Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. aug 2009

alex a mohol by si ma zobrat lekar a skusit to zistit i on x;o)

blumka
21. aug 2009

olif, zatial nejdeme k lekarke, uvidime ako to pojde dalej, zatial jej tie sople zmizli vzdy po takych 3ch dnoch..prvy je vzdy najhorsi..tak uvidime..davam jej slany roztok, odsavam a nahrievam ju nad uv lampou..zatial to vzdy zabralo

zucana
21. aug 2009

olif no asi tam zistuju ci tam je nejaka infekcia alebo co...je to vlastne kultuvacia mocu...
akurat davaju posledny diel sex and the city a potom si asi pustim video film a budem upratovat...
inak na lade chanel mi davaju esmeraldu 😀

zucana
21. aug 2009

jani jaka si fesna na foto daj viac foto 😉
blumi isto to prejde..to z toho tepla a potenia a zmeny ovzdusia...
inac ja som zvedava ako budem zariadovat ked sa budeme stahovat do najmu 😖 farby asi neporiesim ale ja itak chcem vsetko biele max izbicku podla toho co to bude 😎

alex
21. aug 2009

ja mám lekára v Ružinove, ambulancia Milly s.r.o. To je inak divné, lebo moja kamoška bola teraz asi mesiac dozadu v Gynfive a normálne jej lekár povedal že to bude asi baba. Ale asi teda cielene na určenie pohlavia 3D ozaj nerobia. Ono veľa závisí aj od toho ako je otočené a ako dobre je vidieť.

blumka
21. aug 2009

my sme tiez tento tyzden riesili farby do domu...ale ja som to nechala skoro vsetko na manzela, ona ma uzasny cit pre farby a celkovo pre dizajn, takze viem ze isto budeme mat pekne 😉

janielah
21. aug 2009

dakujem zuci, musim sa pohrat s velkostami tych foto, potom dam 🙂

janielah
21. aug 2009

pozrite nasho chlapceka v albume 🙂)))))

alex
21. aug 2009

olif kľudne by ti to mohol povedať, ak bude bábo pekne otočené a ty si už vyšší týždeň, tak by to nemal byť problém. Zoska, veď aj my budeme v spálni natlačený, postieľku si dáme k nohám, izbu máme takú dlhšiu a úzku, takže pod okno posteľ a k nohám postieľka.

alex
21. aug 2009

jéééj, ten je zlatý, ja som to dnes skúšala a už keď mi to išlo vyhodiť výsledok, tak mi to padlo...

zucana
21. aug 2009

jani zlatunky 😉 uplny pirat 😎

janielah
21. aug 2009

🙂 dakujem kocky, jak sa tu smejem na neho, uz sa tesim, ked ho ukazem tatinko 🙂
alex, mne to zasa vcera strajkovalo, tak idem este skusit.
mam aj dievcatko skusit urobit - pre istotu????

alex
21. aug 2009

no mne to furt štrajkuje ☹

janielah
21. aug 2009

tak aj mne, ked tam mam uz natiahnute obe fotky, tak dam proceed a nic, nevyhodi mi to babatko....

janielah
21. aug 2009

alex, aj ja tam chodim. to je moj doktor !!!!!!!!!!!!!!!!!

alex
21. aug 2009

hej??? 😀 ja chodím k Žáčkovi ale.

janielah
21. aug 2009

toho ja nemusim, ja k Denisovi, on je nas kamarat...ty kokso...tak sa tam i uvidiet mozeme...no toto,.. 🙂

alex
21. aug 2009

no je taký náladový, ale ja som si zvykla a chodila som tam dooosť často, keďže sa nám bábo dlho nedarilo a spoločne sme to riešili.
To je super, tak možno sa tam niekedy stretneme 😵

olifcek
21. aug 2009

no, poberam sa ja uy pomalickz dom..cestou este kupit vecicky na ten grenadir x;o))

dala som si dalsi ginger...opat ma pali v hrdle az po brusko, ale nakolko viem, ze je to z tej tablety, a vymenilo to hlavu, i napinanie, tak je to uzasna ulava. uz v utorok som si to mala kupit, ja somariq...x;o) navyse...toto palenie je o chvilocku fuc x;o)

zoska
21. aug 2009

tak som sa vyhrala s tym programom make me babies...kuk album 🙂

manzel za 5. min odlieta zo Stockholmu, takze budem 2,5 hod. cakat kedy zazvoni telefon, ze dobre doletel...idem sa nejak zamestnat- teda doupratovat, dovarit a zacat robit strudlu...

zucana
21. aug 2009

zosi zlatucki vysli aj tebe 😎
ale sa ti muzi u nas maju dobre co? ty strudlu ja idem urobit pyre s porom a potom o 6:30 zacnem grilovat tie jahnacie kusky 😉

zoska
21. aug 2009

zuci jj dobre sa maju... no co uz s nimi ked ich lubime 😀

janielah
21. aug 2009

a ten moj sa este stale nevratil, uz je natotalku vsetko studene, a to som tiez este robila strudlu... ☹

zoska
21. aug 2009

jani, asi to mrzi ked sa clovek snazi, ale hlavne nech sa ti v poriadku vrati 😉

zucana
21. aug 2009

ja kolac nerobim...stlae mi smrdi truba a muzik mi nesie sacherku pravu rakusku 😎 😀
jani neboj zohrejes aj strudlu 😉

olifcek
21. aug 2009

no baby, konecne som dosla dom. idem upratovat a robit ten grenadir...drahy pride az okolo pol noci, takze papat uz bude asi len puding, ktory mu urobim ;o)

vonku co za hic je zase? to uz jesen nepride? ja viem, ze este ma jesen cas, aleee....no...

olifcek
21. aug 2009

chi, baby, mam i ja fotecky babetiek x;o)))

zoska
21. aug 2009

olif, pekne deticky 😵 Olivia cela ty 😀

inak pozeram reflex, reportaz o Handlovej zase...je to strasne, som to musela aj prepnut, lebo revem ako najata ☹ 😢

olifcek
21. aug 2009

tie posledne dve co su Filipko a Olivia, tam som zmenila len fotku draheho...seba musim najst, kde vyzeram normalne x;O)

olifcek
21. aug 2009

zosik chi...x;o) dakujem x;o) akurat rozmyslam, zeeeee....olif blond i ciernovlaska su milucke x;o))) vsimla si si i tretiu olif? x;O))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre