Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
17. dec 2009

KP je koniec panvovy....
zle prietoky su ze vyziva pre babo zle preteka pupocnikovou snurou....
gari svokra s nami nebyva...oni maju svoj byt dole v tomto dome...takze ja snou akoze nie som.... 😀 dnes sla do benatok a zajtra neviem ona dost zbrila 😅
ale mozno s nou dam veceru nech nemusim varit 😉

zucana
17. dec 2009

andy tu by ta poslali domov...tu monitoruju az ked prides rodit a prietoky nepozeraju ☹

andrea2603
17. dec 2009

matka, tak ako píši zuci, to sú zlé prietoky, asi už budeš musieť chodiť na prietoky možno aj 1krát týždenne. Aj moje je hlavou hore, ale takých nás je tu viac, tak snáď dostanú rozum a otočia sa 😉

kollarka
17. dec 2009

no doteraz som len citala, nepisala.. ale kedze zacinam byt menej pohybliva som an nete viac takze asi tak.. 😀

andrea2603
17. dec 2009

už som sa pýtala môjho gyn. kedy na ten monitor, prietoky, či čo to všetko je, takže od 36tt. každý týždeň 1krát. Tak to bolo aj predtým, takže žiadna zmena.

zucana
17. dec 2009

kollarka kollarka takto sa zatlkat 😎

olifcek
17. dec 2009

sa mi kychlo a cosi zomna vystrieklo....ale vyzera, ze to nepokracuje aaaa...na vlozticke je to len mokre a kusok mazlave...asi len vytok, ze?

baby, tie, ktorym plodovka odtekala par hodin az den, je to spoznatelne?

zucana
17. dec 2009

inak kde je lolka?

kollarka
17. dec 2009

😎

andrea2603
17. dec 2009

olif, mne vždy pustili vodu až keď som išla rodiť, tak neviem poradiť.

zucana
17. dec 2009

olif neporadim...ale ked to bolo mazlave ...bolo toho vela? to mohla byt aj zatka...

olifcek
17. dec 2009

ja mam, ze F4PPPX

olifcek
17. dec 2009

zuci ani nie vela...a priezracne len

zucana
17. dec 2009

olif to co je za znacku?
tak to snad len vytok...
mne tiz ked kychnem niekedy vytecie 😉

olifcek
17. dec 2009

to som myslela, z eje k polohe malej, ale asi nie, to je nejaka diagnoza asi...sa popytam v utorok lekara x;o)

olifcek
17. dec 2009

idem si ja podriemkat, hlava ma z rozrusenia boli...

garonka
17. dec 2009

zuci jaj vytok toho som sa ja konecne zbavila 😠 trapil ma dva tyzdne, nastastie ani bielkovinu v moci som dnes nemala takze tie vaginalne gulicky zabrali ale sex mi riadne chybaaaaaaaa, no a dnes nic z toho drahy je v robote 🙄
no tak to si sama doma, mysi maju hody 😀 😀 😀

selyma
17. dec 2009

BAbky, tak mna vytok trapi cele tehu. Dr mi dal cipky preslo na dva tyzdne a na dalseju poradni som sa jej pochvalila, ze zasa mam. Brala mi aj na vyter, zajtra jej mam volat, ze co, ze mi asi len predpise nieco na to,. Tiez len dufam, ze nic vazne to nebude.

garonka
17. dec 2009

sely davno si tu nebola 🙂 a akej farby si mala vytok? ja boze do svetlozelena a nechapala som kvôli comu ved ma ani nic nesvrbelo, nepalilo, skratka sa objavil ako chcel, a to jem stale jogurty, a probiotika 🙄

olifcek
17. dec 2009

ups...mokre gatky...ale netecie nic...

ist na pohotovost?

zucana
17. dec 2009

ja som prave citala o tom steptokokovi a dufam,ze budem mat dobru tu kultivaciu....bude mi ju robit az 4.1.

garonka
17. dec 2009

olif moze to byt aj unik mocu alebo vytok ja som po tych hnusnych tabletkach sucha neviem dokedy 😨

garonka
17. dec 2009

zuci a streptokok sa berie v 36tt? mne 7.1 berie dokina hepatalky ah jaj

matesl
17. dec 2009

matka,

tak ja som to uz vygooglila, jeto hodnota UA RI a jak pozeram, tiez mam hranicnu hodnotu...aspon podla toho co som nasla na nete, kde odpovedal lekar na otazky tehuliek....

olifcek
17. dec 2009

gari ale i intimka premocena a okolie tiez...dala som si este jednu, tak uvidim...ak bude sucha, ok, ak mokra...uplne premocene su tie gatky i vlozka...ale to mozno fakt z toho kychnutia, ze sa mi pouvolnovalo...uvidime

selyma
17. dec 2009

Garonka, no bol biely, ako slina, tiez nic nestipe, nesvrbi, len nosim intimku. Myslela som si, ze je to normalne, tak uvidim, co mi zajtra povie a predpise. Vobec neviem, kde robim chybu, ved nie som nejaka smradlava, spinava bezdomovkyna, rak neviem.

andrea2603
17. dec 2009

olif, skús nekýchať 😉 , možno ozaj len moč, sleduj, ale zatiaľ neutekaj na pohotovosť.

selyma
17. dec 2009

Ono to je strasne, kerd clovek nevie co ma robit,. Aspon si vieme takto poradit 🙂
Olif, keby to bola plodova voda, tak bud by ti vytiekklo vsetko naraz alebo vytekalo by po kusku a stale. Ta vyckaj, asi to bude len z toho kychnutia

olifcek
17. dec 2009

oki...lebo za mocom to citit nebolo...a gatky boli uuplne mokreeee, no ako pisete, cakam...dala som si druhe gatky a druhu intinmku, ak to bude suche, tak ok,ak mokre...

adi len raaaaz som si kychla, safla x;o))

sely jo, spolieham na to, ze by to tieklo stale...x;o) dufam, ze to bude len z mechura, ze mala tlaci...

garonka
17. dec 2009

olif aj ja si myslím ze z kychnutia ak by to bola plodova voda tieklo by vela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre