Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. aug 2009

zoska uzi si to 😉

olifcek
21. aug 2009

katka no veru, leti to...i mne uz od utorka 17 bude svietit x;o) ale v skutocnosti som vzdy minus takmer tyzden x;o)

zucana
21. aug 2009

aj ja mam modre ako nezabudky 😀
blumi uz som si ta nasla 😎

kakatka1
21. aug 2009

Neviem asi z tych dnesnych nervakov sa mi este neda, ale neva aj tak zle spavam

blumka
21. aug 2009

zosi, pozdrav draheho 😀 😀
olif, ja som raz nasla na nete taky program, tam som muslela zadat farbu oci vsetkych clenov rodiny a mi vygenerovalo ze moje deti budu mat na 75 % hnede, 15% zelene a 10% modre...ale aj z biologie si pamatam, ze hnede geny su najsilnejsie a zvyknu prebijat...no ale vidis priroda je vsemocna 😉

kakatka1
21. aug 2009

Myslim ze druhe babo bude mat hnede, neviem to je len typ aj ked modre sa mi pacia viac

olifcek
21. aug 2009

zuci a Ty kedy asi budes mat vsetky vysledky ?

zucana
21. aug 2009

katka mozno dostal upal alebo to z toho kolienka 😉

olifcek
21. aug 2009

blumik jo...priroda sama vie, co je najlepsie...len by ma zaujimalo, preco sa nie vzdy narodi zdravy cloviecik 😕

modre a zelene su prima x;O)

kakatka1
21. aug 2009

To je pravda, po mojej mamine ma zas Simi na ofinke riadnu vrtulu. Musim niekedy pridat aktualne foto.

blumka
21. aug 2009

kati, a mozno sa potreboval len vyventilovat...toto pocasie uz je na nervy, tak mozno aj na neho je to moc

kakatka1
21. aug 2009

Zuci upal nie, prisli sme po 16h a bol malo na priamom slniecku a skoro stale mokre vlaska a na kolienko vo vode zabudol rychlo. No len dufam ze taka scena sa uz nebude opakovat. Keby ste ma videli s tym mojim uz brusiskom utekat=komicke. 😖

blumka
21. aug 2009

olif, ja hovorim, ze vsetko ma svoj zmysel ale my sme prilis maly aby sme ho chapali...zial niekedy je to tak 😔

kakatka1
21. aug 2009

No najviac ma hneva to jeho spravanie k detom a pritom viem ze sa na ne vzdy tesi.Aj brusko mi stale hladka a bozkava.

kakatka1
21. aug 2009

Asi pre tyzdnom som na ceskej tv pozerala taku reportaz, jedna mamicka rozpravala o chorom synovi a na zaver povedala pravdivu vetu: Zivot nam nie vzdy da to co chceme.

blumka
21. aug 2009

kati, my mame suseda zhruba vo veku tvojho simiho...a tiez sa obcas sprava podobne..ono to je asi vekom...a dokonca som teraz niekde citala ze taketo spravanie deti,z e to je preto lebo inak nevedia dat najavo radost z toho ze maju ine deti okolo seba, tak sa zacnu sacat a podobne...

kakatka1
21. aug 2009

Ano toto som pocula ale stale dookola mu hovorim ked ich ma rad nech ich pohladka. Slubi ze ano a o chvilku to uz nie je pravda.

zucana
21. aug 2009

hej hej ved bitkou sa vyznava laska 😀
aj ked sa hadame s partnermi ved inak sa tak lubime 😅

blumka
21. aug 2009

kati, hlavne je ze mu to dookola vravis...ved niekedy dospelemu treba milionkrat povedat 😉
kocky lucim sa, drahy uz zavelil, ze ide sa spat...drzte palce aby tato noc bola ok 😉 dobruuu

olifcek
21. aug 2009

idem robit ten puding 😎

kakatka1
21. aug 2009

Tak Dobru nocku uz aj ja sa poberem 😔

olifcek
21. aug 2009

blumik sladke snicky x;o)

zuci, zeby som draheho uvitala bitkou? 😀 😀 😀 😀 😀

katka bru nocku x;O)

zuci i Ty keby si sla, tak sladke snenie x;O))

idem na ten puding, paq prach, paq sprska x;O)

zucana
21. aug 2009

😉 idem aj ja uz hajusat uz konci aj fucik muzik ma alergiu...a dnes sme sa nebili 😀 😀 😀
olif pekne si este oddychni kym prijde a zajtra cely den postielka 😉

olifcek
21. aug 2009

zuci a ja, ze si nieco pekne vtipne opat precitame x;o))))

no este sprska a mozem cakat drahusika x;o) necham ho ist rovno hajat, az si nebude prosit papat, lebo chudacik, osem hodin cestuje dnes....vlak, vlak, lietadlo, lietadlo, taxik....brr...

zajtra asi prevazne postielka bude....drahy sa bude starat, hech, o svoju zienku i babatko 😉 😉

olifcek
21. aug 2009

zuci, tak bru nocku x;o)

olifcek
21. aug 2009

drahusik uz prileteeeel juchuuu...tak idem supikom do tej sprsky...ale mam dost,..unavena som, akoby som ja cestovala, brr...i hlavku kusok citit zacinam....ale ved uz o chvilku budem hajat, takze pohodenka 😉 😉

blumka
22. aug 2009

dobre rankooo...spali sme celkom ok...ale sa mi dnes zda ze ma Tete tie sople este horsie 😒 ...chudinka...uvidime do vecera co sa zmeni

loginka
22. aug 2009

dobre ranko 🙂
prsii, huraaaaaaaa 🙂

janielah
22. aug 2009

Dobre ranko a este ako paradne prsi....super, jak sa tesim 🙂

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

dobre ranko pozeram ze v Bratislave prsi som zvedava kedy to pride na vychod u nas ani oblacika zatial 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre