Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
20. júl 2010

@lienka2 my sme zacali s prikrmami od ukonceneho 4 mesiaca a doktorka vravela nech davam v 5 mesiaci zltok a ked ukonci 5 mesiac tak nech zacnem davat masko. a to bud morcacie, kuracie alebo telacie masko...

lienka2
20. júl 2010

@mimisash nejde mi ten link otvorit.. 😒

lienka2
20. júl 2010

a uz som ho nasla a citam.. vdaka 🙂

maculik
20. júl 2010

tak sme doma z prechádzky, čakáme na ocka, okúpeme sa a búvať. A my asi pozrieme nejaký film 🙂

pridala som konečne fotky z dovolenky https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/albu...

lenica81
20. júl 2010

@maculik pekne fotos... a fakt pekna cast chorvatska... 😉
teda, ja si pockam na more este... 😅

raa2
20. júl 2010

@maculik krasne foto, maly to ako znasal?

selyma
20. júl 2010

@zucana ano ano, treba masko, aj preto som sa ta pytala, lebo viem, ze masko uz treba, kvoly zelezu. Tak zajtra daj urcite

selyma
20. júl 2010

@laxity vidiiiiiim na tej poslednej fotke zubok

dorotka2
20. júl 2010

@maculik nadhera, a ty si akaaaaa chudaaaaa, aj ja chcem. No to nepomoze, lebo mi popraskala koza na bruchu, a so striami asi nic nespravim ☹

maculik
20. júl 2010

@raa2 maly to znasal super, len velmi casto papal, asi od toho tepla bol stale smadny. Tak som mu davala mliecko, ked si pytal, vodu som neriesila. A uz sa pomaly zase dava do normalu, cez den papa kazde 2-3h.

@dorotka2 ja mam popraskane stehna a zadok, len to na fotkach nevidno 😎

@lenica81 leni, to je pri Poreci a potom to Taliansko je Terst, fakt bolo na oboch miestach krasne.

blumka
20. júl 2010

@maculik pekne fotos 😉 isto ste sa mali dobre 😉
my mame toho roku oddelenu dovolenku..ja s detmi u nasich a mm na malte 😀 dnes som s nim volala a vravi ze prijal dalsieho robotnika lebo ze je toho vela aby sme stihli do novembra dokoncit, tak mu vravim, ze nech sa nenahli, ze kludne sa mozme stahovat aj na jar, ste mali pocut ako razne mi povedal NIE 😀 😀 a kazdy si mysli ze ja jeho nahanam 😀 😀 😅

zucana
20. júl 2010

@macu pekne fotkos
baby a mozem dat borkolicu co este nemala s maskom alebo masko je ako novy druh a 3 dni musim skusat....

lenica81
20. júl 2010

@blumka podla mna aj on uz si chce oddychnut a venovat sa rodinke... 😉

lenica81
20. júl 2010

@zucana a na maso moze byt alergia... som myslela, ze len na ryby... 😕

blumka
20. júl 2010

@lenica81 urcite..ved uz tiez je toho na neho dost.. 😉
@zucana ja myslim ze radsej daj masko s tym co uz pozna ale nie kvoli alergii ale kvoli tomu ze ked ti to nahodou nebude chciet papat aby si vedela preco..ze jej nechuti masko..ked das dve nove chute moze byt toho na nu dost...

zucana
20. júl 2010

a keby som uz pockala do buduceho utorka s masom to by akoze sa nieco stalo????

blumka
20. júl 2010

@zucana urcite nie... 😉 toto je inak novinka ze masko sa ma davat skoro hned ako zelenina...doteraz sa davalo neskor...pred ovocim ale urcite nie po dvoch druhoch zeleniny...stat sa nema co, lebo zelezo je aj v tej zelenine co Viki davas..a v tvojom mliecku 😉

olifcek
20. júl 2010

@lenica81 neviem o alergii na maso x;oD

oliv sa nam dnes 1x pretocilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....jasne, ze pri mm, ale pretocilaaaaa

blumka
20. júl 2010

@olifcek zvykaj si ze ty si len mama a vsetko podstatne uvidi prvy ocko 😉 😀

olifcek
20. júl 2010

@blumka dufam, ze mama a nie len ,,flasa,, mliecka 😀

lenica81
20. júl 2010

@olifcek @blumka no, moj sa pretaca, ale dajako to nevidim... 😅 az ten koniec... ale uz sa prestal bat... takze uz len na podlahe... a pretaca sa len do 1 strany, ale sak to neva... 😀

ale hadam mama povie 1x mne... 😀

idem ja spat... bo som grogy po vcerajsej noci... a cez den som nejak nedospala... 😉 dobru...

zucana
20. júl 2010

@blumka jak pred ovocim urcite nie ja ovocie este nedavala....

lenica81
20. júl 2010

@zucana chyba tam podla mna ciarka, pred ovocim, urcite nie po 2 druhoch zeleniny... ci sa mylim blum... 😕

idem ja...

blumka
20. júl 2010

@zucana ta veta je blbo napisana bez ciarok...malo bo byt ze sa davalo masko pred ovocim, ale urcite nie hned po dvoch zeleninach 😉

blumka
20. júl 2010

@lenica81 rychlo pisem, bo chcem vela stihnut a potom take nedorozumenia vychadzaju 😀 a nerada pouzivam ciarky 😅

zucana
20. júl 2010

oki tak ja idem podla planu 😀 zajtra brokolica a pak po 3 dnoch karfiol a v blave masko 😉

blumka
20. júl 2010

@olifcek no zatial ano... 😀 mne to dnes tak doslo, ked terezka prisla za mojou mamou a vravi jej babinka plosim si papat...kukam na nu a vravim ,kurnik sopa, mne tak nikdy pekne nepoprosi 😀 ale babinka je babinka...a o ockovi ani nehovorim...mne sa na nohu este ani raz nezavesila ked som sla prec 😀 😀

zoska
20. júl 2010

@blumka este otazka k tomu masku...aj to sa mixuje zo zaciatku "nahladko"? dik 😉 no a k tomu ze sa postavi na styri...ta mala sa fakt hodi v koci na styri, je na kolienkach a dlaniach-vystrete ruky a kyve so sebou hore dole...nelozi len myka ritusou a kyve sa kocik...zlata je 🙂 skusim nabuduce odfotit 🙂

@zucana, zlata je mala ako sedka, chrustik sikovny a neboj nic sa nestane ked nedas masko, ved si len nedavno zacala 😉

blumka
20. júl 2010

@zoska ta to potom jake sikovne decko 😕 odfot..chcem vidiet
hej aj masko mixovat...lebo to je tuhe, tazko sa im zuje

blumka
20. júl 2010

no dievcice idem spinkat...lebo uz mi je to podozrive ako celkom dobre juli spi, tak asi uz musi prist zla noc 😀 bruuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre