perfektný je

avaka
8. sep 2010

@ivka79 ,my tiez este nelozime a sme starsi... 😒 a ny brusku tiez byvala nerada,ale uz v poho 😉

blumka
8. sep 2010

@lenica81 ak budes mat klasicke vlocky tie vecsie tak povarit trosku 5 min alebo takaby nabopnali a zmakli ,
ak budes mat take mini vlocky sa daju kupit tak len zalej vriacou vodou prikry a pockaj 5min...
ja som dala vlocky juli do ovocia a vodu som zliala a zarobila som jej do nej mliecko a dnes kakala uz lepsie...snad to pomoze

blumka
8. sep 2010

@ivka79 hlavu hore...vobec sa tym netrap. polrok je este malicko aby deti lozili alebo sa plazili..aj ked to uz niektore robia, ale je to skor vynimka... 😉 on zacne, len mu daj cas 😉 mozno sa rovno postavi na dve a odpochoduje 😉 mne sa juli dava na 4 a tot vsjo..ziadne plazenie, ziadne lozenie, gula sa ako gula a to jej staci a zajtra ma 7. mesiacov 😉

maminnka
8. sep 2010

@blumka @ivka79 mne vcera pediatricka povedala, ze na plazenie ma este mesiac-dva casu, takze fakt je este casuuu...

katina2209
8. sep 2010

Ahojte dievcata tak my sme boli v noci 4 krat hore na pricicnutie, teraz idem varit brokolickovu polievocku so zemiacikmi, rano som dala matkovi iba mliecko dnes idem podla blumky ovocie dam poobede uvidime co to spravi, vcera zjedol poobede pol jablcka s 3 piskotikmi najskor nechcel ,ale ked som mu to trosku zohriala tak si potom dal asi nechce studene srdiecko moje...
Matko tiez este nelozi, pretaca sa a dava sa na 4 kolienkuje a robi smiesne pohyby 🙂ale este ani sami nesedime ked ho dam do takej polohy pololezmo tak sa taha do sedu, som zvedava kedy sa sam posadi marko mal osem mesiacov ked sam sedel...
@rivatha s tym kralikom si mi zlepsila naladu v dnesnom uprsanom pocasi dufam,ze sa aspon poobede dostaneme von... a ako pripravujes toho kralika? Kde si kupila cerstveho alebo mrazeneho?

jja
8. sep 2010

🙂 @ivka79 neboj, ani mi sa moc nehybame..vcera sa mi zacla pretacat zbruska na chrbatik a naopak, inac nic...ale baby ma uz ukludnili, ze vsetko ma svoj cas 🙂

@avaka kedy idete plavat? ak by ste stihali pred plavanim, prid na kafe 🙂 lebo po kupkani asi uz budete chciet spinkat a vonku dnes nieje vabivo...
@lenica81 ja som vcera davala vlocky s hruskou, povarila som a potom som tam supla hrusku. mala to zbastila, este aj ciste vlocky popapala.

svetlankat
8. sep 2010

@blumka juj ja mam take nervy z toho plavania, dufam ze to neprenesiem na Misku, tesim sa, ale neviem co mam ocakavat, tak som nervozna. Hrozna som co?

ivka79
8. sep 2010

NO super baby..ste ma trošku ukľudnili. Lebo ja len študujem Jurkovu knižku a porovnávam ich...asi sa na to vybodnem.... 😉

svetlankat
8. sep 2010

@olifcek tak olif je nadherna v tom cervenom, velmi pekne

@zoska gratulujem k zubku

svetlankat
8. sep 2010

@ivka79 presne tak kasli na to, lukasko sa rozbehne a potom ho uz nezastavis a budes spominat na krasne casy ked nelozil

raa2
8. sep 2010

@ivka79 ani my sa netocime z bruska na chrbat, nelozime nic, iba rit dvihame a koniec, nechce sa nam, len na nohy by sme sa rovno stavali. ani zuby nemame.hadam pojdeme rovno na nohy. inak z bruska na chrbat sa vedel pretocit uz davno, ale teraz ako keby zabudol. lenivy je, za to kope nohami, ako keby bol na futbalovom zapase. a este sa tocim dookola, ked sme na brusku. nerobim si ja z toho nic, ved je zdravy a ked sa mu bude chciet tak zacne lozit, on skrci nozku a konec...

lenica81
8. sep 2010

baby, a kolko tych vlociek... 2-3 lyzice... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre