Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. aug 2010

@kleopatris a preco to neni moc dobre? to vam lekarka povedala? ci ako? ja neviem aku mame ale lekarka sa nevyjadruje zeby neico nedobre bolo

olifcek
13. aug 2010

jaj, ale nekompletna objednavka, takze este na nu pockaaaam

kleopatris
13. aug 2010

my mame tak maximalne 1cm priemer a aj to musim hladat 😒 Dr.ze mame pravidelne merat hlavicku ci rastie, ak hej tak je ok, ak nie treba to riesit....ale nevyjadril sa ako...tu na MK som citala, ze operacne otvaraju ten zrasteny sev 😖 no dufam, ze nam nezrastie uplne

olifcek
13. aug 2010

@kleopatris jj, viem, ze nedobre, ked skoro zrastie, bo mozog nema miesto a tlaci paq...ale...no my ju asi mame o 1cm vacsiu ako pises...a mozno ani nie...nam ale na neuro meraju hlavku a aj v pediatrickej poradni by mali...

garonka
13. aug 2010

@olifcek drahaaaaaaa daj potom XXl a ak bude veľke tak to budeme my nosiť ako pyžamo

no idem ja do tej optimy pre latku do kočíka

olifcek
13. aug 2010

@garonka drzim paste v optime x;o)))) a nebude velke, to su len 2cm, cize 4 spolu,myslim, ze to ok je...ak teda ma i Tvoj taku vysku a vahu ako moj mm x;o)

blumka
13. aug 2010

nam pediatricka zakazdym premeria fontanelu a zahundre ze dobre, tak asi dobre...
my ideme na naaakup..zajtra zasa ideme prec z domu...tak nebude casu na nic 😅

olifcek
13. aug 2010

@blumka i nam merala pediatricka...a neuro zmeria a aj na usg kukne a vzdy povie, ze to ma ukazkove, tak snaad... 😵 😵

suzon78
13. aug 2010

@blumka no veď práve a poradila mi to odborníčka na gastro, radšej jej zajtra ešte zavolám, aj ja som teraz na nete našla, že každý dáva len kvapku... 😒

kleopatris
13. aug 2010

tu v AT nikto nic nemeria...fontanelu mu este nikdy nemerali, len mne sa zdala mala, tak ju kukol a ze hej je mala....vsetko tu nechavaju na prirodu, sak nejak bude a ked nie smola

olifcek
13. aug 2010

@kleopatris nam nemeraju fontanelu, len obvod hlavky a na USG kontroluju mozocek...v nasom pripade je i USG, lebo sme predcasniatko, inak sa to nerobi

suzon78
13. aug 2010

@blumka teda až v pondelok 😉 ani neviem aký je dnes deň 😅

mojej dnes veľmi chutila brokolička so zemiačikom, nestihla som dávať 😉 tak som rada, že chutí...na budúci týždeň už pridám mäsko, žĺtok mi doky ešte zakázala, že je ťažký na žalúdok, tak ten až neskôr, môžem pomali pridávať aj ovocie, najprv výživku a potom surové 😉 teším sa na tie príkrmy, dúfam, že to pôjde lepšie ako piť mliečko..

kleopatris
13. aug 2010

@olifcek aha ja ze fontanelu meraju 😅

olifcek
13. aug 2010

@suzon78 ja zltko tiez asi este vynecham, mam pocit, ze mi Oliv nedobre hajala tie dve noci, co mala na obed zeleninku so zltkom, aspon uz viem preco...
@kleopatris bo pisem jak tataaar niekedy

olifcek
13. aug 2010

ktovie, ci by aj @zucana take triko chcela...

suzon78
13. aug 2010

@kleopatris nám tiež len postláčajú a napíšu do správy, že na hmat nebolestivá 😕 nevedela som, že to treba špeciálne sledovať, držím palčeky aby všetko dobré bolo 😉

blumka
13. aug 2010

no moja pediatricka to sice tiez len hmatom ale ona si to hmatom meria, lebo aj obcas povie ze pozrieme aka je velka a tak...tak asi vie ze kolko palcov to ma mat alebo tak...

jaja32
13. aug 2010

@garonka super, že boli dobré výsledky a pekná profilovka 🙂

jaja32
13. aug 2010

...hmm, sama som tu ako prst

blumka
13. aug 2010

@jaja32 hu 😀 😀

jaja32
13. aug 2010

@blumka juj som sa naplašila 😀 , už spinkáte?

blumka
13. aug 2010

este neeeee...uspavam prave a terezka sa kupka 😉

jaja32
13. aug 2010

@blumka tákéto poháriky to máš? oplatí sa mi to odtiaľto kúpiť...ja sa v tom nevyznám, to tam je akože nový tovar nepoužitý?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8749291

jaja32
13. aug 2010

@blumka prečítala som, že nový tovar z veľkoskladu, ale aj tak dobré su to poháriky? Ja už som ich chcela kúpiť, ale 10 ks stojí do 20 eur

jaja32
13. aug 2010

@olifcek pekné...ja tam tiež prezerám tovar....1krát

blumka
13. aug 2010

@jaja32 ano tie mam..su dobre, lebo to vicko tesni tak ze je niekedy ho problem otvorit, takze je mozne to smyknut aj do mrazaku aj zobrat do tasky ked ides von a nemusis sa bat ze sa ti rozleje...
su drahe ale tak podla mna ti stacia tie male
a tam nad kazdym inzeratom mas napisane ci novy tovar alebo pouzity 😉 toto je nove

blumka
13. aug 2010

@olifcek ty si zatazena na znacky? 😉

jaja32
13. aug 2010

@blumka ďakujem, idem objednať...ak sa mi to podarí, snáď mi bude stačiť 6 ks
šaty sú krásne...juj, tu také nekúpim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre