Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. jún 2010

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

krasne, ze>? len kus draheee...a ja bych chtela take, co sa daju rozopnut a nejdu cez hlavu....i za taky peniaz by som jedny take kupila...ku lekaarke... 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. jún 2010

@rivatha mne sa huggies lepsie davali olivke, ale prisli mi na nu dost tvrde, oliv je mensia....dm chcem skusit, snad mi mm prinesie, lebo jeho kolega pouziva dm....tak mm vzal pampersky a on ma priniest dm na skusku par kusov

@blumka dakujem za tak veeeeela ricinusu!!! ze wow...to som uz vcera chcela x;o))

aha http://www.detskeoblecenie.com/detskeoblecenie/...

ale bolo by fajn, kebyze viem ist osobne do obchodu, usetrila by som minimalne na postovnom, ze jo? a niekde staci 56, je len o 1-2cm dhlsia, inde je taka 62...zalezi od znacky

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. jún 2010

@rivatha my mame zatial do 4,5kg, takze phodenka x;o))) a kolko vlastne stoja babylove?

garonka
11. jún 2010

kuk 😀

olifcek
11. jún 2010

@garonka chces s nami chodit plavat? my budeme asi do via vitae na diamantovej 1, je tam slana vodicka x;o) cca 300sk hodina x;o)

olifcek
11. jún 2010

@garonka kokos, ani som netusila, ze uz tu, i ked rozdiel medzi prispevkami su dve minuty, hehe, telepatia

garonka
11. jún 2010

@olifcek he he minutovy rozdiel 😀 sranda

a ta diamantova ulica kde? ja bych šla plavať no musím najprv na nefro sa opytať či odporuča lebo my keďže mame tu obličkovu panvičku zväčšenu a sme nachylní na infekcie či môžeme
ja bych do vody išlaaaaa

matesl
11. jún 2010

@olifcek
ja som objednala cez najlacnejsieplienky tie ich bambino ci ako sa volaju za 250 sk a tie su uplne ze do pohody za tiu cenu, makucke, a huggies premium su tiez dobre-makke ale to uz si skoro na cene pampers..a minule som pisala ze bola super cena na pampers premium v billa...nekupila si? 360 stali SK ja este stale ratam 😅

olifcek
11. jún 2010

@garonka ja myslim, ze slanu povolia, ale jasneeee, zistuj, ja pozistujem u nich, ze odkedy mozu babatka plavat a tak...

@matesl ee, nekupujem premium, lepia sa na nas moc x;o((((( i ja stale na sk ratam x;o)))

olifcek
11. jún 2010

pisala som uz mojim trom super kamoskam, ci mi nekuknu, ak budu mat cas a cestu i chut http://www.detskeoblecenie.com/detskeoblecenie/... v tescu, alebo HaM a pod, ze len nie cherokee ;))) ale jasne, to je ilustracne, ze i ine...a aj ze ak bude az za cca 6eur, tak kus, a ak nejaka akcia, a ze 3eur kus, tak i troje....hlavne, nech sa rozopinaju vpredu a aplikacie su nazehlene, nie nasite ;)

garonka
11. jún 2010

@olifcek aj nam sa kaki lepiaaaaaaaaaa 😀

olifcek
11. jún 2010

inak, mne uz oliv i v noci len v plienocke

olifcek
11. jún 2010

@garonka na premium, ze?

garonka
11. jún 2010

@olifcek jj tie ee nikda vecej 😀 😝
my teraz v plienke a i tak horkooo
a mm včera, že dame klimu ale ja nechcem načo aby sme len prechladli

olifcek
11. jún 2010

@garonka 😅

garonka
11. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀
my sme sami domaaaaaaaaaaaaaaaaaa

olifcek
11. jún 2010

i toto je pekne
http://www.detskeoblecenie.com/detskeoblecenie/...

no ked sa nepodari kupit inak ako cez net, tak kupim tak, no...aspon jedny nech mame x;o)

olifcek
11. jún 2010

@garonka tesis? x;o)

matesl
11. jún 2010

@blumka

od dnes na teba myslim rano ked budem "tyrat" svoje dieta a otacat mu nasilu hlavu bokom 😅 ze v tom nie som sama
a tvoja ma aj dudlik? ci?
moja tak to mas fakt tazke, a Tvoja Juli vyvracia teoriu tej knihy co mi poradili, ze dieta sa budi v noci, lebo je zvyknute na prsnik inak by prespalo...som to ani nedocitala, lebo v podstate svoje dieta uspat viem..a nie je ani prve ani posledne co cez den len na prse abo v kociku a v noci casto papa 😎 aj tak ho milujem 😵 😵 😵

matesl
11. jún 2010

@olifcek huggies premium su neni dierkovane jak pampers, su take jemnunke v nutri

laxi sa este neozvala? dnes maal ist dohodnut tu operaciu myslim...

garonka
11. jún 2010

@matesl ete tu nebola ale hadam da infošky, že kedy ide do špitalu uf chuďa moje

garonka
11. jún 2010

@olifcek teším teším, mame zatim kľud, je tu ticho aaaaaale ocko chyba i tak no, len zas bude unaveny ako príde ☹

jaja32
11. jún 2010

@matesl ...na tú kyselinu by som poradila gastrotuss sirup. Ja som ho malej dávala cca 2 týždne a veľmi jej pomáhal. Bola kľudnejšia a aj pekne spinkala. Samozrejme, že neprestala úplne vrackať, ale bolo jej lepšie. Skús pozrieť stránku www.paleniezahy.sk. Má jahodovú chuť a malej som ho dávala striekačkou, pretože je trošku hustejší. Dnes som jej ho prestala dávať.

matesl
11. jún 2010

@jaja skusali sme, maly ho hned vygrcal a neudrazal sa v nom, ja uz som potom prestala davat vsetko 😉

olifcek
11. jún 2010

@garonka jeeeej, sice sa nerozopina uplne, ale jake cecaneeeeeeeeeeee ...toje kus za tolko, ze? to bych vzala do manduce...snad len nebude ta 62 velke..od kru po rozkrok mame cca 28cm...idem napisat..skoda len, ze sa to naysi o cenu postovneho, blee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre