Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
11. aug 2010

@zoska citam, ze noci púo starom, aj my, ja uz radsej nedufam, ze bude lepsie, snad ked bude v puberte. minule som zaspala az rano o 5:15 ked sa zobudil a najedol a zaspal...celu noc sa hadzal a mrnkal a ked neúomozem otocit sa tak plac, no deees aj my stale. kasa ucinkovala 2 dni. a uz sme tam kde sme boli 😒

raa2
11. aug 2010

@matesl neboj, bude lepsie, ved ono sa to stale meni, mozno mal zlu noc, my teraz uz celkom dobre spavame, dnes potiahol do pol 7, ale ostatne noci po kasi sa budieva okolo 4-430 a potom spi dalej, mozno mu bolo teplo, alebo tak...

svetlankat
11. aug 2010

@zusika to je super spravicka, drzim palce a presne viem o com hovoris s tym jedenim, ja som to mala take iste do piateho mesiaca. drzkajte sa

olifcek
11. aug 2010

@zusika paraaadicka x;o) drzte saaaaa 😵

lenica81
11. aug 2010

@matesl @raa2 a kedy ste pridali kasu, kedy ju davate a kolko... 😕 chcem aj ja vyskusat, mam kupenu, len stale cakam... 😔

olifcek
11. aug 2010

@blumka musi sa kasa vobec zaviest? musim ja toto od Teba docitat...zatial len viem, ze po mesiaci papania mozem pridat dlasi chod, potom dalsi a dalsi...

lenica81
11. aug 2010

@olifcek ja som sa dnes dostala k pc... a zaba je u zuci maminy, a viem sice, ze sestra je paulina, ale mamina neviem ako sa vola... tak som volala mm, ze nech zavola cislo a dohodne sa... tak mm vtipne, ze ide volat neznamu pani, ktora ma v drzbe nasu zabu... 😀 ja ju uvidim o 2 tyzdne cca...

lenica81
11. aug 2010

@olifcek ja by som chcela tu kasu kvoli spanku... bo moj maly toho vela nenaspi a este k tomu uz aj cez den ked da 3 spanky do cca 45 min, tak je to podla mna na neho malo... ja viem, kazde dieta je indivindi, ale spat by mal asi trosku viac, aspon v noci... bo ked bude taky aktivny, budeme mat s mm s nim co robit, aby sme ho zamestnali... 😀

inak nozicka v puse dnes konecne premierovo... 😵 samo, ze to videla mama a len tak mimochodom mi to povie... juj, zas mi to uslo... 😅

olifcek
11. aug 2010

@lenica81 mne Oliv posledne noci tiez nejak divne haja...tuto noc od drihej az do siestej po hodke sa budila a papala, raz viac, inokedy menej, a od 7.20 ci tak nejak, sme uz hore boli...

mamina sa vola Darinka a ma zajtra meniny 😉

zoska
11. aug 2010

cafte cafte.... @olifcek capacky objednné 😅 supravka by nam uz nebola dobra, my uz 74 nosime 😉 si zlata ze si na mna spomenies kolkokrat 🙂
ja som kupila 2 disney bodynk, jedno s minnie a jedno s prasiatkom a 4 bodynka z tej akce 2 za 1

krpata mi zacina rozoberat a zuzlat puzzle koberec 😅 😕 , u sa sama hra 20minut 😲
a susienky som kupila... ale az za mesiac dám 😉
@blumka to su tie co som minule spominala, ze maju v tescu 😉 , su to od alfabio http://www.herobaby.cz/susenky-bio-banan.html

lenica81
11. aug 2010

@olifcek Vilko ma rano o 6tej...

a dakujem za meno... 😅

@zoska tak take nieco som zhanala, aby clovek piskoty nedaval... 😉 dakujem za tip...

moja mama je s krpcom vonku... tak ho hadam niekde nevysype, bo som ju videla manevrovat pod blokom 😨 😔 a ze si s kludom pospi... sa mi neda... 😔

olifcek
11. aug 2010

@zoska skoda, ze tu @garonka nie je, poprosila bych ju o tie susienky

blumka
11. aug 2010

@zoska presneeeeeeeeeeeeeeee...tie som davala tete 😉
@olifcek, kasa nie je nutna....vela mamiciek sa k nej uchyluje kvoli vacsiemu zasyteniu na noc, no nie vzdy to pomoze....ja som ju tiez kvoli tomu davala terezke, ale nepomohla, tak som ju presunula na ranajky...a vlastne aj kvoli tomu, lebo odkedy som terezke zacala davat prikrmy tak mi odmietala mliecko a v tej kasi bolo aspon co to mlieka

olifcek
11. aug 2010

@lenica81 aj oliv jeden cas vstavala o pol siestej a o hodku uz hajala zas na hodku x;)

blumka
11. aug 2010

@rivatha, ja by som este pockala lebo mozno david bude mat vacsiu nohu

zoska
11. aug 2010

no snad su dobre, nieje tam ani vajco ani cukor ani sacharóza 😉
sušienky od Sunarky boli s cukrom, tieto sa mi zdaju o.k. 🙂

@olifcek tak skus jej zavolat, mozno sa ti podari vysvetlit jej co chces, su v akcii, stoja okolo 1,5eura 😉
idem vonku s malou, uz nie je tak horuco
papa

zoska
11. aug 2010

@blumka tak supeeer, dobre som kupila 😀 😉

zoska
11. aug 2010

ha a prvy raz som vyuzila moznost opaviť preklepy 😀 😀

raa2
11. aug 2010

@lenica81 ja som dala kasu ked mal maly 4 a pol mesiaca, lebo tam pisu ze vlastne nahradza jednu mliecnu davku, a davala som zo zaciatku 80 ml, potom 100 a teraz davam 120 ml a vzdy som dokrmovala este mlieckom..a niekedy davam iba mlieko, ved nemusi mat kazdy den, hlavne ked je unaveny, ze je zly ako cert, tak mi je jednoduchsie mu dat mliecko a hotovo... 🙂

olifcek
11. aug 2010

@zoska ked mne @garonka nedviiiha mobil, nevadi, snad i sama ich stiham kuupit x;o) dnes uz ale ee

lenica81
11. aug 2010

@olifcek Vilko potom ale az o 3 hodky... 😔 😀

maminnka
11. aug 2010

ako tu uz niekto pisal, aj nam sa osvedcilo pridat do jedla mrkvu, hned je aj ta cukina chutnejsia 🙂

olifcek
11. aug 2010

@lenica81 a tiez vstavate kazdu hodku na cucnutie v noci? 😖

lenica81
11. aug 2010

@olifcek vcera v noci hej... uz som bola mierne nastvana, ked mi to urobil o pol 4, 4x... 🙄

@maminnka nam mrkva barz nesmakovala, zajtra chcem dat zemiacik s mrkvou... tak hadam bude lepsie... 😅 a chcela som ako 3 cukinu, ale dnes v kauflande mali taku na h... vlastne makku jak h... ale skaredo som to napisala... 😨

olifcek
11. aug 2010

@lenica81 tak ja dufam, ze to u oliv pejde, lebo uz nevladzem...

olifcek
11. aug 2010

@blumka @svetlankat @garonka tu je prva z troch skol, co robia na diamantovej 1 baby plavanie

http://aquaskola.sk/babykurz.html

juicyluu
11. aug 2010

uz davate aj bananiky?

blumka
11. aug 2010

@juicyluu uz si davala zeleninku? lebo bananiky az potom...teda ak si nezacala ovocim, ak si zacala mozes dat..ak chces zacat zeleninou, tak najprv tak mesiac zeleninu a az potom ako dalsi prikrm ovocie a mozes dat teda aj banan..len po banane vraj zapeka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre