Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. okt 2010

@garonka presne toto mi juli spravila...ale v noci 🙄 my sme s mm boli v obyvacke, vysielacky zapnute, trosku sa tam suchorila som myslela ze sa len obracia alebo co..a pridem potom ked som sla spat do spalne a ona bola na posteli mojej a uz tak ze kde konci postielka a nozka jej trcala uz vo vzduchu...a ona si spokojne spi...takze dnes sme s mm dali bocnicu, uvidime co to bude za noc

garonka
20. okt 2010

@blumka v lekarni som ten babydent nevidela skusim zajtra mm poslať k lekarke nech ho predpíše a skusime aj ten, som zvedava

teraz zaspal sam ohadzany hračkami uplne vysileny, no dufam, že zajtra bude dobre a prideme vas kuk šak o takeho frajera sa biť baby budu 😉 😅

blumka
20. okt 2010

@garonka bolo by fajn keby si dosla 😉

olifcek
20. okt 2010

@garonka saq pridite, bude Ti lepsie, ked nebudes na malickeho sama a mozno ani nebude zly, lebo bude mat zmenu, ktoru, podla mna, potrebuje x;O)

garonka
20. okt 2010

@blumka juj a my sme dali bočnicu dolu tak preto preliezol ale on si lebedil na posteli v ruke myš a uplne bol ticho, no dnes mu vravim no no no tak preliezať a i tak prejde

uf ešte dobre, že Juli nespadla 😒

mm je už doma, tak mi vraví, čo špekulujem zajtra ma hodi k vam hoci len na hodinku, Tobi si vyberie nevestu 😅 tak prideme ak bude rano všetko ok

garonka
20. okt 2010

@njonja to u nas asi ten gelik nieje dostať že? ja poznam len calgel a babydent fňuk

avaka
20. okt 2010

@blumka , 😀 vidis,tak donesJuli,nech to Elu nauci...
inak,ked nechce,tak sa na mna ani nekuka,uplne ma ignoruje,alebo sa smeje tiez.. a toto som ju ani velmi neucila,na plavani 2 x ukazali rybu a doma som jej 2x ukazala s spytala sa... 😅 a aka bude,tiez len par krat...zato tap-tap sa snazim dlho predlho a vidis...ale musi mat naladu,aj pa- pa pokazila,tak krasne ukazovala,aj hovorila,a teraz len mavne,ako- mam vas v pazi,neotravujte 😀 ,ale za to svetlo,mi ukazuje aj po ceste vsetky lampy,minule mojej mame ukazovala pred vchodom,to som ani ja poriadne nevedela,ze tam svetlo mame,no moja mama sa nevedela spamatat z toho,tam hikala vonku... 😀

blumka
20. okt 2010

@garonka ja som mala bocnicu dolu od zaciatku, dnes je tam prvykrat ale medzi nami som mala dva velke paplony zrolovane aby sa nepregulala..ale to musela preliezt po styroch...

tak verim ze zajtra bude sicko ok, a dojdete 😉

blumka
20. okt 2010

@avaka ma najlepsie predpoklady na znakovu rec 😉 nechces skusit? juli kyva len babkam, mm nechce ale im kyva este ich len vidi..mojej mame tapka ked kecaju cez skype a aka velka vyrasties ju ucime s terezkou ale to kuka ako puk... 😀

njonja
20. okt 2010

@garonka mal by byt uz aj u nas. ked som tam bola pred dvoma tyzdnami, som niekde v lekarni na neho videla reklamu...skus sa spytat..

garonka
20. okt 2010

@blumka bez kočíka by sme došli, mm nas odvezie tak uvidíme rano 😵

vynaliezave tie deti su 😕

avaka
20. okt 2010

@garonka ,som zvedava ktoru si vyberie 🙂
baby,ja tusim nemozem ani hovorit no no no,tvarim sa pri tom vazne,ale ja tym E len vyhecujem,upozornim ju na to a ona este viac ju to laka a ideeeeeeee

blumka
20. okt 2010

@garonka ja tie idem bez kocika...mm ma odvezie a ked bude chciet juli spat svetlanka pozicia kociar, ma dva tak sa podelime.. 😀 ale myslim ze ked sa juli vyspi doma do tej desiatej tak enbude potrebovat spinkat u sveti

garonka
20. okt 2010

@njonja zapisala som si pošlem mm zajtra k lekarke nech da niečo na zubky a opyta sa na ten dentinox 😉 , ďakujem Ti

garonka
20. okt 2010

@avaka bude kukať, šak 4 baby male a 4 baby veľke seba neratam 😀

avaka
20. okt 2010

@blumka ,rada by som skusila,ale na slov.strankach sa priamo nedostane k tomu,ci?musim kupit cd?Lebo ja viem len znak pre mlieko,uz davno som zacala skusat,ale vacsinou som zabudla ,ale E vzdy zbystrila a tak mi kukla na tu ruku,ze co to robim 😕

blumka
20. okt 2010

@garonka mm povedal ze ide aj ona budu dvaja 😀
@avaka po anglicky vies? ak ano tak tu je slovnik znakov www.mybabycantalk.com

zucana
20. okt 2010

jaaaj baby dnes ake zazitky
snad sa uz nic nestane ale mate pravdu patri to k tomu.ved ja mne uz spadla a pada kazdy den ale uz vie padat....aj ked nikdy neviem a bojim sa ju davat vsade takze na dlazbu ju nepustim ani pri stolicky
dnes som jej kupila activity table od fisher price lebo vsak chcela som hrniec ale toto stalo len o 6 eur viac a vybrala si ona
tak peknu nocku a uz ziadne zle zazitky 😎

avaka
20. okt 2010

@blumka ,nie,sice som sa ucila dost dlho ale potom dlho dlho nic takze ee 😒

avaka
20. okt 2010

@blumka ,ale raz som cosi tusim aj na youtabe nasla..

zucana
20. okt 2010

a este k tej bio zelenine a vyrobkom...tak poviem vam ze by som tu tazko zila....vo vsetkuch salamach a este aj sunke su derivaty laktozy......a z bio zeleniny skoro nic nehovoriac o bio mase.....ja som zvyknuta len na bio potraviny a v avione v bio obchode mali pudingy talianske v IT ich maju za 1,90 a tu ze 3,30
asi tu otvorim BIO obchod 😉 ale vazne

blumka
20. okt 2010

@avaka hm...ani slovicka nezvladnes...take obycajne to co doma mate kniha, hracka, chrumka atd...
ja som mala niekde v pc knihu prlozenu do cestiny a tam boli znaky popisane..pohladam...ak najdem poslem ti a ked ne, tak ak budes nejake slovicko potrebovat tak ti prelozim 😉 bola by skoda zeby si to s elou neskusila lebo fakt je sikovna

avaka
20. okt 2010

@zucana 😉 ,asi dobry napad a hlavne ,ked vidis ten cenovy rozdiel 😠

avaka
20. okt 2010

@blumka ,tak slovicka nejake to ano,ale aby som si to podla nejakej stranky hladala postup to nie..
ak by si nasla,budem rada 🙂

blumka
20. okt 2010

@avaka aky postup myslis? ako teoriu okolo znakovania, ci? 😕 ono uplne staci vediet co chces znakovat napr. chces znakovat slovo kniha, no tak vzdy ked to slovo hovoris ukazujes znak...a teda ten znak si najdes v tom slovniku...ci nieco ine myslis?

garonka
20. okt 2010

babky dobru nocku vam želam 😉

avaka
20. okt 2010

@blumka ,tak,takze mne staci priradit znak s slovicku?..

blumka
20. okt 2010

@avaka ano 😉 budes hovorit napr. Ela pod ideme si citat knihu..a ako to povies tak ukazes znak pre knihu. prides s Elou ku polici s knihami vezmes knihu a povies aka to je knizocka? a zas pri tom slove ukazes znak..proste vzdy ked povies to slovo zaroven ho ukaz 😉 to je cela veda
a toto som nasla..http://www.znakovanismiminky.cz/index.php?disp=...

blumka
20. okt 2010

@garonka dobru a zajtra ta cakame 😉

avaka
20. okt 2010

@blumka jej blumka dik,a uz som kukla aj na tu stranku,tam je toho dost 🙂 ,vyskusam...lebo fakt vela veciem rozumie,aj ked jej hadzem loptu,poviem chytaj,hned naciahne ruky...tak skusime znakovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre