Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
7. jan 2010

Ewe, mozne to je, lebo ja mam realny termin okolo 22 🙂 ale to ako vieme, dva tyzdne hore dole, tak im to tam mozno aj okupovat naraz budeme 🙂 Pozri SS, nechcem verejne pisat o doktoroch 🙂

blumka
7. jan 2010

to by bola sranda keby ste sa stretli 😉
my sme mali sancu s olif, ale akosi to nevyslo

maminnka
7. jan 2010

Blumi, ved ste tam aj par dni boli spolu nie, tak to aj vyslo, aj ked nie tak, ako ste planovali...

ewelyne
7. jan 2010

blumka, to ti ja neviem ci sa bali, ci nebali a preco kazdy inak hovori a v pohode jej dali aj epi a pritom do nemocky sla poobede a maly sa narodil rano na druhy den...

ewelyne
7. jan 2010

maminka, ja mam uplne prvy termin 21. 2. tak uvidime, teraz som sa zasa provokativne hodila na tu nasu digi vahu a ukazala mi len 54,4....aach jo.... baby nie je to primalo???? 😔

katina2209
7. jan 2010

garonka nič si z toho nerob aj mne pri Markovi popraskalo bruško okolo pupka a ešte som mala aj pupočný pruh to ako som tlačila a teraz tam mám aj jazvu na pupku čo ma občas pobolieva keď sa mení počko...
a to sa hovorí,že pri dievčatách sa viac priberá no ewe je asi opačný prípad? ja budem mať asi rovnako ako pri prvom som pribrala dohromady 14 kg

silta
7. jan 2010

ja sa skor priklanam sekcii sa tiez bojim aby mi ta jazva nerupla a navyse mam pozitivneho streptokoka ja uz idem aj 18.1. na interne predoperacne vysetrenie

baby uz druhy den ma boli panva ze by sa uz nieco chystalo? 🙂

katina2209
7. jan 2010

silta mňa bolí panva neskutočne už 4 mesiace ani sa neviem v noci otočiť od bolesti som každú chvíľku hore a to som si myslela,že sa aspoň pred pôrodom vyspím 😒

katina2209
7. jan 2010

ewe babatko si berie z teba koľko potrebuje ja by som bola iba rada na tvojom mieste nebudeš musieť po pôrode nič zhadzovať 🙂

garonka
7. jan 2010

silta mňa bolí panva cele tehu a ani pretočiť na posteli sa neviem 🙂 a dnes som sa doriadila ešte viac lebo som šla z poradne domov peši, ja ťapa

blumka
7. jan 2010

mna tiez boli panva uz dlho...tak dufam, ze sa nic este nechysta...este vydrzat aspon 3 tyzdne 😅

garonka
7. jan 2010

kati rovnake problemy strie, panva 😀

katina2209
7. jan 2010

no vidíš garonka,ale to neva hlavne,že budú naše detičky zdravé to je najdôležitejšie len vydržať...inak sranda je že dvakrát nám na ultrazvuku potvrdili chlapčeka a potom sme boli na inom ultrazvuku u iného doktora a ten povedal,že mu to skôr pripadá ako pysky a nie ako guľky takže celý čas hovoríme do bruška maťko maťko a bola by sranda keby to bolo dievčatko

katina2209
7. jan 2010

ale na morfologickom v 21 týdni nám povedal doktor,že na 100% chlapec 🙂

katina2209
7. jan 2010

idem si ja na chvílku ľahnúť pretože som toho v noci veľmi nenaspala ešte sa ozvem 🙂

raa2
7. jan 2010

kati nam tiez povedal ze asi chlapec ale ze kludne to este mohli byt dievcenskovske pysky 😀 tak mame prekvapko, a teraz sa nam uz nechce ukazat 🙂

zoska
7. jan 2010

mne robil utz vzdy iny dr. a kazdy povedal ze dievcatko, tak snad je to dostatocna istota...5 doktorov a rovnaky verdikt...
minule sme sa s manzelom smiali, ze to by bola sila keby sa vsetci mylili a narodil by sa chlapec...chudatko bol by prve mesiace ruzovucky ja cukrik 😀

silta
7. jan 2010

no veru idem sa aj ja natiahnut mozno este vecer nakuknem 🙂

maminnka
7. jan 2010

Zoska,
presne ako u nas... tiez nam povedali, ze dievcatko, na 3D... ak by to bol chlapec, chudacik, prvy rok by chodil len v ruzovom 😀 😀

zucana
7. jan 2010

baby no vy ste toho popisali...inak tu uz od narodenia maju speci pripravky pre dieta...ani sa nemusi kupat je to nejake speci mlieko-sampon ze to same zachne no sama som zvedava...to si totiz mame doniest do nemocky...
co sa tyka kil ja sa uz radsej nevazim....vychadza mi to zatial plus 16 a to som z toho velmi velmi smutnucka
inak uz mam vysledky krvi zo vcera tak sa idem hrat na doktorku a pozriet si to.... 😉
pecen vyzera ok len jedna pecenova znacka je trosicku vyssia P-ALP (nejaka fosfatasi alcalina) ale mam ze 161 (vo vysledku je max.hranica 151 ale na nete ze do 170 je ok....
gari aj toto ti robia???

zucana
7. jan 2010

a men len v 20tom potvrdili dievcatko a potom ked som sa pytala tak ze jasne jasne ale nehldal pindika...kazdy vravi ze mam brucho na chlapca takze to by bola tiez sranda...

maminnka
7. jan 2010

my ani meno chlapcenske nemame vybrate...

blumka
7. jan 2010

a ja by som velmi brala aby sa lekari pomylili...sice tiez nemm nic chlapcenske, ale mam neutralne veci...a hlavne preto, lebo Terezka stale hovori, ze v brusku je Maso a nie Juli 😀 😀 😀

zoska
7. jan 2010

baby mna teraz mala tak kopla az sa mi zatmelo pred ocami.. 😅 strcila nohu kdesi az po hrudnu kost asi 😕
dufam ze vysledok tychto akrobacii bude aspon ze sa otoci hlavickou

maculik
7. jan 2010

Ahojte, tak uz sme doma z ockovania, mala si to odplakala, ale tak co uz. Ockovali do ramienka, potom jej este zobrala krv, lebo som jej spomenula, ze pred mesiacom, ked mala na Sk tu siestu chorobu, tak jej vyslo nizke zelezo. Ale tu ked to pozerala, tak podla nem.noriem to ma len znizene, ale stale v norme. Tak uvidime, vysledky budu v pond.-ut, som zvedava.

Idem teraz s nou von, tak potom vas docitam 🙂

raa2
7. jan 2010

zosi a ako je teraz otocena mala?

inak mne vravia ze mam brucho ako keby tam bolo dievcatko, ale podla tych bruch sa asi neda orientovat a nevieme sa zhodnut na chlapcenskom mene, mame iba pre dievcatko...

maculik
7. jan 2010

kocky, ja mam tiez uz +15, zuci, nebud smutna, ved to potom zhodime. Min.polovica ostane v nemocke a zvysok pojde kojenim a unavou z nevyspania 😉 😀

zoska
7. jan 2010

raa,
naposledy bola koncom panvovym...ale o 10 dni idem na kontrolny utz tak uvidime

blumka
7. jan 2010

baby, ja som to uz hovorila ale ked porodime tak si dame urcity cas na regeneraciu a potom ideme spolu chudnut, aby vam to bolo jasne... 😉

andrea2603
7. jan 2010

ahojte. vidím, že preberáte pohlavie bábätie. No ja si starosti nemusím robiť, že by sa pomýlili, lebo ani raz nebolo vidieť na 100% čo to mám v bruchu, aj keď lekárovi sa to zdá na dievča, lebo guľky nezahliadol. Ale zas väčšina typuje /podľa brucha/, že chlapec. Tak ktovie?

Ten čaj z ostružiny ja pijem už týždeň a celkom mi chutí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre