Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
23. jan 2010

blumi pudingovy kolač mňam to je taky čo na cesto kladieš kôpky pudingu a krem je šľahačka s kyslou smotanou?
joj fajnove veci si dnes jedla a ja už nem ten puding dnes som len na suchare bola ale okolo štvrtej som sa pustila do lokší 😀

blumka
23. jan 2010

hej, gari presne ten 😉 mniam 😵

vevoncek
23. jan 2010

zucana aj ja ti prajem všetko len to naj naj naj aby ste boli obidve zdravé a hlavne aby si rýchlo zabudla na ten zlý pôrod teda nezávidím ti mala si to naozaj ťažké ja osobne by som to asi vzdala neviem si ani predstaviť že by som prežila to čo ty asi by som bola také nepríjemná na všetkých a môj muž tiež ale hlavne že to už máš za sebou a že už môžete byť konečne domka a je dobre že môžeš v pohode kojiť že nemáš problémy. Tak ešte raz všetko naj naj naj

hajdylca
23. jan 2010

garon haslerky? hmm, na tie teda chut nemam... ja som si najprv otvorila mliecnu ryzu- ale tu nelubim, neviem preco som si myslela, ze bude lepsia, tak drahy spapal, tak som zjedla taky kupovany coko puding s bananom...
ale inak dnes som toho az tak vela nezosrotila...
hm ale lokse by som si dala...

vevoncek
23. jan 2010

lolka mňa tiež vyšetrovala zo spodu ale nepovedala mi nič len že všetko je v poriadku a keď mi robila sono tak som čakala že mi povie aký je malý veľký ale povedala že to nepozerala teraz tak som zvedavá čo povedia teraz pondelok

ja idem už tiež spať ale zajtra si vás prečítam sovy nočné 😀

blumka
23. jan 2010

jedna sova odlieta...dobru noc babce...a ak sa niektora dnes v noci chystate rodit, tak lahky porod vam prajem 😀 😉

garonka
23. jan 2010

blumi do lietania a dobru nockuuuuuuuuuuuu 😀

garonka
23. jan 2010

hajdy mliečna ryža mňam a mam rada aj doma uvarenu ale tu vie urobiť len mamina ja neviem lebo mne sa stale urobí taka mazľava a blatova
no môj drahy si naložil teraz same nezdrave veci, sekana, horčica, emental bože keby som to zošrotovala aj žaludok vyvracam
no lokše mamina napiekla asi 80 😅 chudera 3 hodiny sa s tym bavila

ewelyne
23. jan 2010

zuci, nadherne ste , drzkajte sa 😵

baby hlasim sa do nocnej.... chudacika lienku nasu som ukladala skoro tri hodky... dufam, ze nezacne teplotovat...
blumi, Tete este nemala kiahne??? macu mi zdrhla , som chcela vediet, co jej davala... chjo...
vikend, taky blby cas akurat... a cislo na lekarku nemam... lebo sme tam este neboli a nestihli zaplatit tu speci sluzbu, ze moznost otravovat aj cez vikend...

inak mam chut na kavu... 😨 😕 strasne, ze? ale tak ci tak budem mat nocnu... takze to je asi jedno... len ja kavu nepijem... neviem co ma chyta... mam chut jest aj papier a servitky... no ale inak som v poriadku vraj....

granado
23. jan 2010

a taká fajná mrkvička by vám nechutila? 😉 Ja sa teraz pasiem na nej a moj manželík si práve hladá niečo nezdravé pod zub 😀

hajdylca
23. jan 2010

jeej zuci gratulujem ku malinkej je nadherna a Ty vyzeras teda ovela lepsie ako kolarova nadhera... prajem vela mliecka 🙂

nuz garon, keby ze nebyvas tak daleko i najdem odvahu a sadem do auta a pridem Ti pomoct s tymi loksami, aby Ti nedajboze nebolo zle 😝 🙂
zlata maminka, ze sa o Teba teraz takto pekne stara...
Ty si minule pisala, ze si varis salko, ze? to by som mohla i ja take ... len myslim, ze by ma zaha aj rozozrala....

ewelyne
23. jan 2010

granado, ficim na kaleraaaaboch 😀

granado
23. jan 2010

aj ten tam mám, ale z toho by sa mi asi moc s prpáčením grgalo 😀

hajdylca
23. jan 2010

granado to ked bude kriza, bude i mrkva dobra 🙂
ewel prajem aby malinkemu coskoro presli, volakedy boli na kiahne take speci kremove pudre, len tie boli na predpis, tusim, lebo sa zarabali...

garonka
23. jan 2010

hajdy joooo uvarim salko na karamel ale to žerem cez deň lebo v noci by som aj susedu zobudila akoby som nespala kvôli tej potvore zahe 😀
mamina je zlata užasne to žieňa a po pôrode príde bývať k nam dovtedy kym mne to bude vyhovovať 🙂

granado mrkva je dobry napad 😉 len čo bude zajtra do polievky? 😀 😀 😀

granado
23. jan 2010

no a práve teraz podla poslednej mody? sa práve tie nemajú používať, lebo že pod pudrom neschnú iba sa paria. My sme spršili vo vlažnej vode, aby sa neškrabyl tak tušim ditiaden/neaké antihistaminikum/ a ak bola moc velká teplota tak paralen. Bolo ich vela ale nemáme žiadne následky. A inak moj drahý to potom lapol tiež, no to už bola väčšia sranda, určite chápete že viacej roboty ako okolo toho malého 😉 😀

granado
23. jan 2010

no buď zmeníš nedelnú polievku alebo vyšleš chlopa na nákup 🙂

garonka
23. jan 2010

keď mu poviem že ma ísť rano do obchodu ma obesí 😀 dnes bol 3krat stale nekupil to čo ma 😀 hlavne že zoznam so sebou ale furt zabudol že ma kupiť aj pre mňa časopis Emma 😀
zajtra robíme francuzske zemiaky nejak mi mäso hore krkom lezie 😅

hajdylca
23. jan 2010

fuha granado to som netusila, no moj drahy kiahne este nemal, tak snad nechyti potom od krpca, lebo to by bolo😀

granado
23. jan 2010

no my klasika kuře a akurát ešte neviem či ryža alebo zemiaky toť ťažká otázka 😀

deda
23. jan 2010

ahoj,tak neviem čo si mam myslieť ale každých 5 min, mi stvrdne brucho a bolest mi vyraža do križou a tlak na konečník, tak uvidim ako sa to vyvinie, neviem či su to len posličkovia alebo to na mna ide....ta bolesť je ale znesitelna.....

garonka
23. jan 2010

ja už ani kurčata nemôžem vidieť kuracinku sme mali asi 3x do tyždňa 😀

idem dačo vyloviť z chladničky pod zub a ak nenajdem nič zasyti ma aj mrkva 😀

granado
23. jan 2010

no ak ich ešte drahý nemal, tak predpokladám že teraz si to už od...., lebo tomu sa doma vyhnúť nedá 😀

granado
23. jan 2010

deda práve som sem chcela ísť to isté napísať. Sedím za pc a celkom fajn ale ako sa vstanem, nemôžem sa úplne vystrieť a strašne ma pichá v panve také tlaky a potom mi to vyráža tie krče do môh a už to tak mám aj hodinu. A ako vstanem, stvrdne mi brucho

granado
23. jan 2010

no jasné aj do nôh aj do môh 😀 😀 😀

deda
23. jan 2010

no uvidim ako to bude pokračovať.....keby sa niečo udialo tak dam vedieť, idem si skusiť lahnuť..

garonka
23. jan 2010

deda ak ti to neprejde tak hajde do nemocky a blumke vyjde tip že dnes niekto v noci rodiť bude 🙂

granado ja to mam takisto ak sedím to je v poho ale ak sa postavím bruch mi stvrdne a poriadne a to sa mi vraj maternica napína ale mne niekedy aj tak stvrdne na špicatu vežu kedy je maly uplne vyvaleny na pravu stranu 😀

hajdylca
23. jan 2010

granado no tak snad to nejako prezijeme 😀

takze idete dnes s dedou rodit?

aha nasla som foto marhulky a jej anjelikov https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

granado
23. jan 2010

ja by som to brala už , ale to je iba moje zbožné prianie. 😉

garonka
23. jan 2010

hajdy jej a na moje meniny sa narodili 😵 😵 😵 😵 😵 krásne babätka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre