Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. jan 2011

@blumka my maaameeeeee 😀 a kuk e-mail

blumka
9. jan 2011

@olifcek kukla som ale velim ma to nepresvedcilo...je to jedna strana mince,..

olifcek
9. jan 2011

@blumka SAQ TO... do kelu... dam zaockovat po 2 rokoch? 😉

blumka
9. jan 2011

@olifcek po prve neviem ci budes moct tak dlho odkladat a po druhe po druhom roku je riziko mensie? mas email

olifcek
9. jan 2011

@blumka uz kukam... mm, ze on mi nevie poradit... ci si hodime korunou... ze ockovanie moze no nemusi nic sposobit, a ked nedame ockovat, moze ochoriet az mat tiez vazne nasledky ☹ Ty co urobis?

blumka
9. jan 2011

@olifcek ved to je to...ak nedas a stane sa nieco budes si vycitat ak das a stane sa nieco budes si vycitat...len asi treba dufat a verit ze sa nic nestane

blumka
9. jan 2011

idem uz spat, bruuu 😉

avaka
9. jan 2011

caute 🙂 ,no uz ste isli vsetky spat?
mysme boli u svokrovcov,umyla som kupelnu,podlahyy,ozehlila kosele,ktore neznasam... teraz si stahujem fotky a zatial vsetci zdrhli...
@zoska,drzim palce na zajtra,presne ako vravis,je to o pristupe...inak,mne nova dr.vravelaze mam prist k nej ,ze mi da papier o prevzati do starostl.a potom pre kartu...tak neviem,ci vsade tak.Ja som tam bola medzi sviatkami a samo,ze neordinovali,tak pojdem teraz v tyzdni..
@zucana,ja som ten solmucol davala aj malej,mne to odporucila v lekarni,aj ja som ho jedla,nebol problem s kojenim,ale mas pravdu,ked sa ten sirup pokazil,smrdel total vajcovka,az ma natiahlo... 😅
a potom som druhy krat uzivala homeo-stodal,tiez sa mi zdal dobry 🙂 prirodne neviem co...
@svetlankat,no to bola rychla kupa... 😕 jaj,tak nejak by som si to predstavovala 😀 ,ty teda dokazes toho tvojho mm usmernit,porad 😉 moj uz objednal normal vysavac 😒

olifcek
9. jan 2011

@avaka ja este tu le uz nie dlho x;o) i my mame normal vysavac, mensi, a vykonny, staciii 😉 ja itak radsej zmyvam a zametam x;o) sice zmyvam kazdy den a zametam denne niekolkokrat ale neva.. x;o) preto mi staci vysavat raz za tyzden x;o)

avaka
9. jan 2011

@laxity,ako mliecko?uz lepsie? 🙂
@blumka,my este mame stromcek,mm uz chcel zbalit,ale ja ze este nech necha.. 🙂
a ako to je stolicka,co sa pripevni na jedalensku?dala by sa aj na barovu? 😕 my mame len barovy 😒 a co mam pre malu stolicku,nechce v nej byt,teda,ked tam aj je,tak vela nezje,ked ju zapnem nervaci,ked necham odopnutu,tak sa stavia...tak ju dam dole a skor spapa,nechcela som to tak robit,ale som rada,ze sa naje,tak co uz...ona sa aj hrat musi pri tom...aj to mame este daleko do 8kg

my sme dnes spali do 9:45!uz sa to stalo zopar krat,ja neviem,ci sa jej tak posunul rezim,vecer zaspava medzi 20:00-21:00,poobede spala 13-14:30 a myslela som ,ze zaspi o 19-tej a nic 😕 mam ju skor budit?takto sa mi to zda divne,ved jej davam obed potom o 15-tej...
@olifcek,sikula Oli 🙂 ,nasa po novom spieva la la la la sa rehoceme,ten jazyk vytaca az k nosu.... 😀

olifcek
9. jan 2011

@avaka nebud skor, nepomoze to x;o) my sme si mysleli, ze ked dnes Oliv hajala len cca 45minut, nespi uz od 17.45, ze uz o takomto case bude nesmierne unavena a nic... hech,....

@avaka nasa Oliv je velka tanecnicka i spevacka, ja nechapem, ale mm vi ehrat na par nastrojoch a aj pekne spieva, tak to ma asi po nom... uz ich musim natocit ako spolu tancuju, mala normalne po tatovi vsetko zopakuje.. hech...

daj este tipy, co robite.. x;o) nech mame na zajtra zabavku v uceni 🙂

olifcek
9. jan 2011

no nic, ideme skusat uspavat..

olifcek
9. jan 2011

ze aka perfektna cenaaaa

http://www.amazon.com/Boiron-Camilia-2d-20-Dose...

no postovne je 25 dolarov 😅 😅 😅

skusim zajtra zistit, ci nemame cosi i u nas s podobnym zlozenim, a ak nie, @zucana, opat Ta poprosim o krabicku zrejme 😉

avaka
9. jan 2011

@olifcek ,viem,ze nie je dobre budit,len sa mi zda,ze v noci spi potom este horsie ako normal,teraz je hore kazdych 40-50 minut a v noci aj vcera sme od 1:00-2:50 hore,nemoze zaspat,akoby ani unavena nebola,tak ma tak napadlo...

olifcek
10. jan 2011

my az teraz haji... Konecne... Vypinam mt, bru noc

blumka
10. jan 2011

@avaka to je take nieco ako podsedak do auta, a ma to pas ktory ide popod sedak stolicky, takze to nespadne...dalo by sa to pripevnit na barovu ale dieta v tej stolicke nie je nijak istene, su tam trosku zdvihnute boky a zad akoze operadlo ale to je nic...takze to je tak vhodne pre vacsie deti

blumka
10. jan 2011

@avaka taketo nieco..tento ma sice pas, my mame bez pasu http://www.safety1st.com/usa/eng/Products/Child...

jaja32
10. jan 2011

@blumka ty mas aku jedalensku stolicku?

blumka
10. jan 2011

@jaja32 peg perego prima pappa...tusim tak sa to pise 😅

jaja32
10. jan 2011

@svetlankat ved ja by som aj pouzitu kupila, ale na nete su strasne ceny, za to co ponukaju ,kupim novu

jaja32
10. jan 2011

@blumka idem vyguuuglit 🙂

jaja32
10. jan 2011

@blumka krasna, len musim o kustik lacnejsiu

blumka
10. jan 2011

@jaja32 jj ona je z tych drahsich...my sme ju dostali do daru 😅 skus pozriet na mimibazare abo tu na konovi nejaku

dorotka2
10. jan 2011

Dobre ranko,po vikende opat doma. Musim docitat,no citala som tuto stranu a @avaka my mame na cesty tuto stolicku a je super,da sa dat nahocijaku stolicku,aj barovu http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

blumka
10. jan 2011

@dorotka2 to vyzera super...nieco take by sa nam zislo, lebo casto cestujeme a pre juli tym padom nemame..doteraz som ju krmievala v sedacke ale uz nema vajicko tak uz to bude tazsie a ja ju nechcem ucit ze sa pri jedle moze behat alebo hrat...takze odporucas?

blumka
10. jan 2011

@dorotka2 mozem ta poprosit ci by si mi nezmerala kolko meria ta sedacia cast na vysku?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
10. jan 2011

ahojte

@zoska držte sa a myslím na vás, určite už bude všetko v poriadku...Nelka si to už zaslúži a aj ty samozrejme...daj vedieť 🙂

@avaka ďakujem, vyzerá, že je lepšie...zatiaľ som nedávala žiadne umelé skôr dávam Hipp nápoj po lyžičkách alebo čajík a vodu 🙂

@svetlankat a čo vás vyšiel robotík? Určite že dobrá kúpa na nezaplatenie 😵

My stoličku na jedenie využívame denno-denne, tak to má byť tam má dieťa papať, tak sa aj učíme aj keď Naty toho veľa nezje ale sedieť vydrží a hlavne, keď dostane chrumku alebo chlebík 😀

@dorotka2 to vyzerá fakt dobre...to by sa nám asi hodilo aj svokrovcom na chalupu 😕

@jaja32 a ak ešte niekto prajem všetko najlepšie k 11 mesiačikom 🙂

jaja32
10. jan 2011

@laxity dakujeme 🙂

dorotka2
10. jan 2011

@blumka rada,ale ked tak az cez vikend,lebojaju mam v hlohovci, mozno ju ma kamoska doma,tej som ju tiez kupovala,dnes k nej idem, tak mozem pomerat,teda ak ju tiez nemaniekde inde.🙂 Ale odporucam, ona sa da zlozit do takeho kvadra, v celku maleho. Tu somnasla aj rozmery http://www.eurekakids.net/en/babycare/kids-kit/...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre