Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
10. okt 2010

@olifcek mne nebrali krv vraj to nie su spravne vysledky, priamo zo stolice...existuje aj test z dychu ale ten stal ze 42 eury, tak dakujem...na to fakt nemam 😒

matesl
10. okt 2010

@njonja jasne ze malemu tym vysavam sopliky, teda riadny hlien...ale strasne sa brani 😅
vcera sme mali uz aj teplotku...sme sa s mamou pri nom v noci striedali
ake homneo ste brali? ja by som mu tiez dala homeopatika

matesl
10. okt 2010

ahojte inak vsetky 😉

baby nemate tiez niektora problem s vygrckanim vecernej kase? mne maly uz 3 vecere po sebe pruuudom aj z nosa vygrcal kasu 😢 bolo to hrozneeee
neviem co to moze byt 😢 😢 😢

andrea2603
10. okt 2010

@zucana Viki vyzerá super v rifliach 😵 , len neviem prečo,ale ja mám vždy taký blbý pocit, že sa v nich deti necítia dobre, ani Lenke ešte často nedávam rifle, radše tepláky alebo nohavice, také na gumu 😉
@matesl mne takto Liv pred cca. mesiacom z kaše v noci grckala, tak po troch večeroch som to vzdala a odvtedy len kojím večer.

lenica81
10. okt 2010

@matesl ahoj... nezmenila si znacku... alebo nerobis viac, hustejsiu... ja som kupila hami... ale radsej som mala zostat pri babylove... niezeby vrackal prudom, len na konci trosku... 😔 a este chcem robit z norm. ryze, pohanky a tak, ked tieto min iem, alebo skombinovat pre chut mm... moje uz mam v mrazaku len na cca 3 davky... ☹

lucia411
10. okt 2010

zucana v H&M maju krasne svetriky na jesen...nova kolekcia..tak zbehni pozriet...my sme malej tu v Zurichu kupili nadherny bledoruzovysvetrik s kapucnou

svetlankat
10. okt 2010

Baby nevietemi poradit ohladom ohradky? zatial sa vyjadrila len laxy. Kupit ci nie?

matesl
10. okt 2010

@andrea2603 a co to moze byt ? a co jej davas ako prvu veceru potom? ja uz som skusila pred spanim, potom pred kupanim aby nesiel na to hned spat ale to je jedno, strasne to prudom vyhodil. dnes dostal na veceru co nedojedol na hobed hame prikrm a zatial v poho...
vraj to moze byt aj intolerancia laktozy..mne Risko aj hrusku prudom vygrckal ☹ musim sledovat po tom to ma 😕

matesl
10. okt 2010

@lenica81 2x grcak HIPP kasu, potom som skusila HAMI...nerozumiem pred tym ich jedol v pohode tieto iste...to mi je divne, ci to aj s tymi soplikmi ma suvis, ale neviem vraj mam po tyzdni zas vyskusat...a potom asi testy na nejake alergie

zucana
10. okt 2010

@svetlankat ja som kupila.pekne sa tam hrala ale odkedy stoji tak tam chce stale stat a neni to moc bezpecne....ale ked nieco potrebujem naruchlo tak ju tam dam sadnut a niekedy sa pohra...no ale postojacky kuka....
inak dnes bolo krasne a boli sme v meste a nakupila som kvietky a presadzala na balkone tak mam krasny balkon take jesenne tak snad mi to prezije 😅
pekny vecer a napisem este nieco potom neskor do inej temy 😉
a neni este datum stretka....niekto nejaky napad? ja som od 19-28. v blave

svetlankat
10. okt 2010

@zucana dakujem

jaja32
10. okt 2010

@andrea2603 @maculik @svetlankat dakujeme za blahozelanie 🙂
Natalka stale soplikuje ☹ cez den je to celkom v pohode, ale na vecer nic moc. Aj teraz sa zobudila na to, ze prehltla sopliky a naplasila sa. Nastastie v noci spinka.... klop, klop. Uz som jej dala na hrudnik aj nahriaty olej a na to plienocku.

@svetlankat nemam svoju skusenost s ohradkou, ale viem, ze synovec v nej bol len vtedy, ked svagrina varila. Ja mam drevenu, ktoru urobil moj otec este pre synovca. Nie je moc bezpecna, predsa drevo, ale na chvilu posluzi. Keby som ju nemala urcite nekupujem.

svetlankat
10. okt 2010

@jaja32 dikes

matesl
10. okt 2010

@jaja32 u nas cRisko aj cez den mrnka a teraz vecer sa chcel uspat na rukach, skoro mi uz rupol chrbat tak som si s nim lahla ale reeev, zas sople 😕 ani prso nechcel...juj, ale uz zaspal ale isto nie na dlho,,,uz tretia noc ☹

jaja32
10. okt 2010

@matesl my uz 6 dni takto bojujeme. Odsavacku uz tusim Natalka nenavidi. Uspavanie mame asi podobne. Ja uz len fit loptu vyuzivam a priznam sa, ze uz nevladzem. Drzme si palce, nech je uz koniec soplikom.

jja
10. okt 2010

ahojte dievcata, dakujeme pekne za blahozelania. my sme boli na vikend prec /u svokra, mal narodky 🙄 ), ale uz sme doma a pekne buvame. len sme troschu nervnejsie, mame naliate horne dasienka, komplet cele, mam pocit ze jej vyjdu vsetky zuby naraz. 😒 tak ju to svrbi, ze dnes nadrano ked sa budila tak ma pri papani aj hryzkala. trochu som jej hrozila. no dufam ze sa to uz nebude opakovat.

@svetlankat ja osobne by som asi ohradku nekupovala. mam ju tiez iba pozicanu od svagra, ale este v nej mala nebola. zatial sice moc nenabeha, a potom este uvidim ci to vyuzijem. mopc som nepomohla, co? 🙂
ok, babky, idem si oddychnut, snad rano docitam a cosi popisem. pekny zvysok vikendu.

blumka
10. okt 2010

bujaka! uz som doma

vsetko naj vymesacniatkam @jja @jaja32 este niekto? 😕

@svetlankat, ja mam akoze ohradku cestovnu postielku, mala je tam mozno 10 minut denne, lebo viac nevydrzi...
a inak moja zlata od dnes stvornozkuje 😀 😵

jaja32
10. okt 2010

@blumka vitaj a dakujeme a tiez blahozelanie k stvornozkovaniu 🙂

matesl
10. okt 2010

@jaja32 no a aj horne zuby nam idu, mame to opuchnute, takze paraaada...uzasna kombinacia 🙄
a mala to aj na plucach? ci preci si davala teple obklady?
nas maly ked vidi odsacacku az sa trasie co necce si nechat odsat ☹ 2 ho drzime

matesl
10. okt 2010

aj ja blahozelam oslavencom 🙂

jaja32
10. okt 2010

@matesl prevencia aby sa jej to nezvalilo na priedusky, tak my poradili a o obkladoch bolo pisane aj v novom casopise Mama a ja, ale v suvislosti s laryngitidou. Aj teraz spinka s olejom na hrudi.

svetlankat
10. okt 2010

@blumka blahozelam sikulka,
@blumka
@jja dakujem

svetlankat
10. okt 2010

dobru noc baby idem si lahnut. Miska zaspala o siestej a to sa u nas este nestalo. Mysleli sme s mm, ze je to len taky kratky spanok ale houby. Takze este ani prezlecena a umyta nie je a bez vigantolu. To je fakt prvy krat co sa nam to stalo. Dufam, ze nebude v noci buntosit, alebo o stvrtej rano.

jaja32
10. okt 2010

baby, vigantol davate? Mne pediater povedal, ze nemam davat, ale zda sa mi to uz dost dlho, co ho nedavam...ved stahovali len jednu sarzu. Vobec ma nenapadlo pytat sa lekara a lekara vobec nenapadlo povedat, ze uz treba uzivat. To ozaj si musim vsetko sama pytat?

A este jedna otazka.... myslite si, ze je spravne, ked lekar pocuva dieta cez body? Mne jedna kamoska zdravotnicka povedala, ze to ako mohol?

jaja32
10. okt 2010

@svetlankat bruuu

blumka
10. okt 2010

@jaja32 ja vigantol davam dalej, aj ked musim sa priznat ze zo 7 dni 4 zabudnem..
a teda v zivote ani mna ani moje deti ani mm ani nikoho koho poznam lekar nepocuval cez oblecenie 😕

jaja32
10. okt 2010

@blumka ....to chcel aby som bola len spokojna, ze malu prezrel? Normalne nechapem.... on si asi mysli, ze som spadla z jahody, ale on asi priletel z kozmu

blumka
10. okt 2010

@jaja32 hm..no je to divne, fakt...

jaja32
10. okt 2010

@blumka ved ja mu raz skocim do usmevu 😠

matesl
10. okt 2010

@jaja32 mne kazala davat, mame este dost otvorenu fontanelu, ale ja davam skoro poctivo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre